Nelítostný princ

Nelítostný princ https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517203/bmid_nelitostny-princ-a98-517203.jpg 4 431 83

Podsvětí Chicaga série

Není to žádný princ z pohádky… Callum Griffin je dědicem irské mafie. Je nemilosrdný, je arogantní a chce mě zabít. Náš vztah nezačal zrovna nejlépe, když jsem v jeho domě omylem založila (menší) oheň. Naše rodiny věří, že svatba je jediný způsob, jak zabránit válce mezi irskou a italskou mafií v Chicagu. Myslím, že ho nejspíš budu muset zabít ve spánku. Všechno by ale bylo jednodušší, kdyby Callum nebyl tak přitažlivý. Své srdce si ale pečlivě střežím, protože ačkoli si ho musím vzít… Nikdy bych nemohla milovat nelítostného prince. Nelítostný princ je vzrušujícím prvním dílem epické série „Brutal Birthright“. Jedná se o nezávislý romantický příběh z prostředí mafie se šťastným koncem. Obsahuje vášnivé erotické scény vhodné pouze pro dospělé čtenáře!!!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Brutal Prince , 2020

LilianaFalcon
28.11.2023 5 z 5

Kvůli všem těm rozporuplným recenzím jsem do knížky šla s rezervou a velkými obavami, ale zbytečně. Bavila jsem se od samého začátku. Pointa obálky je skvělá :D
Jedná se o oddechovou knížku, nehledejte v ní žádná moudra a poselství. Hlavní hrdinka se chová jako spratek, ale netají se tím, za což u mě získala kladné body.
Hate to love linka se mi tady fakt líbila. Ale co je důležité, knížka mě vytrhla ze čtecí krize... Takže za mě plný počet a fakt se těším na pokračování.

badliar_id
26.11.2023 4 z 5

Tohle bylo vážně super. Hlavní postavy jsem si hrozně oblíbila a bavila mě každá jejich scénka. Bylo zde pár mehh věcí, ale jinak to bylo super. Po delší době kniha, která mě bavila od začátku až do konce. Už se těším na další díly,..

Books_by_Dee
20.11.2023 4 z 5

Možná už si někdo pamatuje, že mafie není zrovna téma, které mě v knihách baví. Nevím, nějak na to prostě nejsem – zbraně, krev, únosy – takový meah. Co mě ale na mafiánských knížkách baví, jsou ti alfa samci a nelítostný princ Callum Griffin, je tedy alfa samec s velkým A. Ale Aida, rozhodně není žádná BETA, ta si jen tak něco líbit nenechá a když se tihle dva spojí a uvědomí si, že se už zas tak moc nesnáší, jako na začátku, tak to teprve začíná pro mě pořádné počteníčko.

Callum je jediným synem irského mafiána a Aida je jediná dcera italského mafiána. Jedna nešťastná náhoda je svedla dohromady a jejich otci domluvili, že se tihle dva, kteří se nesnáší, vezmou. Jejich vztah sice začal jiskřením a to, když mu v domě založila požár, ale tímhle plamínkem to všechno jenom začíná.
Děj mě hezky plynul, bavila jsem se u některých dialogů (obzvlášť Callum je docela vtipálek).

Samozřejmě jsou tam i klasická mafiánská klišé, ale čert to vem. No a ty erotické scény, ty jsou sakra fajn a není jich tam málo.

Série Podsvětí Chicaga je 6dílná série a druhého dílu Unesené dědičky se dočkáme už v únoru 2024 a já se na něj po přečtení prvního dílu moc těším. Pozitivně také hodnotím obálku, protože je krásná, a ty jahody – kdo ví, ten ví – Aida je bad ass

Tereyciiik
20.11.2023 4 z 5

Aida prostě pecka. Žádná křehká květinka, co neumí ani ň. Líbila se jí její kuráž, důvtip a humor. S Callumem se perfektně doplňovali a dohromady to bylo skvělé, svižne čtení. Jen mě občas mrzela vilgarita, bez které by se to také obešlo. A erotika tomu dodala ten správný šmrnc . Jen samotný příběh, který měl byt, asi, napínavý trochu pokulhával, ale jak jsem psala, ty dva to všechno skvělé vynahradili
Těším se, co vymysli v dalším dile

