Touha

Touha https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458302/bmid_touha-yjd-458302.jpg 3 290 69

Bratři Steelové série

Mladou právničku Jade Robertsovou opustil ženich v den svatby. Ponížení ji pálí, a tak hledá útěchu na coloradském ranči své nejlepší kamarádky Marjorie Steelové. Vůbec nečeká, že ji začne přitahovat Marjoriin zamlklý, odtažitý bratr Talon. Jakmile ji navíc nádherný kovboj políbí, je Jade ztracená… Talon Steel je zlomený, hluboce raněný muž. Nikdy se plně nezotavil z následků hrozného trýznění a mučení, kterému byl vystaven v dětství, a tak žije jen ze dne na den a bere si od žen, co mu samy nabízejí. Na oplátku jim nic nevrací. Ovšem jen do chvíle, kdy mu do života vtrhne Jade. Je krásná, milá a štědrá a jeho touha po ní se změní v posedlost – až se Talon začne bát, že tak silnou touhu nedokáže nikdy uhasit. Mezi oběma milenci zahoří spalující vášeň… ale Talona i Jade pronásledují dlouho pohřbená tajemství a je možné, že je nakonec rozdělí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Craving , 2016

nina3905
25.08.2021 2 z 5

Romantická kniha s troškou erotiky s otvoreným koncom. Nenadchne - nesklame, nezanechá trvalejšiu spomienku na prečítanie.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Pokud hledáte knížku o chlápkovi,který má za sebou fakt drsnou minulost,ale radši si nechává všechno pro sebe a chová se jako totální vůl k holce,která je na něho milá a chová se přátelsky,tak jste na správné adrese Mezi Jade a Talonem to jiskřilo hned od začátku..chemie mezi nima by se dala krájet ..bohužel ale Talon byl až moc uzavřený...chápu, že má za sebou dost temné časy,ale sakra...Jade za nic nemůže a on se fakt někdy choval jak de**l... nemluvě o tom,že to má pokračování a ten otevřený konec mě teda dost šokoval samozřejmě se mi hlavě začala otáčet hned kolečka a už si představuji jak to asi tak bude pokračovat a ty scénáře se mi teda moc nelíbí Skvěle se to četlo a nemohla jsem se odtrhnout...potřebuji už pokračování!!!️
PS: ten její bývalý je taky pěkný parchant

janqa410
20.07.2021 4 z 5

(SPOILER) Příběh byl tedy více než zajímavý, Talona mě bylo opravdu líto, zažil si tolik špatného a určitě si pořídím další díl série, abych se dozvěděla, jak to se všemi dopadlo a celkově jak se zápletka vyřeší a vyjasní. Nicméně, na plný počet hvězd to není, ačkoli zpočátku, mě to nevadilo tolik, pak bylo hůř. A co mě vadilo? Plytké rozhovory během sexuálních scén, skoro to působilo, jako kdyby byli v tu chvíli jako neandrtálci nebo se to spíš příliš nepovedlo při překladu, těžko říct, ale myslím, že si toho všimne víc čtenářů, kterým se kniha dostane do rukou.

Zabza98
26.06.2021 5 z 5

Knihu jsem přečetla za večer, příběh hezky, jen škoda že musím čekat na druhý díl....přeloženo sice strašně, ale příběhu to nebralo

uminaa
19.06.2021 2 z 5

Pre rany... kohokoľvek. Dočítané, ale... jednoducho to uzavriem tak, že ja a táto kniha sme mali zlú, ba priam mizernú konšteláciu hviezd :,(

maryska09
03.06.2021 3 z 5

Kniha je lehce předvídatelná, trochu erotická, mizerně přeložená (vážně někdo užívá slovní spojení: týt z tvé dobroty?), ale závěr vyloženě naštve. S koncem knihy jsem měla strach, jak to autorka stihne vyřešit a tento vyloženě otevřený konec je víc než frustrující. Chápu potřebu prodat další díly, ale tohle otráví.

ladyKristyn
03.06.2021 1 z 5

Knihu jsem nedočetla, moc mě nebavila.

LenRan
02.06.2021 2 z 5

Asi tak: Ne, každý překladatel, umí přeložit všechno.
Paní překladatelko, Vy opravdu neumíte přeložit erotický román. Už jste někdy někdo slyšeli, že by ženská říkala chlapovi KOTĚ? Ten příběh sám o sobě není zas tak špatný, ale překlad z něho udělal totální parodii, kterou nelze brát vážně. U erotických scén jsem dostávala záchvaty smíchu.

