Nevěsta na prodej

Nevěsta na prodej https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113447/bmid_nevesta-na-prodej-7bG-113447.jpg 4 49 9

Bride Trilogy série

< 3. díl

Elliott získal na svých cestách po exotických krajích pohádkové bohatství a nyní se plaví zpět do Londýna. Když přistane u ostrova Maduri ve Východní Indii, jemuž vládne pohledný, ale krutý sultán Hasan, zahlédne mezi jeho zajatkyněmi krásnou ženu, která na něj k jeho překvapení promluví jeho řečí. Hrozí jí, že ji sultán prodá do otroctví. Gavin považuje za věc své cti, osvobodit tu ženu – a brzy začne podléhat její kráse a odvaze.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Bartered Bride , 2002

Barbara182
19.03.2020 2 z 5

Oproti autorčiným předchozím knihám (Dáma s tajemstvím nebo Lord v nesnázích) mi tahle přišla jako slabý odvar, hlavní hrdinové mi nějak nedokázali přirůst k srdci, zkrátka průměrná oddechovka, kterou člověk za chvíli pustí z hlavy :-( Škoda.

MiriamF.
19.03.2019 4 z 5

Po knize jsem sáhla omylem, romantické příběhy nevyhledávám. Nicméně nelituji, kniha se četla výborně, taková oddechovka s nádechem erotiky.

Pajina68
31.10.2018 4 z 5

Taková romantická oddychovka, nechybí napětí, moc hezky se mi kniha četla.

Kabalenka
29.11.2016 5 z 5

První knížka, kterou jsem od autorky četla. Moc se mi líbila. Příjemné, romantické a napínavé čtení. Líbí se mi typ žen jako je Alexandra. Samostatná inteligentní žena, přesto zranitelná, žádná husička, ale ani typ, co by nikoho nepotřeboval.

havrmoni
31.10.2016 5 z 5

Tahle byla nejhezčì ze série a jedna z těch,na které hned tak nezapomenu. Dobrodružství,napětí,láska a přátelství. Opravdu moc pěkné.

alnahu
25.05.2015 4 z 5

Taková pohádka pro dospělé,ale příjemné čtení v kterém nechybí napětí ani erotika.Pohodová kniha na dovolenou-pěkně se čte.

jaja10
18.06.2014 4 z 5

Knížka se mi moc líbila, myslela jsem si, že dám i pět hvezdiček, ale za ten, dle mého názoru až příliš vyhrocený konec, dávám pouze čtyři hvězdičky. Ale celkově jsme byla s knihou moc spokojená. :-)

vaili
07.11.2013 4 z 5

Vůbec nic jsem nečekala, tak mě příjemně překvapila :) pohodové čtení

mariva
21.03.2013 5 z 5

Zajímavá kniha - napínavý příběh líčí na jedné straně krásu exotických krajů, na druhé straně hrůzy otrokářských praktik, které tam panují. Evropanka, která se musí vyrovnávat se zkušenostmi z otroctví, statečný zachránce, který podstoupí boj o její záchranu, napínavý děj až do poslední stránky - nechybí nic, co má být ve čtivém románu pro ženy.

Indie Anglie 19. století romance

Mary Jo Putney
americká, 1946
2015  78%Dáma s tajemstvím
2014  76%Lord v nesnázích
2006  81%Divoženka
2012  80%Nevěsta na prodej
2003  68%Pouštní růže

Kniha Nevěsta na prodej je v