Local_Bunny
20.11.2023 4 z 5

Asi bude dark / mafia romance můj nový comfort žánr romantiky. I když se přiznám, že postelové scény přeskakuju, baví mě celková dynamika příběhu a hlavně interakce mezi hlavními hrdiny. Jako plus zde bylo navíc právě i mafiánské prostředí. Není to ale určitě nic, z čeho by si podle mě čtenář sedl na zadek, třeba temnota v Lapeni mi stále přišla krapítek větší.
Kniha je psaná ze dvou pohledů - Aida je dcera z italské rodiny, která je místy sice protivná a naivní, ale nenechá si nic líbit, nehraje si na žádnou princezničku a pro ránu nejde daleko. Callum pochází z irské rodiny, která mi přišla trochu více sofistikovanější, ale jeho postava mi moc sympatická nepřišla. Je to takový arogantní hajzlík, který si myslí, že sežral všechnu moudrost světa. Nicméně si oba projdou jistým vývojem a hlavní roli zde hrají hned dva populární tropes - hate to love a domluvený sňatek. Stejně tak dostávají prostor i vedlejší postavy, které děj pomáhají rozvíjet a autorka se nesoustředí jen na ústřední dvojici. Nenašla jsem ani moc slepých míst, kde bych se nudila, naopak je zde rovnoměrně rozložená akce.
Příběh tohoto páru se čte neskutečně rychle. Bavilo mě i zapojení dalších mafiánských rodin, autorka se věnuje i pár shady věcem, takže kniha není postavená jen na romantické lince, což je za mě super změna. Bavil mě i humor, nechybí sarkastické poznámky a vtipné hádky. Hlavní zápletka mě příliš nepřekvapila, ale naštěstí jsem si dokázala užít hromadu věcí okolo.
za knihu děkuji Knihy Dobrovský

happy19
17.11.2023 5 z 5

Parádní kousek!
Mělo to vášeň,akci,vtip a dokonce i romantiku.:-)
Jsem velice ráda za každou knihu z prostředí mafiánů...moje slabost:-*
Rozhodně se těším na pokračování série!

„Nevěř tomu, co slyšíš, nevěř tomu, co vidíš, ale věř tomu, co cítíš.“

Holubka
13.11.2023 4 z 5

Od příběhu jsem dostala přesně to co jsem očekávala. Trošku tě počáteční nenávisti mezi hlavními aktéry, žhavé scény a akci na konci. Aida mě na začátku trošku odradila, opravdu se chovala jako spratek. Ale nenechte se ošálit. Je to velmi chytrá holka a skvěle do toho mafiánského světa zapadá. Nedostaneme tady žádnou udržovanou princeznu, ale holku která se nebojí si zašpinit ruce. A že udělala pár kravin? No a? Pro její věk a italskou krev neudělala nic co bych ji neodpustila. Callum byl taky fajn ale zapadl mi do takového průměru. K sobě ale šli ti dva skvělé. Na začátku jsem se i párkrát zasmála, takže knížku můžu hodnotit jenom pozitivně.

kacenka6144
09.11.2023 3 z 5

Knížka má pro mě překvapivě vysoké procento. Po jejím přečtení už chápu obálku. Má být mafiánská, ale tady je to jenom takové klišé. Knížky z prostředí mafie si představuji trošku jinak. Když jsem se však od tohoto oprostila, tak jsme si nakonec příběh Calla a Aidy užila. Ale to "waw" tam pro mě prostě nebylo. A protože to nebyla zas taková katastrofa, tak se těším na další díl. Snad nebudu zklamaná.

oresvo
06.11.2023 5 z 5

Tak tohle mě bavilo. Plno humorných kousků, romantika, erotika, zápletka. Četlo se to velmi dobře.
Cal se sice tváří jako drsňák ale je to fajn kluk. Aida je sice malinko spratek, ale vlastně taky fajn.

