Černá sanitka a jiné děsivé příběhy

Černá sanitka a jiné děsivé příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/150246/bmid_cerna-sanitka-a-jine-desive-pribehy-150246.jpg 4 245 64

Černá sanitka série

Černá sanitka a jiné děsivé příběhy je sbírkou 136 současných pověstí, získaných od více než 60 vypravěčů z celé České republiky. Příběhy obsažené v této knize se vypráví jako pravdivé historky při nejrůznějších příležitostech. Svými vypravěči i posluchači jsou obvykle považovány za pravdivé, většinou se má za to, že je zažil přímo vypravěč, člen jeho rodiny nebo nejlepší kamarád. V knize naleznete strašidelné pověsti o vrazích a maniacích ohrožujících nevinné studentky na vysokoškolských kolejích nebo milence v autě, ale i příběh o vraždícím přízraku německého vojáka z druhé světové války...... celý text

Kikušák
12.06.2012 3 z 5

S kamarádkou jsme si příběhy předčítaly a opravdu někdy to jsme skoro ani nedočetli, jak se nám zvedl žaludek.

koubin007
25.10.2011 4 z 5

Z počátku nudná teenagerovsky ublafaná coolárna, ale později a hlavně po přečtení povídky o čínské restauraci a pavoukem na rýži, musím uznat, že je to prostě jednoduše řečeno: ZÁBAVA!
Možná zde najdete i pár takzvaných pravd, o kterých vás u piva přesvědčoval Franta Vopička, že jsou natuty pravda, a vy, jelikož máte mozek v hlavě větší než pomeranč ze Španělska, jste mu tvrdili, že je to blbost - a vystavovali jste se tak veřejnému posměchu a pohrdání, komentovanému slovy: "no jo, jako vždycky zase nevěříš (úšklebky)". (SPOILER!!!) Prostě "doprdele, já sem vám to řikal, že je nesmysl, aby někdo dával do párků lidský maso a cákal do kebabu :))
Ať už naložíte s knížkou jakkoli, nenecháte si potém aspoň věšet nosy na bulíka.

4xab
09.10.2011 3 z 5

Docela legrace zjistit cim nas v mladi krmili a strasili:-) Nasledny rozbor a amalyza pribehu po chvili zacina byt nudna a opakujici se.

maphiosso
17.08.2011 4 z 5

Je až pozoruhodné, kolik "zaručeně skutečných" příběhů z této knihy (a z dalších pokračování) jsem slyšel od svých známých. Vždycky je s úsměvem poslouchám, případně dokončím historku za ně :-) Jinak klobouk dolů před panem autorem. Pátrání po původu různých fám a legend určitě není žádná brnkačka..