jani.ruzicko
28.05.2021 3 z 5

Myslím, že všude vidím samé číči... jako vážně?  Takové slovo někdo používá? Obecně popis erotických scén byl zoufale otřesnej...takto bych si představovala, že by to popisoval nějakej 15 letej puberťák, co se chce rádoby vyšvihnout před kámošema...hrozný... číča, řiť atd..co na tom proboha zní eroticky, to teda fakt nevim... příběh sám o sobě nebyl špatnej, Talona mi bylo hodně líto, ale jinak vnitřní monology postav i jejich rozhovory, mi připomínali základni školu a ne 25 a 35 leté dospěláky :) překlad v tomhle fakt děsnej, pokud takto paní Eva Hauserová mluví doma s manželem, tak potěš koště

Právnička, která zčervená při každé příležitosti. Divné =/

Název sedí jak prd*l na hrnec, ale jen tím, že slovo touha/ toužit a všechny jejich obdoby, byly použity snad v každé větě...ale jinak ja jsem teda žádnou touhu necítila.. nic ke mně bohužel nedorazilo

Čtivost se ovšem nedá upřít, a samozřejmě zvědavost je hrozná věc, takže si další díly koupím hlavně proto, abych věděla jak dopadnou =)

johana3160
24.05.2021 2 z 5

Musim souhlasit s ctenarkou “red”, preklad stoji za prd. A kniha sama o sobe stoji skoro za prd taky. Rikam skoro, bylo to prekvapive ctive a mela jsem ji prectenou rychle, ale bylo to jako opakujici se kolovratek sexualnich scen a dej jako takovy se moc neposouval. A takhle otevrene konce nemam rada... jeste v polovine bych mozna dala 4* ke konci uz to byly jen 3* a ted vaham jestli vubec...

Knihomolka97
12.05.2021 4 z 5

Kniha mě okamžitě lákala anotací, ale kvůli negativním recenzím jsem se jí vyhýbala. A to, že je kniha přirovnávána k Rudé galerii tomu taky moc nepřidávalo.
Ale ejhle jaké překvapení! Mně se knížka líbila. Nebyla dokonalá, to ne, byly tam nějaké věci, které mi vadily. Třeba některá slovní spojení (nevím, jak vypadá originál, ale překlad asi není úplně nejšťastnější), opakující se slova i scény.
Co se týče erotiky..joo to by šlo. :D Od začátku vzrušující a mezi hlavními hrdiny to fakt hodně jiskřilo. Fakt hoodně. Ta půlnoční dostaveníčka mě bavila.
Nebyl to romantický, sladký příběh, ale spíš takový temný, sexy, nevím, jak to přesně popsat, ale měl takovou zvláštní atmosféru. No není se čemu divit.
Od začátku víte, že Talon zažil nepěkné věci, ale až v průběhu čtení se dozvídáte, co přesně zažil. A proč je takový..
No je to hrůza a bylo mi ho neskutečně líto. :( Ale i tak se kolikrát k Jade choval jako sobecký h**zlík, i když věděl, že si to nezaslouží. Jade mi byla sympatická a fandila jsem jí.
Doufám, že se brzo dočkám dalšího dílu, protože na poslední stránce jsem chvilku myslela, že se rozbrečím. Teď to přece nemůže skončit!
Upřímně si myslím, že další díly budou ještě hodně zajímavé...
Já dávám 4,5⭐/5⭐.

red_me93
03.05.2021 1 z 5

Tohle za mě ne. Příběh se ničím moc neliší od ostatních (maximálně prostředím) a za týden
už nebudu vědět o čem kniha byla.

Hrdinka mi byla strašně nesympatická a v jednu chvíli mi přišlo, že nemluví o ničem jiném než o svých bradavkách :D

Talon má svoje tajemství abychom mu odpustili, že se chová jako blbec?

Překlad se opravdu nepovedl (číča, štěrbina a podobné výrazy bych zakázala ! :D )

pollyn
30.04.2021 1 z 5

Takhle se kniha nekončí. Prostě ne.

dooky
28.04.2021 4 z 5

Po tom co si Talon prožil není divu, že byl takový. V knize je hodně sexu, četla se mi dobře. Ale ten konec? Stránek ubývalo a já si říkala, že to není možné, že se další díly budou určitě věnovat zbylým sourozencům. Trochu mě překvapil naprosto otevřený závěr a už kvůli tomu budu vyhlížet další díl. Kdybych to věděla, počkám si a přečtu si je najednou. Připadám si jako když vypnou elektřinu uprostřed napínavého filmu.

Ditules
27.04.2021 3 z 5

Další průměrná kniha s hrdiny s temnou minulostí. Romantika s kapkou erotiky.

2688
17.04.2021 4 z 5

Nechápu to hodnocení ....proč tak málo ?¨
Vždyť to obsahuje přesně to co v knížce hledá asi skoro každá/ý s tímhle žánrem .....
On sexy kluk s temnou minulostí ,tajemstvím co hledá sám sebe a láska je pro něj cizí slovo. Dívka co je zlomená a chce začít žít od znova .
Sex je pro něj něco jako slova které nenachází ona v nich umí číst a chce mu z jeho démony pomoct .....