LenaWirus
27.10.2023 2 z 5

Tato autorka by mohla dávat lekce toho, jak stvořit absolutně nesympatické, otravné, hrubé a nepochopitelné knižní postavy. Nečekala jsem žádný vrchol literárního umění, samozřejmě vzhledem k žánru je třeba odpustit jistá klišé. Vytvořit ale z obou hlavních hrdinů privilegované spratky na facku, kteří si pouze dokazují svou "sílu", nevychovanost a nabubřelost po celou dobu knihy, k tomu je asi opravdu třeba špetky "talentu". Mám ráda tyto typy love story a dokážu toho od autorů opravdu hodně přejít, ale tohle byla pohroma. Žádné další díly této série, vlastně ani jakékoliv další počiny této autorky, číst určitě nebudu. A ještě poslední poznámka k tomuto veledílu - jaký druh neumětela dává proboha do popisu sexu výrazy typu "vulva"?

Ekniha.
26.10.2023 5 z 5

Dve znepriatelené rodiny jedna “nešťastná “ udalosť vedie k jednej dohode medzi hlavami rodín

Jedno dohodnuté manzelstvo , jeden manželský bozk jedna odveta

Máme tu ďalšie dohodnuté manzelstvo ,Dark romance s perfektnou linkou od nenavist k láske,, proste wow opäť som sa zamilovala od prvej stránky až po poslednú

Aida a Callum ako si idu doslova po krku robia jeden druhému naschval plny hnevu a sarkazmu ma bavili , ale ak obrátia nenavist k vášni a spoja svoje sily.. nestíhala som obracať stránky

V tejto “pohadke to ide tak nejak obrátene.. najprv svadba, potom sex a až potom láska ale že to stojí za to!

Aida tak ta holka je proste neriadená strela, prastena.

Super zápletka, skvele spracovanie, už sa teším na bratov Aidy pretože ti su omg!

Milujem tuto obálku

Katy_vKnihách
25.10.2023 5 z 5

Tohle byla jedna velká mafiánská paráda! Ta obálka by odradila kde koho, ale nenechte se odradit. Ač by se dala vymyslet trochu vhodnější tomuto tématu, do příběhu vážně zapadá. Bylo to neskutečně čtivé, bylo tam vše, co se od mafiánů čeká. Hlavní hrdinové zrovna neoplývali láskyplnými slovíčky, a to já přesně od mafiánských knih čekám! Kdo si potrpí na hate to love story, bude nadmíru spokojen. A já byla velice, téhle knize není co vytknout.

MAU256
25.10.2023 5 z 5

"Miluju tě," prozradí mi. "Už jsem ti to říkala?" "Ne", usměju se. "Řekni mi to ještě jednou."

Příběh z mafiánského prostředí. Aida byla nezodpovědná, chováním puberťačka, vyrůstající v domě plném chlapů, takže její chování bylo spíše chlapecké, ale postupně v příběhu se měnila a pak byla super. Callum, jediný syn, prostě mafiánský princ. Za její chybu byli donuceni k manželství, které spojí jejich klany. Bylo to velmi čtivé, už se těším na pokračování. Určitě doporučuji.

Dellphi
24.10.2023 5 z 5

Tohle pro mě bylo jedno velké překvapení. Autorku jsem neznala, anotaci jsem si sice přečetla, ale tak nějak jsem nečekala žádné zázraky. Hlavně z toho důvodu, že poslední dobou vzniká jedna mafiánská kniha za druhou a nějak mi žádná neutkvěla v paměti natolik, abych si to pamatovala. Až teď, protože tahle kniha se vážně povedla. Příběh byl perfektní, i když jsem ze začátku měla pocit, že se Aida chová opravdu spíše jako puberťačka, ale to se postupně zlepšilo, a nakonec byla výborná. Callum se mi zalíbil hned a nejlepší bylo, že po celou dobu zůstal svůj Příběh byl sice romantický, ale ne nudný, objevila se tu i akce, dobrodružství, napětí a samozřejmě sex. Každá z těchto částí se četla tak dobře, že jsem od knihy ani odcházet nemohla. Moc moc se těším na další díl s Nessou. Škoda jen, že vyjde až za tak dlouhou dobu. No nedá se, musím si hold počkat Knihu každopádně doporučuji a kdyby to šlo ohodnotím klidně i deseti hvězdami.

