Boh plače potichu

Boh plače potichu https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361825/mid_boh-place-potichu-KwH-361825.jpg 4 103 24

Bůh pláče potichu série

Anna sa zo všetkých síl snaží vyrovnať s bolestnou skutočnosťou, ktorá nečakane zasiahne do jej a Everettovho života. Oporou v ťažkých chvíľach je jej Stela, priateľka, akú by si želala mať každá z nás a Everettov najlepší priateľ Philip. Do vzájomne poprepletaných osudov štyroch hlavných hrdinov však vstupujú city a ich priateľstvo musí čeliť realite života. Anna, Stela, Everett a Philip sú ale pevne odhodlaní zotrvať spolu. Dojímavý dvojdielny román zo súčasnosti o ľuďoch, ktorých navždy spojilo neviditeľné puto pevného priateľstva je úprimnou spoveďou o tom, že na to, aby sme boli v živote šťastní, musíme vedieť predovšetkým dávať.... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Meridiano-press

Boh plače potichu

Make20
27.10.2022 1 z 5

Velmi předvídatelný , přeslazený román. Zápletky přitažené za vlasy. Kdo má rád romantiku a jednu náhodu za druhou, bude potěšen.

pavlašt
08.07.2022 1 z 5

(SPOILER) Za mne velké zklamání. Čekala jsem hluboký příběh o přátelství a dostala červenou knihovnu - já ho chci, on mě ne, tak ho tedy nechci a on už zase má zájem a och jak mne ten osud zkouší. Nereálné a za mne povrchní.

bosorka78
23.06.2022 5 z 5

Moc pěkná kniha,chytla mě a i druhý díl jsem přečetla s radostí velmi rychle. Příběh u kterého se pěkně odragujete takže vřele doporučuji.

Terka93
06.02.2022 4 z 5

Doporučuji, kniha se mi velmi líbila a dobře se četla. Je rozdělena do menších kapitol, což mi naprosto vyhovovalo. Příběh je napínavý až do konce, sice začátek byl pomalý, ale pak to nabralo směr a zápletku a musela jsem se nutit jít spát. Těším se na další díl.

Aseverova
18.11.2021 3 z 5

Jako nic velkého jsem od knihy nečekala, ale četla se kupodivu dobře. Na druhý díl se taky chystám.

fruitbueno
22.10.2021 2 z 5

Na odreagování v pohodě, hlubší cokoli v knize ale nehledejte. Přitom témat, která by k tomu vybízela, je tam hned několik. Škoda.

zdehan
29.05.2021 5 z 5

Mám přečteny oba dva díly a ten druhy je lepšíje tam i zapletka ale jinak jsou to pěkné knihy doporučuji.

Allla9
21.05.2021 4 z 5

Život ve své plné síle. Román plný smutku a touhy, ale i velkého přátelství. Jdu číst druhý díl.

lucakuca
09.12.2020 3 z 5

Spoiler: Ach ach, myslím si, že on si určitě myslí, že já si myslím tohle, ale já si myslím jenom tohle. Jenže když si myslí tohle, tak si myslí, že já si myslím, tudíž si nemůže myslet, že to takhle přece nemyslím!!! Bum! Aha, takže takhle to je.

Lulu09Da
07.10.2020 5 z 5

(SPOILER) Je neuvěřitelné čím vším si musely všichni čtyři projít. A přesně tyhle přáteství které i hory přenáší jsou ty, které vydrží navždy. Neuvěřitelný příběh rozdělený do dvou dílů. A to že se dali nakonec znova dohromady a jsou jako jedna obří rodina... Prostě miluju tuhle knihu, tenhle příběh. Klidně ji můžu číst i milionkrát a nikdy mě neomrzí a pokaždé tam najdu něco co jsem buď zapoměla nebo nenašla. Doporučuju na 100%.

Majka1979
15.09.2020 5 z 5

Nádherný príbeh lásky, nádeje, straty, ľútosti a hľadania a keď nakoniec nájdu a získajú to, čo chceli, tak im strach z možnej straty opäť zviaže ruky....
Určite tento príbeh mi dal veľa, človek si uvedomí, aké vrtkavé je šťastie a akú veľkú silu má priateľstvo, láska a viera....
Vrelo odporúčam

m.valova
08.09.2020 5 z 5

Hezký příběh na pokračování,smutné téma a zároveň i trocha romantiky a lásky.Nejdůležitější poučení z něho pro mě je,že nejhorší je mlčení...o problému se musí mluvit,z nevyřčených věcí plyne spousta zbytečných nedorozumění a doměnek a přitom, skutečnost může být zcela jiná.

Wasylka79
27.06.2020 4 z 5

Pohodová kniha s trocha smutku,utrpení,romantiky ale i naděje.Druhy díl určitě koupím.

Honkovae
30.03.2020 4 z 5

Odebiram hvezdicku kvuli mnoha nerealnych nahod,prekombinovani,ale jinak jsem knizku zhltla jak malinu. Prijemne kratke kapitoli. Na konci jsem si uvedomila,ze mi to pripomina telenovelu Divoky Andel :,-)

luckomar
30.01.2020 4 z 5

Vcelku jiná romarťárna. Vlastně jednou i rozbrečela. Jen mě štve že je na pokračování... Ale mám oba díly a jdu na To! ;)

eva3992
30.12.2019 3 z 5

Příběh o přátelství a o lásce. Anna, Stela, Everett a Philip. Čtyři lidé, kteří si jsou blízcí i vzdálení. Prožívají spolu příjemné i náročné chvíle. Tam, kde láska zanechává slzy, přátelství dokáže vyčarovat úsměv na rtech.
Romantický příběh, nic víc to bohužel pro mě nebylo. V knize bylo velmi mnoho závažných témat (ztráta blízkého člověka, alkoholismus, dospívání bez rodičů, mise v Afghánistánu, nemoc, požár,….), ale žádné z nich nebylo popsáno do hloubky. Všechno plynulo jakoby na povrchu, všechno se vyřešilo rychle a snadno, jak mávnutím kouzelného proutku.
Hlavní hrdinové již nejsou žádní mladiství, ale chovají se tak. Jejich láska a nenávist, někdy se chovali jak patnáctiletí, někdy jako ještě mladší.
Příběhu bych ubrala několik „problémů“ a těm zbývajícím bych se věnovala více. Námět je moc pěkný, ale v tomto podání ve mně nic nezanechal.
Kniha má i pokračování, ale pokud se ke mně nějakou záhadou nedostane, tak ho číst nebudu.

cornetka
07.12.2019 5 z 5

Příběh Anny, Everetta, Stely a Philipa mě chytil hned od začátku. Pravděpodobně i díky tomu, že jsou to reálné situace. Knížku jsem přečetla za jediný den a jsem zvědavá, jak bude pokračovat další díl.

ritz
17.10.2019 3 z 5

Na mě moc velká romantika, kdo má rád tento styl, musí být nadšený.

Kristy.Seb
11.08.2019 5 z 5

Přečetla jsem to jedním dechem. Krásné a citlivé.

josska
25.07.2019 5 z 5

Kniha se mě moc líbila i když začátek byl smutný,nikdo by toto neměl zažít.....je to moc pěkně a čtivě napsané a těším se na pokračování,jsem zvědavá jak to vše dopadne,,,dávám 5 hvězdiček....i obálka je moc pěkná,,,,