Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen

Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317275/bmid_leden-unor-brezen-Yp9-317275.jpg 3 549 123

Calendar Girl série

První díl nové erotické série, která vám zvýší tep každý měsíc v roce Mia potřebuje peníze. Hodně peněz. Protože když je nezíská, bude to stát jejího otce život. Zapletl se s nebezpečným člověkem, který je shodou okolností její expřítel. Když jste postaveni před podobné ultimátum, nemůžete si vybírat. A tak Mia udělá, co musí – přijme nabídku své bohaté tety, která vlastní eskortní službu, a na rok se stane luxusní společnicí. Každý měsíc bude mít jiného klienta v jiném městě. Sex není podmínkou. Snadno vydělané peníze, že? Aspoň to si Mia myslí, dokud v lednu nepotká Wese. Přitažlivost a vášeň mezi nimi je skutečná a Mia se uvědomuje, že tohle je muž, o kterém vždycky snila. Jenže na konci měsíce ji v Seattlu čeká smyslný malíř Alec a v březnu bude předstírat, že je snoubenkou bohatého Antonyho... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Calendar Girl: Volume One ( January, February, March) , 2015

verunka93
31.01.2020 4 z 5

Z počátku jsem nevěděla co od této série čekat. Do knihy jsem se rychle začetla a příběh se mi líbil. Bylo to něco nového a pro mě i zajímavého. Jediné za co dávám hvězdičku dolů, že místy byl překlad až vulgární. Za to ale autorka nemůže, už se těším na další díl.

karolina5333
28.12.2019 2 z 5

No...přečíst se to dalo, i když jsem s tím bojovala přes čtvrt roku.
Mia mi není sympatická ani trochu, všichni jsou z ní nadšení, já nevím proč, když ta postava vlastně nevykazuje žádný charakter. Dialogy šílené, nějaká literární úroveň nikde...Erotické scény většinou fajn, jasně, do reality to má daleko, ale to nás u tohohle žánru trápit nemá :)
Já nejsem žádný odborník na ženské erotické romány, takže by mě zajímalo - existuje takový, který by nebyl hloupý, plný klišé a měl solidní jazykovou a stylistickou úroveň?

PetraN17
24.12.2019 4 z 5

Teď jsem zklamaná sama ze sebe .... pardon, musím číst hlavně po sobě :))

PetraN17
24.12.2019 4 z 5

Pro Mona Vasquez - víte, ono se tu prostě nedá srovnávat nesrovnatelné... já osobně hodnotím knihy v kategorii, kterou si ke čteni zvolím. Pokud vezmu takovouto knihu, tak vím, do čeho jdu....
a mohu být sklamaná více či méně - někdy i příjemně překvapená. Ale prostě nemůžu si knihy rozškatulkovat kvůli hodnocení - to by mi opravdu škála hvězdiček nestačila.
Navíc fandím lidem, co dokáží něco napsat, vydat a dokonce prodat.
Díky těmto knihám alespoň lidé čtou, takže přínosné určitě jsou. A já sama ráda sáhnu po knize, u které si odpočinu a nemusím nic řešit ..... :)))

Mona Vasquez
24.12.2019 odpad!

Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy z důvodu časové tísně, na základě hodnocení jsem od ní moc neočekávala, ale myslím, že i v rámci svého žánru patří k těm horším. Jak už zaznělo v některých komentářích, objevuje se v knize plno vzájemně si odporujících věcí a nelogičností (160 cm malý chlapík má ta NEJširší ramena jaká kdy hrdinka viděla, atd.), zápletka je neuvěřitelně plytká a nedotažená, přičemž dílo zkázy dokonává český překlad. Smutné je pak zjištění, že mnohé z autorek zdejších pětihvězdičkových hodnocení nečte nic jiného než tento žánr, a pokud přeci jen sáhnou po perlách klasické literatury, hodnotí je mnohem níže než toto dílko.

Pro PetraN17: Také hodnotím knihy v rámci žánrů, ale jak uvádím výše, tato kniha mi i v rámci daného žánru (alespoň z toho, co jsem četla) připadá hodně slabá. A proti odpočinkovým knihám nic nemám, také po nich občas sahám, ale omezit se čistě jen na harlekýnky apod. je trochu extrém.

nicoolka25
21.12.2019 2 z 5

Knihu jsem četla díky čtenářské výzvě (kniha s kalendářním měsícem v názvu).

emilitaagilita
03.12.2019 odpad!

