Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen

Calendar Girl 1 - Leden, únor, březen https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317275/bmid_leden-unor-brezen-Yp9-317275.jpg 3 547 123

Calendar Girl série

První díl nové erotické série, která vám zvýší tep každý měsíc v roce Mia potřebuje peníze. Hodně peněz. Protože když je nezíská, bude to stát jejího otce život. Zapletl se s nebezpečným člověkem, který je shodou okolností její expřítel. Když jste postaveni před podobné ultimátum, nemůžete si vybírat. A tak Mia udělá, co musí – přijme nabídku své bohaté tety, která vlastní eskortní službu, a na rok se stane luxusní společnicí. Každý měsíc bude mít jiného klienta v jiném městě. Sex není podmínkou. Snadno vydělané peníze, že? Aspoň to si Mia myslí, dokud v lednu nepotká Wese. Přitažlivost a vášeň mezi nimi je skutečná a Mia se uvědomuje, že tohle je muž, o kterém vždycky snila. Jenže na konci měsíce ji v Seattlu čeká smyslný malíř Alec a v březnu bude předstírat, že je snoubenkou bohatého Antonyho... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Ikar (ČR)

Calendar Girl: Volume One ( January, February, March) , 2015

HankaJosefiova
HankaJosefiova
21.02.2024 5 z 5

Dějová linka samozřejmě už z názvu neslibuje nic výjimečného. Ale... Tenhle díl je vážně čtivej. Prostě mě to bavilo. Postavy, náboj a prosté uvolnění.

MollyCornelia
MollyCornelia
20.12.2023 4 z 5

4*/5*
Kniha mě zaujala a pomohla mi se odreagovat. Má dokomce u hloubku, postavy se někam posouvají, procházejí vývojem. Kolikrát mi lezla na nervy hrdinka, ale jinak jde o fajn počtení plné peprných scén.

MartinkaSl
MartinkaSl
21.10.2023 3 z 5

Fajn oddechovka, podle recenzí jsem čekala mnohem horší literaturu, ale ve výsledku jsem dostala to, co jsem od knihy potřebovala.

Relax, romantiku, trochu erotiky a i příjemné kamarádské postavy.

katallinka
katallinka
08.06.2023 4 z 5

Moc příjemné překvapení. Celkem mě překvapuje hodnocení, protože knížka se skvěle četla, byla originální, vtipná, romantická, občas i dojemná a samozřejmě plná pikantních scén.

Dela90
Dela90
07.03.2023 4 z 5

(SPOILER) Mia je vlivem okolností donucena začít pracovat u své tetičky v eskortní službě. Musí splácet dluhy po taťkovi. Proto bude každých 24 dní v měsíci u jiného klienta. Sex však není v podmínkou. Již první klient Wes, Miu naprosto učaruje a ona ho nemůže dostat z hlavy ani v následujících měsících. Musí splatit dluh a postarat se o sestru a pak může myslet na svou budoucnost, třeba je Wes skutečně ten pan pravý?

Zajímavý námět knihy s eskortní službou. Ačkoliv to, proč to dělá mi malinko připomínalo knížku Cizí dluh. Nicméně, je zajímavé, že každý měsíc je u jiného klienta a vy tak můžete prožívat další a další dobrodružství a není to jen to samé pořád a pořád dokola.

Leden - kdo by se prostě nezamiloval do surfaře? Tohle byla fakt pohádka a já doufám, že se s Wesem ještě uvidíme v dalších dílech.
Únor - přiznám se, že ač byl začátek povedený, tady to sklouzávalo k tomu jednomu pořád dokola a vesměs už jsem se těšila, až bude únor pryč.
Březen - za mě příjemné osvěžení příběhu, upřímně jsem něco podobného čekala. A konec mě totálně dojal k slzám.

Knížka mě velmi mile překvapila, moc se těším na pokračování.

NelaMaty
NelaMaty
07.11.2022 5 z 5

Erotické romány nejsou zrovna můj šálek kávy, ale tohle mě prostě bavilo. Každý měsíc jiný příběh plný emocí. Konec dojemný. Asi budu muset přečíst i další díly, protože přeci potřebuju vědět jestli nakonec, po tom všem, použije klíč co dostala od Wese.

romantickaduse
romantickaduse
06.11.2022 5 z 5

Tohle byla jízda, přečteno za dva dny. Skvělý nápad, zajímavé postavy, pikantní scény. Hlavní hrdinka mě občas štvala svým chováním a úvahama. Celkově je to neskutečně čtivé .

