Nelítostný princ

Nelítostný princ https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517203/bmid_nelitostny-princ-a98-517203.jpg 4 429 83

Podsvětí Chicaga série

Není to žádný princ z pohádky… Callum Griffin je dědicem irské mafie. Je nemilosrdný, je arogantní a chce mě zabít. Náš vztah nezačal zrovna nejlépe, když jsem v jeho domě omylem založila (menší) oheň. Naše rodiny věří, že svatba je jediný způsob, jak zabránit válce mezi irskou a italskou mafií v Chicagu. Myslím, že ho nejspíš budu muset zabít ve spánku. Všechno by ale bylo jednodušší, kdyby Callum nebyl tak přitažlivý. Své srdce si ale pečlivě střežím, protože ačkoli si ho musím vzít… Nikdy bych nemohla milovat nelítostného prince. Nelítostný princ je vzrušujícím prvním dílem epické série „Brutal Birthright“. Jedná se o nezávislý romantický příběh z prostředí mafie se šťastným koncem. Obsahuje vášnivé erotické scény vhodné pouze pro dospělé čtenáře!!!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Brutal Prince , 2020

Moniska2410
24.09.2023 5 z 5

Tahle kniha má vše co mám na těhle příbězích ráda, mafiánské prostředí, od nenávisti k lásce, pomsta a plno testosteronu.

Příběh je psán z pohledu obou hlavních hrdinů Calluma a Aidy a to je za mě u těchto příběhů velké plus, člověk vidí co si myslí a proč tak jednají.

Kapitoly jsou krátké a dynamické. Už vím proč je obálka taková jaká je , vymyslela to chytře mrška jedna.

Vůbec sem se u čtení nenudila, jediné mínus, že to jejich zamilovaní bylo na můj vkus až moc rychlé.

Calluma sem si okamžitě zamilovala, já prostě tenhle typ chlapů zbožňuju, ví co chce a jde si za tím.

Aida byla skvělá, svá, prostořeká a hodně odvážná.

Chemie měla ten správný drive a sexuální scény byly opravdu žhavé. To jejich špičkování bylo pak jen třešničkou na dortu.

Sedl mi autorčin styl psaní a já knihu zhltla za pár hodin. Už teď se těším na její další knihy, neboť oba hlavní hrdinové mají plno sourozenců.

monika0181
21.09.2023 5 z 5

Kniha z mafiánského prostředí. Tentokrát bych řekla, že je povedenější, než poslední, co jsem četla. Na obale knihy je: Tento chlápek má do pohádkové postavy hodně daleko... Je to tak, ale stejně mi přirostl k srdci hned od počátku. Moc se mi líbila dynamika příběhu. Chemie/žár/energie mezi Callumen a Aiden. Příběh je poměrně detailní, detaily na sebe navazují a mají v příběhu důležitost, to se moc dobře vnímá, že autorka opravdu nad příběhem přemýšlela stavěla ho postupně. Špičkování a kousavost mezi hrdiny je motorem příběhu, pomalu přerůstá v důvěru a lásku. Za mě moc povedený příběh a těším se na další díly. Sourozenci hlavních hrdinů k jejich samostatným příběhům vybízí.

KajinaH722
17.09.2023 5 z 5

Kniha se četla velmi dobře, je to menší kniha,takže ideální oddechovka.
Tím,že je to mafiánský román, tak se to určitě nedá srovnávat k autorce Danielle Lori ( Sladká nevědomost ) ale i tak mě to bavilo, takže doporučuji.

Sophie Lark
americká