Knihu jsem si přečetla jsem kvůli výzvě, protože jsem potřebovala knihu s kalendářním měsícem v názvu a jelikož už jsem neměla moc času, chtěla jsem nějakou jednoduchou knihu, kterou bych měla rychle přečtenou. Čtení knihy mě nebavilo, hlavní hrdinka má neustále vlhko v kalhotkách a všichni chlapi jsou svalovci s neuvěřitelným vybavením, orgasmů dosahují vždy ve stejnou chvíli, ale zároveň je všechno víc než jen sex, protože každý příběh má nějakou hrozně hlubokou myšlenku.. :-D a takhle je to furt dokola..slovní zásoba mizerná. Od této autorky si rozhodně už nikdy nic nepřečtu. A vlastně celkově asi vzdávám čtení pokusů o "erotickou literaturu" asi jsem si dosud vždy vybrala špatné tituly, ale zatím to ve všech případech než erotika byl spíš trapas :-D

NicaCola
21.11.2019 3 z 5

Přečteno v rámci Knižní výzvy 2019.
A ne... Nejspíš už nikdy víc :-D

katie.k09
29.10.2019 odpad!

Knížkou jsem si odškrtla další položku v knižní výzvě. Knihovnice mi ji dávala se slovy: ,,Je to prý moc hezké.,, No a to je asi tak všechno, co na tom bylo pozitivního.
Musím říct, že i Padesát odstínů... je proti tomuhle braku jakási literatura.
Primitivní děj, připomínající scénář k béčkovýmu pornu. Chudá holka, ochotná se svléknout, roztáhnout, a nechat si zaplatit, ale samozřejmě to má hluboké poslání. A ona má to štěstí, že všichni její klienti jsou mladí, atraktivní a neskutečně sexy. A ještě větší štěstí je, že se zamiluje hned do prvního a on do ní. A se všemi zůstane kamarádka, a oni se díky ní hodně naučí o životě a hodnotách.
Jednoduchý jazyk (Možná je to překladem, nevím. Ale víc po tom pátrat nebudu) který vám rozšíří slovní zásobu maximálně o tři synonyma mužského a ženského přirození.
Jednotlivé věci si v různých kapitolách odporují. Všiml si vůbec někdo, že první klient na začátku surfuje, hrdinka (jo, to je hodně nadnesené označení) se koupe v bazénu a když jsou za pár dní u moře, je teplota kolem nuly? Hlavní postava nesnáší pach whisky, ale se třetími klienty si solidně pososávají Jamesona ?
Pokud to zde někdo doporučuje jako literaturu pro mladé, je mi opravdu těžko u srdce. Kladné je v tomto případě jen to, že hrdinka není anorektička a má velikost celých 38!!!, ráda jí a netráví volný čas u kosmetických tutoriálů na youtube. Zbytek by ty holčiny číst neměly, jinak opravdu budou doufat, že sex vede k lásce, že každý chlap má pekáč buchet na břiše, že každý mužský úd vydrží stát celou noc, že orgasmus je dvacetinásobná rutina, a taky že boty Gucci jsou must have.
Je to trapná Pretty woman v knižní podobě postrádající špetku rajcovnosti a pohádkovosti.

georginaa
16.10.2019 5 z 5

Nový styl příběhů, každý měsíc jiný klient a za to hodně moc peněz. Dokud nesplatí dluh za tátu, který hodně dluží. Výborný nápad, ani jeden příběh se neopakoval, vždy to bylo něco nového a tím to bylo zajímavý. Každý zanechá nějakou vzpomínku a klienti se s Miou stanou přáteli.

pegasek
04.10.2019 4 z 5

Ze začátku jsem nevěděla co můžu od této knihy ocekavat, prijemne mě překvapila, víc než hlavní příběh knihy mě zaujalo to proč musela práci společnice přijmout, těším se až si koupím další pokračování tohoto pribehu

