Calendar Girl 2: Duben, květen, červen

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338886/bmid_calendar-girl-2-duben-kveten-cerven-X8k-338886.jpg 4 327 57

Calendar Girl série

Mia Saundersová se kdysi zapletla s nesprávným mužem. Ten má teď v rukou život jejího otce a Mia mu dluží milion dolarů, na které si nedobrovolně vydělává jako luxusní společnice. Další tři měsíce bude provázet bohaté muže a plnit každé jejich přání. V dubnu to bude profesionální basketbalista Mason, který si potřebuje vylepšit mediální obraz, v květnu ji čeká žhavý samojský model Tai a v červnu bude předstírat, že je zlatokopka pasoucí po závratně bohatém Warrenovi…... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Ikar (ČR)

Calendar Girl: Volume Two , 2015

MollyCornelia
MollyCornelia
16.03.2024

Nedočteno, odložila jsem na začátku třetí části (červen). Oproti prvnímu dílu mne méně bavil koncept každého měsíce jinde, přestože květen se mi celkem líbil (a kniha splnila účel: zapomenout na realitu). Možná mi nesedne styl psaní nebo postavy. Do zbytku série se asi nepustím. Hodnotila bych jako průměrnou knihu.

katallinka
katallinka
23.10.2023 4 z 5

Pokračování bylo stejně dobré jako první díl. Objevili se zde opět neskutečně sympatičtí a sexy muži. Poslední kapitola byla celkem síla. Těším se, co Miu bude čekat v dalších měsících.

NicaCola
NicaCola
19.05.2023 5 z 5

Pokračování příběhu Mii se mi moc líbilo:) Dokonce jsem zjistila, že si první dil hodně pamatuji, i když jsem ho četla už před pár lety. Nejlepší byl pro mě v této knize nejspíš duben, ale super bylo, jak se v posledním měsíci červnu všechny měsíce propojily:)

romantickaduse
romantickaduse
06.11.2022 5 z 5

I toto pokračování je skvělé a velmi pikantní. Postavy sympatické, ale Tai nejvíc :D Opět čtivé.

Digiivca
Digiivca
24.06.2022 5 z 5

Druhý díl se moc neliší od toho prvního. Každý měsíc je zajímavý a hlavně jiný, což je paráda. Jen Mia mi k srdci moc neprirostla. Chápu, že nechce pomoct od Wese. Vždy si poradila, tak ani teď nechce nic měnit, ale proč o tom pořád žvání? Pořád si dokola omlouvám, proč se stala společníci. To mě na tom docela vadí. A sexuální hrátky se mi zdají pořád stejný. Jinak jako obvykle je to čtivé a chodila jsem spát ve dvě ráno, jelikož jsem nemohla přestat číst.

johana3160
johana3160
15.04.2021 4 z 5

(SPOILER) Joo Tai... z toho vlhne snad kazda .. pardon vtip:))) mam trosku smisene pocity, jednotlive pribehy (mesice) nebyly nijak vyrazne vyjimecne, presto byly dobre napsane a i s prvnim dilem (a pravdepodobne i s dalsimi) tvori prijemny celek. Mia mi prijde spis jako dohazovacka nez spolecnice, 4 ze 6 pripadu postrcila pary k sobe (jo vim ze Taiovi pristala ta jeho na kline, ale byla u toho :)) Mis ma neco do sebe:) Obcas me par veci zarazelo ale to byla spis vada prekladu. Dal me zarazi, ze nemam potrebu davat si “meziknihu”... vetsina knih v serii je tak jednotvarnych ze potrebuju oddech od autorky. Ne vsak ted... takze, hura na dalsi dil..

Jurajovamaka
Jurajovamaka
03.03.2021 1 z 5

Mne táto kniha moc nedala.
Ale mnohým sa páči, tak vyskúšajte ;-)

Kristy.Seb
Kristy.Seb
07.08.2020 4 z 5

Další tři měsíce a další 3 noví muži,kteří Mie zasáhli do života. Skvělý nápad s tetováním.nemphal bych si na jeden měsíc půjčit Tae?
Chválím, že provázání s prvním dílem v knize zůstalo.

Myška43
Myška43
20.07.2020 4 z 5

Další tři zajímavé příběhy, nejvíce se mi líbil duben. Oceňuji provázanost s předchozím dílem, rozmanitost příběhů a osob, je to nápadité. No a Tai, dokonalej chlap!!!!

crazyslunicko
crazyslunicko
05.03.2020 4 z 5

Erotický román, kde chudá dívka Mia musí vydělávat peníze jako společnice. Naneštěstí nemusí se všemi svými klienty spát. Je to dobrovolné. Čekají ji 3 měsíce cestování, 3 společnosti a nové zkušenosti a přátelé. Mia to bere jako dar a pomáhá svým blízkým ke splnění snu.

dzafik
dzafik
25.02.2020 2 z 5

Tak takhle dlouho jsem snad žádnou knížku nečetla. Musela jsem přeskakovat, nudila jsem se, ale protože nemám ráda nedočtené knížky, dočetla jsem. Ale btw. vážně máme věřit tomu, že "společnice", která vopíchá všechno živý, věří tomu, že není žádná prostitutka? Nebo že každej novej klient je božskej kus a hned kámoš na celej život? Jako chápu, že to je pohádka pro dospělý, ale vocaď pocaď, jo?

verunka93
verunka93
31.01.2020 4 z 5

Po přečtení prvního dílu jsem sáhla hned po druhém. Zajímalo mě, jak dopadne příběh Mii. Poznala další skvělé lidi, kteří ji začali brát jako svoji rodinu. Stále jsem držela palce Wesovi, že jim to nějak dopadne. Velmi jsem si oblíbila i Taie, který bral Miu nakonec jako svoji sestru. Těším se na další díl.

Tereziee
Tereziee
07.01.2020 2 z 5

Vím, že je knížka oddechový erotický román. Ale za mě to bylo strašně ale strašně nudný. Každý měsíc pořád to stejné dokolečka. Knížku jsem začala číst ještě kvůli loňské výzvě (dočíst do konce roku jsem bohužel nestihla). Dotáhla jsem ji do konce, ale další díly rozhodně už do ruky nevezmu.

georginaa
georginaa
16.10.2019 5 z 5

Další tři měsíce cestování, poznávání klientů, jejich životy a hlavně Mia jim pomůže v delikátních situací. A za to je dobře odměněna aby splatila otcův dluh. Získá tím i nové přátele, kteří zase pomůžou svým způsobem jí. Už se těším na další díly.

Evitsa
Evitsa
28.09.2019 5 z 5

Ach jo,já nevím jak autorka přišla zrovna na tyhle obaly...
Každopadně 2 díl se parádně rozjel a bylo to tedy počteníčko :-)

smardice
smardice
27.09.2019 3 z 5

Sex všude kam se podíváš. Všichni milují Miu a Mia zase je. Prostě naivní oddechovka s erotikou, nic víc, nic míň.

leuska
leuska
03.07.2019 5 z 5

Po tomhle díle jsem si absolutně zamilovala Taie!

vladkamudrova
vladkamudrova
05.06.2019 4 z 5

Před časem jsem si koupila první díl a myslela,že stačilo. Teď v rámci výzvy mám za sebou druhý díl,no a nakonec si nesu domů z knihovny poslední dva. Protože prostě potřebuju vědět jak ta holka dopadne.

Damonka12
Damonka12
07.04.2019 4 z 5

Kniha byla stejně dobrá jako první díl. Co nejdřív si chci přečíst zbývající 2 díly, abych věděla jak to dopadne. Tuhle knihu prostě potřebujete.

petrzel
petrzel