Bratrstvo růže

Bratrstvo růže https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382401/bmid_bratrstvo-ruze-Mwf-382401.jpg 4 244 244

Bratrstvo (David Morrell) série

Chrise a Saula, dva chlapce vyrůstající v sirotčinci, váže navzdory rozdílnému původu pevné přátelství a také oddanost k Elliotovi, záhadnému muži, který je jako jediný navštěvoval a choval se k nim jako k vlastním synům. Když dospěli, vycvičil z nich profesionální zabijáky tak dobře, že je nemožné je zneškodnit. Jenže právě na tom závisí jeho život.... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: ekniha , Alpress

The Brotherhood of the Rose , 1994

Ikkju
02.05.2013

Tuhle knihu pořád nějak vnitřně srovnávám s brownovými "bestsellery", a Morrell mi z toho vychází daleko lépe.. a nemyslím si že je to tím, že to byla první knížka, kterou mi půjčila moje budoucí žena :o

Vlasta610
19.01.2013 5 z 5

Všechny 3 díly mají spád, napětí .

hankapimi
10.01.2013 5 z 5

Napínavá "oddychovka" ve svižném tempu.
Sirotky Saula a Chrise navštěvuje v dětském domově neznámý muž, který dohlíží na jejich vzdělávání a vychová z nich profesionánlní vrahy, které využívá ke svým účelům. Když jednoho z nevlastních "bratrů" jejich "otec" Eliot zradí a on zemře, rozhodne se druhý dopátrat se pravdy a pomstít ho...

petka-2007
02.01.2013 5 z 5

všechny 3 díly na jedničku ***

čef
26.08.2012 5 z 5

Akce v autorově známém vzorci potěší všechny ctitele dobrodružné literatury. Nemíchat - protřepat.

janagz
31.12.2010

Pro me jedna z prvnich knih, co jsem od Davida Morrella cetla. Jeste bych chtela dodat, pokud se rozhodnete precist tuto knihu, sahnete hned po Bratrstvu kamene a dale po Svazek noci a mlhy. Jedna se o volnou trilogii. Prvni dve knihy maji vlastni hrdiny, ve treti se oba spoji.

Senza Jenka
30.11.-0001 5 z 5

Výborná kniha - první, kterou jsem četla (až později mi došlo, že napsal taky Ramba, kterého jsem četla o několik let dřív, ale jméno autora mi nikdy v mysli neutkvělo).
K anotaci bych dodala, že ti dva sirotci se doslova sbratřili, a že jejich "náhradní otec" nezneužil pro své záměry jen jednoho...
Když jeden z "bratrů" zemře a druhý odhalí pozadí - nejen události, ale celého jejich života, rozhodne se pomstít.

Čtěte, pokud máte rádi rychlý spád děje, agenty, tajné služby a podobné věci, rozhodně si přijdete na své.