Boh plače potichu

Boh plače potichu https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361825/mid_boh-place-potichu-KwH-361825.jpg 4 103 24

Bůh pláče potichu série

Anna sa zo všetkých síl snaží vyrovnať s bolestnou skutočnosťou, ktorá nečakane zasiahne do jej a Everettovho života. Oporou v ťažkých chvíľach je jej Stela, priateľka, akú by si želala mať každá z nás a Everettov najlepší priateľ Philip. Do vzájomne poprepletaných osudov štyroch hlavných hrdinov však vstupujú city a ich priateľstvo musí čeliť realite života. Anna, Stela, Everett a Philip sú ale pevne odhodlaní zotrvať spolu. Dojímavý dvojdielny román zo súčasnosti o ľuďoch, ktorých navždy spojilo neviditeľné puto pevného priateľstva je úprimnou spoveďou o tom, že na to, aby sme boli v živote šťastní, musíme vedieť predovšetkým dávať.... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Meridiano-press

Boh plače potichu

Talys
23.05.2019 odpad!

Kniha je velkolepou sbírkou různých klišé z romantických románů, lze velmi snadno vytušit, jak se bude příběh odvíjet. Druhý díl si vypůjčím jen proto, abych zjistila, jestli jsem dobře odhadla vyústění.

KnihomolkaKatka
12.05.2019 4 z 5

Obálka je vážně povedená, taková jemná, ale přesto krásná. V jednoduchosti je krása. Co se týče příběhu, takových padesát stran mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak už mi stránky ubývaly pod rukama. Přesto, že se jedná o romantický příběh, zdaleka tam nenajdete samé sladké řečičky. Naopak mi přišlo, že zde byla spíše než romantika rozebírána vážná životní témata. Tato kniha má hloubku, proto si myslím, že se bude líbit nejednomu čtenáři.

SweetbabyDi
14.03.2019

Knihu jsem přečetla za tři dny, i přestože mám tři malé děti. Četla se dobře. Byla ale velmi předvídatelná. Už se těším na dvojku

Sjuzz
11.12.2018 5 z 5

Po prvotnom zdesení z názvu kníh som sa tak začítala, že som chodila spať v noci????????‍♀️ Krásny a zároveň veľmi smutný príbeh so šťastným koncom.
Aj keď sa jedná o román, moc sladkého v ňom človek nenájde, čomu som bola rada.
Kniha ma nadchla od úplného začiatku až do konca.