Ten konec .... líp to autorka nemohla vážně ukončit .... Díky a budu čekat na II. díl abych věděla jestli je to tak jak si myslím .....

Dellphi
16.04.2021 2 z 5

(SPOILER) Ach jo, co na tohle říct? V první řadě by možná bylo vhodné varování, že kniha je na pokračování, takže možná bude lepší počkat na další díly a číst je za sebou. Věděla jsem, že je to 1.kniha ze série, ale myslela jsem, že co díl, to jeden příběh ze sourozenců Steelových. Ne, že to bude vyloženě otevřený konec.
Co se týče hodnocení celé knihy, tak to bylo takového hodně plytké čtení, možná kdyby šla autorka trochu víc do hloubky, tak by to působilo líp. Příběh by se mi i líbil, ale radost ze čtení jsem tedy rozhodně neměla. Chápu, že je kniha zařazena do erotiky, takže sexuální scény by mi ani nevadily, ale prostě mě nebavily… A proboha, vážně by nějaká žena oslovovala chlapa „kotě“ (obzvlášť v posteli)?? Kašlu na „číču“ i když to je taky docela příšernost, ale tohle mi přišlo horší, nemohla to přeložit jako brouku, nebo tak něco?

Spoiler: Navíc nesnáším jakékoliv násilí na dětech a ze sexuálního zneužívání je mi zle, a to nejen při čtení, ale i po odložení knihy. Ze začátku je to zmíněno jen okrajově, ale člověk si hodně domýšlí a na tom jsem dojela. A ten konec byl hnusný… A nejhorší na tom je, že si pravděpodobně koupím i ty další díly, prostě potřebuju vědět, že to dobře dopadne. Ale sakra, vůbec se mi do toho nechce.

NikolaSkop
13.04.2021 4 z 5

Jedna se o erotickou knihu. Tak moc nechapu ze se nekdo divy ze tam je hodne sexualnich scen :D... Jasne osloveni číča taky neni zrovna nejlepší. Ale podle mě si kniha zaslouží vyšší hodnoceni než má. Za me ten pribeh neni vubec spatny, je to dobry zacatek serie. Myslim ze jsou ty dily 4? Takze pochopitelne autorka prozradila jen neco malo aby nas nalakala... Ja osobne se moc tesim na pokracovani! A jsem toho nazoru ze kniha stoji za precteni. :)

Myška43
09.04.2021 4 z 5

,,Byla tak krásná, tak štědrá, tak... všechno, co já jsem nebyl. Tam, kde jsem byl tvrdý, byla něžná. Tam, kde jsem byl zlomený a nenapravitelně poškozený, byla celá a neporušená.
Mohla by mě uzdravit? Mohl by vůbec někdo uzdravit rány v mé duši?"

No, jak začít? Dala bych z fleku plný počet, ale ten překlad? Na slovo ,, číča" jsem alergická. To jako fakt? A to tu nebudu psát další slova, co mě tak iritovala. Obávám se, že další díl bude přeložen od stejné paní, což mi tedy bude moc vadit.
Příběh jako celek super. Ano, nic převratného, ale bavila jsem se. Takové muže, jako je Talon v knihách miluju. Je zde zajímavá zápletka a jsem moc zvědavá, co nám autorka nachystá v pokračování.
Sexu je zde dost, což mi nevadí, ale ten popis, katastrofa!!!!! Úplně to kazí celkový dojem. A je to moc škoda.

,, Možná jsem to ani nechtěl pochopit. Možná jsem jen čekal na den, kdy tohle všechno zmizí v oblaku kouře. Jenomže jsem věděl, že to tak nebude. Ten den nikdy nepřijde. Je to mé břemeno a musím ho nést. Nikdy se od něj neosvobodím."

Já myslím, že s pomocí Jade to Talon zvládne, ale bude to ještě dlouhá cesta. Tak teď si opět počkat na pokračování, ach jo.

hana1039
05.04.2021 4 z 5

Abych se přiznala, tak jsem čekala fakt něco jiného,když se děj odehrává na ranči, ale, no dobře... Pořádně mě to začalo bavit až v poslední třetině, kdy se na povrch dostávaly různé informace o Marj, jejího jména, původu a úplný závěr, ten by mě nenapadl.. Proto jsem dala jen 4 *, protože další díly slibují pořádné zápletky a pravda, ať už o Marj a její bratry, nebo o Talonovi, že se konečně svěří a zbaví se tak své tíhy... ( aspoň si to myslím :-)) Prostě potřebuju 2.díl!!!

sex láska záhady westerny tajemství týrání kovbojové Colorado ranč, rančeři

Helen Hardt
americká, 1964