Bratrstvo růže přehled

Bratrstvo růže https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382401/bmid_bratrstvo-ruze-Mwf-382401.jpg 4 244 244

Bratrstvo (David Morrell) série

Chrise a Saula, dva chlapce vyrůstající v sirotčinci, váže navzdory rozdílnému původu pevné přátelství a také oddanost k Elliotovi, záhadnému muži, který je jako jediný navštěvoval a choval se k nim jako k vlastním synům. Když dospěli, vycvičil z nich profesionální zabijáky tak dobře, že je nemožné je zneškodnit. Jenže právě na tom závisí jeho život.... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: ekniha , Alpress

The Brotherhood of the Rose , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bratrstvo růže. Přihlašte se a napište ho.

petulik330
17.01.2021

Toto byla první kniha od toho autora a doslova mě dostala.
Tajni agenti, které vychovávali doslova od školních let, aby byli výkonní stroje na zabíjení.
Líbilo se mi, jak byla kniha propojena: současnost a minulost. Současnost jak autor popisoval vzach dvou hlavních hrdinů i to proč měl jeden druhého najít.

Rony70
17.08.2020 5 z 5

Napínavá kniha, téměř na každé páté stránce nějaký mrtvý :-) Příběh se mi líbí, je zajímavě vymyšlený a ukazuje na složitý vztah mezi nevlastními bratry a jejich nevlastním otcem, který je od mládí zneužíval ke svým špinavým cílům.

Zaujalo mě i to, že podle příběhu tohoto autora byl natočen film Rambo. Nelekejte se ale, tahle kniha není až tak moc naivní, jako příběh Ramba, který sám dokázal pobít celou armádu. Nevím o tom, že by byla zfilmována i kniha Bratrstvo růže, ale myslím si, že by to byl film určitě zajímavý.

Layyen
24.06.2020 4 z 5

tento díl bratrstva je občas trochu složitější ale určitě není špatný :) každopádně bratrstvo kamene mi sedlo víc

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bratrstvo růže v seznamech

v Právě čtených2x