Krycie meno

Krycie meno https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413362/bmid_krycie-meno-SB5-413362.jpg 5 212 37

Vasilisa sa presťahuje do Černodolu, kde konečne začne študovať pravé časodejníctvo. Od novej kamarátky Búrky sa naučí nielen okrídlený boj, ale aj bojové efery. Doba je zlá a každý sa musí vedieť postarať sám o seba. Kľučiari sa chystajú na výpravu do Rozoklaného zámku hľadať kúzelné komnaty. Nič však nie je jednoduché. Odhaliť tajomstvo starobylého zámku sa nesnažia iba oni. Nájde Vasilisa záhadnú Čiernu komnatu? Aké tajomstvo sa v nej ukrýva?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Часовое имя , 2013

Ivuska.09
11.04.2019 4 z 5

I další díl série Časodějů byl skvělý. Navíc byl mnohem akčnější než předchozí díl, za to jsem opravdu ráda. Příběh klíčnice Vasilisy jsem si moc oblíbila a už teď si troufám říct, že tohle bude má oblíbená série týkající se cestování časem. Jsem ráda, že Vasilisa už se pouští i do sólových akcí, takže si myslím, že se v dalším dílu opravdu máme na co těšit.

martineknatasa
30.03.2019 5 z 5

Moc pěkné, čtu jedním dechem. Další díl budu číst slovensky, ale to zvládneme. Nemá někdo další díl česky ( e-kniha)?

DancerAnnBooks
23.02.2019 5 z 5

Přesně Jana65 , miluju tuhle sérii a je mi strašně líto že už jenom jedna knížka a potom už žádný napínavý příběh Vasilisy a Feše .
Strašně doporučuji si tyto knihy přečíst .

Jana65
03.02.2019 5 z 5

Během 14 dnů přečteny všechny čtyři díly. Knihy se mi strašně moc líbily, už se těším až vyjde pátý díl. Knihy jsou velmi čtivé, nedá se od nich odtrhnout, tento díl byl nejvíce napínavý.Můžu jen doporučit. Už jsem si zakoupila od autorky i knihu Čarodol, mám ji rozečtenou, pak dám vědět, jak se mi líbila.

Maylow
03.02.2019 5 z 5

Strašně moc se mi líbí

Radoušš
26.01.2019 5 z 5

Další super díl ze světa Časodějů plných tajemstvích a intrik. Zatím nejlepší díl ze série.

Panínoci
19.09.2018 5 z 5

Na tenhle díl jsem se nehorázně těšila a ani nevíte, jak jsem byla ráda, když jsem jej sevřela v rukou, prolistovala stránkami a mohla si k nim přičichnout... Ách! Další úžasný díl, po kterém následovala poměrně dlouhá pauza, než vyšel další, ovšem dočkala jsem se a doufám, že autorka mě ani nadále nezklame!

Nelíísek
14.09.2018 5 z 5

Co více dodat nemohu se dočkat 5. dílu protože to jak to skončilo.. no prostě wow :D

Koláček11
14.09.2018 5 z 5

Znovu jsem byla do knihy "zalezlá" až po uši a když jsem četla nevnímaly jsem svět. Vždy jsem se snažila aby mi kniha co nejdéle vydržela ale nešlo to. A teď když mám čekat než se do knihovny dostane další (z celé duše doufám že ne poslední díl) jsem z toho zralá na léčení

Čtenář1234
23.08.2018 5 z 5

Skvělá kniha , z celé série mě bavila asi nejvíce zatím . Jsem zvědavý na ,,pětku" , která vychází 6.9. , nemůžu se dočkat

ladaol
23.08.2018 5 z 5

No, tedy, ..., docela se těším na rozuzlení v dalším díle, doufám, že nebudu muset čekat moc dlouho :)

Aki12
17.07.2018 4 z 5

Číselné jméno začíná být oproti ostatním dílům mnohem temnější. Intriky začínají být mnohem komplikovanější. Kvůli tomu ani nevíte, kdo je na čí straně, a kdo koho zradí. Svět, který autorka vytvořila, dostal v tomto díle mnohem více prostoru.
Díl je také mnohem akčnější což se mi zalíbilo, protože se děj zbytečně netáhl.
Doufám, že příští díl bude v podobném duchu!

Vasilek
15.07.2018 5 z 5

Knížku jsem přečetl asi za dva dny a protože jsem svět Časodějů ještě nechtěl opouštět, tak hned potom jsem ji přečetl ještě jednou. Tato kniha se mi líbí asi nejvíce z celé série a už se nemůžu dočkat pokračování.

Viki0
30.06.2018 5 z 5

Další úžasný díl z této série...
Podle mě to je zatím nejakčnější díl. Na většinu postav si konečně začínám dělat ustálený názor, což se mi v předchozích dílech dělalo dost těžko. Kniha byla napínavá, stále se něco dělo. Všimla jsem si, že mnoho lidí tuto sérii přirovnává k Harrymu Potterovi. Možná kvůli kouzelnému světu a magickým tvorům, každopádně já si myslím, že tyto dvě série jsou zcela odlišné a rozhodně bych je k sobě nepřirovnávala.
Knihu určitě doporučuji, věřím, že vás naláká na další díl stejně jako mě.

dancav28
16.06.2018 5 z 5

Kniha mě vtáhla do děje, přečetla jsem ji za ani ne 2 dny. Děj byl napínavý a zajímavý, stále se tam něco dělo. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu

daradka
19.05.2018 5 z 5

Dufam že čoskoro bude pokračovanie :)

Vasilisek
03.05.2018 5 z 5

Skvělá kniha, která se neuvěřitelně rychle čte. Doporučuji ji milovníkům Harryho Pottera a fantasy knížek.