Digiivca
Digiivca
01.06.2022 5 z 5

Další knížka do sbírky. Chtěla jsem něco podobného jako 50 odstinu . Musím říct, že je opravdu čtivá. Hned jak jsem ji otevřela, šla jsem spát ve 2 hodiny ráno. Sice hlavní hrdinka se chová zvláštně, ale doporučuji si ji přečíst. Je tam sice hodně sex, ale porno to rozhodně není. A určitě půjdu do celého kalendáře

johana3160
johana3160
14.04.2021 4 z 5

Je to trosku neco jineho nez ty klasicke eroticke romance. Asi hodne dela ten posledni pribeh, mne se libil nejvic. Prvni byl takova ta klasika a prostredni no neco mezi. Celkem me zajima, co bude dal... jeste ze mam doma vsechny knihy:)

Veveruška320
Veveruška320
22.02.2021 3 z 5

Knížka se četla rychle,nejvíc mě zaujal 1 měsíc,ale jinak nic moc.

AAAMarket
AAAMarket
02.02.2021 3 z 5

Pohádka pro dospělé. Bohužel je to pořád dokola. Dala bych celý rok do jedné knihy a úplně by mi to stačilo. Tahle knížka jednoduše není můj šálek kávy.

Kristy.Seb
Kristy.Seb
23.07.2020 4 z 5

První díl série mě vtáhnul do děje, ale jen co se týká vývoje vztahu mezi Wesem a Miou.
3 měsíce, 3 různé vztahy a 3 různé životní problémy. Téma zajímavé, jsem zvědavá, jak to bude pokračovat.

Myška43
Myška43
19.07.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila. Je zajímavě psaná, co měsíc, to příběh. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat s Wesem a jaká další dobrodružství Mia zažije.

Dominika_a
Dominika_a
17.07.2020 3 z 5

Věděla jsem do čeho tak nějak jdu, a knihu jsem zahrnula do čtenářské výzvy. Nečekala jsem, že by mě kniha nějak chytla, ale nakonec mě to i překvapilo. Četla se rychle , občas nějaký ten nudnější odstavec, ale hlavně mě zajímá vývoj vztahu Mii a Wese. Později sáhnu po dalším díle, ale asi jen ze zvědavosti, jak vztah dopadne.

Meysy
Meysy
16.07.2020 5 z 5

Mě se líbila celá série ❤️

be_pa
be_pa
26.04.2020 2 z 5

Za celou sérii: Přečetla jsem všechny díly, sice místy vynechala celé odstavce, ale zajímal mě vývoj vztahu Mii a Wese. Jejich životní osudy byly poutavé. Kniha má zajímavé téma, ale moc rozvláčné, opakující se: všichni mají zelené oči, stále se opakující pasáže a popisy osob, jako by čtenář už od začátku prvního dílu nevěděl, že se jedná o nejlepší kamarádku, mladší sestru, otce v kómatu a atd. Všichni jsou z Mii naivně nadšení, se všemi je kamarád.

LadyAlena
LadyAlena
03.04.2020 5 z 5

nejlepší díl série, pak už to jede z kopce dolů :-) ale tento doporučuji

Nikkinike87
Nikkinike87
27.03.2020 4 z 5

Opět hodnotím celou sérii. První dva díly se mi líbily příběhem hlavní hrdinky Mii díky tomu, co byla ochotná udělat, aby ochránila sebe, svou sestru a otce, i když jí do této situace vlastně dostal on. A také se mi líbilo, že Mia nemá konfekční velikost modelky, jako většina hlavních hrdinek erotických románů. Další dva díly už jsem s tak velkým nadšením nečetla, i když jsem je chtěla dočíst, protože jsem chtěla vědět, jak to dopadne a jaké budou Miiny příběhy. Popis erotických scén byl velmi výstižný, přes to, že se pak kapitoly se sexem s Wesem, jejím prvním klientem, do kterého se zamilovala, dost často opakovaly. Proto celou sérii hodnotím 4*. I přes to si myslím, že série stojí za přečtení a hodnotím ho jako oddychové čtení.

Mondaika
Mondaika
21.03.2020 2 z 5

Ke knize jsem se dostala díky námětů zdejších čtenářek. Mia jako hrdinka ma sva chyby, ale to prece kazdy člověk. Vychvalovani toho jak je bozsky nadherna a pritom žena s tvary... Hezké. Námět mít nového klienta kazdy měsíc hezké, ale případnout hned tomu prvnímu a pak se hned druhý mesic prosexovat s jinym... Ehm... Nejsem úchvacena, nejsem ani zklamaná...

Lucie846
Lucie846
26.02.2020 5 z 5

Přečetla sem jedním dechem četlo se to hezky

sex pro ženy erotika bohatství pornografie erotický byznys

Audrey Carlan
americká