Byl jednou jeden hrad

Bylo nebylo… tak by mohl začínat každý ze čtyř magických, romantických příběhů, které nás zavedou do časů dávno minulých, do království dávno zapomenutých a do míst, kde si skutečnost podává ruku s fantazií. Tato kniha vás polehoučku a tiše pozve také do světa, kde čarodějky míchají své lektvary, kde hradními zdmi procházejí duchové a udatní válečníci sedlají koně, aby se vydali zachraňovat dámy svých srdcí. Že je vám to všechno jaksi povědomé? Ale ovšem! Zveme vás přece do pohádky! Nebo si snad myslíte, že něco podobného se hodí jenom pro děti? Pak dovolte, abychom vás vyvedli z omylu. Všichni přece potřebujeme – a v dnešním uspěchaném, přetechnizovaném světě o to víc – onen vpravdě kouzelný dotek nefalšované romantiky a pravé lásky, která sahá až za hrob....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/82_/8219/byl-jednou-jeden-hrad-KQO-8219.jpg 3.539
Povídky, Fantasy
Vydáno, Columbus (ČR)

Once Upon a Castle, 1998

Kniha Byl jednou jeden hrad

moudivlacek
11.04.2019

Kdo si rád občas odpočine od náročného čtení, kdo chce popustit svou fantazii a nechat se unášet příběhem, pak tato kniha povídek je právě pro něj. Některé povídky jsou nereálné, některé by se stát mohly, každopádně zas to jsou příběhy o velké, opravdové, hluboké lásce, kterou nic nezastaví.

Jája92
10.05.2017

Když jsem začala číst první příběh, myslela jsem si , že knihu ani nedočtu. Přestože Nora Roberts patří mezi mé oblíbené autorky, její příběh se mi vůbec nelíbil a ani jsem jej nedočetla. Za to ty další byly velmi poutavé a romantické, jak se na takovou knihu patří.

havrmoni
15.07.2016

Nejméně se mi líbil první příběh. Ne,že by byl špatný,ale ostatní byly hezčí. Druhý byl o duchovi a dívce,která zabránila vraždě. Hrad zkázy-to bylo moc hezké a snesla bych to i jako celou knihu. Romantika,boj o moc a rytíři co víc si přát. Mě se to líbilo. Podobně na tom byl i poslední příběh,tam ale bylo více kouzel.

kika 13
03.03.2013

Román obsahuje čtyři příběhy o lásce a hledání štěstí.

historická fantasy povídky

Autoři knihy

Nora Roberts
americká, 1950
Ruth Ryan Langan (p)
americká, 1937
Jill Gregory
americká

Kniha Byl jednou jeden hrad je v