Kukicka
29.09.2019 3 z 5

K teto knize mne dovedla Ctenarska vyzva a musim rict, ze podle hodnoceni jsem cekala nejakou hruzu, ale nebylo to tak spatne. Prvni pribeh se mi celkem libil, v druhem mi Mia trochu lezla na nervy a chovala se obcas jak blbka a treti pribeh byl takovy mily. Libilo se mi, ze kazdy mesic mel pro ni nejake ponauceni, pripadne se dozvedela neco o sobe. Bylo to naivni, nerealne, ale ctive. Co mi ale vadilo bylo, jak jen co chlapa videla, tak uz by ho nejradeji mela pod nebo nad sebou, protoze byl uzasnejsi, krasnejsi a vypracovanejsi, nez ten predchozi

Evitsa
26.09.2019 4 z 5

Za mě obálka je tedy děsná!Vůbec nijak nevystihuje děj knihy a kdo nemá rád tyhle kočičí vzory, tak bych naopak řekla, že to může odradit tak jako mě. Já to odkládala určitě víc než rok než jsem byla přemluvena, abych tomu dala šanci. Věřím, kdyby to mělo jinou obálku získá si to více čtenářů!
Námět knihy je fakt moc pěkný a vlastně každá kniha má 3 děje což je jen bonus pro nás :-)
Je asi jasné, že všem se nebudou libit všichni, ale jako celek je kniha moc vydařená, plná lásky, humoru, dobrodružství a já se moc těším kam nás zavede další cesta....

smardice
08.09.2019 3 z 5

I přes většinou negativní recenze, se mi kniha celkem líbila. Myslím, že s touto tématikou jsou daleko horší a zdlouhavější knihy. A obálka taky není špatná.

cvaldik
05.09.2019 3 z 5

Na knihu jsem narazila v Tescu a zaujala mě obálkou, dále i anotací, a jelikož jsem dlouho žádnou "erotickou" knihu nečetla, sáhla jsem po ní. Teď ale moc nevím, jak ji mám hodnotit. Věděla jsem, že nemůžu knihu porovnávat s nějakou kvalitnější literaturou, ale přesto bych vypíchla pár věcí; 1) Každý chlap, aby byl podle autorky atraktivní, musí mít pekáč buchet. 2) Všichni chlapi byli sexy a po všech by hned skočila a každý sex byl nejlepší (ale to se vrámci žánru odpouští, nikdo nechce číst o průměrném sexu). 3) Problémy s tátou, mámou rodinou atd omýlá Mia v průběhu knihy pořád a stejně. Přišlo mi jako když tak autorka vyplňuje pasáže, kde úplně neví, co říct.
4) Od půlky knihy jsem protáčela oči, kvůli bilancování okolo Wesse.
ALE musím říct, že jsem si skvěle vyčistila při četbě hlavu a dala jsem ji za tři dny. Doporučuju třeba po zkouškovým na odreagování. Celkově hodnotím spíš kladně ale plný počet hvězdiček je podle mě pro jiné knihy.

Gabux
28.08.2019 3 z 5

Knížka je rozhodně určená pro mnohem mladší čtenáře než jsem já. Ale pro dívky kolem 15 je to asi fajn kniha. Pro mě moc jednoduché a nepropracované.

Andrea_I_Am
22.08.2019 2 z 5

Byla to moje první zkušenost s tímto druhem literatury a teď, když můžu srovnávat, nemám dojem, že by to byo kdoví jaké terno. I v tomto žánru se dají napsat mnohem lepší knihy, ale zase to určitě splnilo svůj účel - a to odvést pozornost od náročných událostí všedního života. :-) Nemůžu dát víc hvězdiček, protože bych uškodila skutečně kvalitním a dobrým knihám, což tohle není. Ale kdo si chce odpočinout, zasmát se nad bizarností tohoto žánru, ať po ní klidně sáhne, už jen kvůli té pěkné obálce. Na další díly se nechystám, i po tomto prvním si člověk dokáže odvodit jak se to bude odvíjet dál.

Katana83
21.08.2019 4 z 5

První díl byl super, ale bohužel ty poslední jsem dočetla silou vůle, jen abych uzavřela sérii.

2688
20.08.2019 5 z 5

Celá série mě pohltila vážně paráda.

hanka33
15.08.2019 2 z 5

Oddychové četní, u kterého není vyžadováno přemýšlení. Nekvalitní překlad.

sex pro ženy erotika bohatství pornografie erotický byznys

Audrey Carlan
americká