JaAnička
23.10.2023 3 z 5

Žádná hitparada, ale špatný to taky není...postavy jsou vcelku sympatické, několikrát jsem se i zasmála...příběh je sice plný klišé, ale aspoň neobsahuje to klasické, byť strašně trapné, "tys mi lhal", čehož si vážím.
Taky tu máme klasickou linky enemies to lovers, které je prostě trochu urychlené (a co si budeme) prakticky celé založené jenom na sexu, pak trochu toho násilí a tak...

No každopádně nechápu název - moc teda neodpovídá (nevím proč princ a ani proč jako nelítostný...prostě si s tím mohli trochu víc pohrát) - za to obálka...? Ta je sexy, vystižná a pěkná.

Suma sumárum...dobrý, čtivý, akční a eroticky román, který je za jeden večer slupnut jako malina (resp. Jahoda?)

marwinmh
22.10.2023 4 z 5

Klasická zápletka, ona nenávidí jeho x on nenávidí ji, ale nakonec si k sobě cestu najdou. Hlavní postavy mě bavily, dialogy byly občas i vtipné, děj plynul svižně, erotické scény měly náboj, nebyly zbytečně dlouhé a hlavně nepřevažovaly nad ostatním obsahem. Kdo má rád tento typ knih, si čtení jistě užije.

Lofda
21.10.2023 5 z 5

Přečteno v podstatě na jeden zátah.. Nemám ráda obálky s polovysvlečenými chlápky, ale tentokrát bych ho čekala spíš než jahody. Jahody sice mají v příběhu svůj význam, ale evokují něžný a sladký příběh.. A ten nečekejte. Mafiánské prostředí a přitom ještě zábava. Pohádka pro velký holky se vším všudy, ale hodně provedená a já už se moc těším na další díly!! Dokonce jsem Aidě odpustila ten začátek, její divokost, za kterou platili i jiní. Doufám, že o téhle dvojce uslyšíme i v dalších dílech, bude to určitě ještě jízda ;-)

musivila
20.10.2023 5 z 5

Já ty „mafiánský“ prostě zbožňuju. A tahle kniha se čte sama. Nemám co dodat, snad že se těším na další díly. Aida mě bavila ;-)

mmmisulka.r
18.10.2023 3 z 5

Nelítostný princ - Sophie Lark
3,5/5

Nejprve byli nepřátelé, pak se z nich stáli milenci...
První setkání bylo dramatickou nehodou. Při druhém setkání došlo na lámání kostí. Při třetím se jen utvrdili v nenávisti jeden ke druhému, poté, co se stali snoubenci. Při čtvrtém se z nich stali manželé...
Dva znepřátelené rody, které vyřeší neshody sňatkem.
Dva mladí lidé, kteří jsou odlišné povahy a musí se stát párem a vzájemnou oporou.
Najdou k sobě nakonec cestu?

Má jít o "první díl epické série". No.... celý příběh plyne tak nějak neepicky a trochu fádně. Tedy, takový pocit jsem měla já. Mnoho povyku pro nic? Jako, úplně špatné to není, z mého pohledu jde, ale o slabší průměr. Nesedl mi styl vyprávění a trvalo mi dlouho než jsem se zacetla. Ve výsledku mě tento příběh nijak zvlášť neuchvatil. Jde o příběh z prostředí mafie, velmi kraticky a nijak obsahově rozvetveny. Vše plyne rychle, Vše se vysvetluje i řeší rychle. Na můj vkus je to dost uspěchané, ale výtka to není.

Kniha si jistě své skalní čtenáře najde a vy sami musíte posoudit, jak se vám bude líbit. Za mě "typické" neurazí, ale ani nenadchne.

Leniii
15.10.2023 4 z 5

Čtivé, bavily mě šarvátky mezi Aidou a Callem..

Sophie Lark
americká