Posedlost

Posedlost https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475048/bmid_posedlost-PIN-475048.jpg 4 197 38

Bratři Steelové série

Vášnivý vztah mladé právničky Jade Robertsové a rančera Talona Steela, bratra její nejlepší kamarádky, se rychle rozvíjí ve skutečnou lásku. Všechno se ale komplikuje tím, že Talon stále bojuje se svými vnitřními démony, kteří ho pronásledují už od dětství. Tehdy se stal obětí zločinu a on i jeho bratři tyto události dosud tají před celým světem. Talonovy vnitřní problémy opakovaně působí, že extatickou vášeň s Jade střídají hluboké propady, střety a nedorozumění. Talon tedy začíná zvolna chápat, že se s pomocí svých blízkých a terapeutky musí znovu otevřít bolestným traumatům své minulosti a konečně se s nimi vyrovnat. To je ale pro něj neuvěřitelně těžké. Jadein šéf ji pověřuje pátráním v minulosti Steelových a usnadní jí tím odhalování temných tajemství jejich rodiny, ale otázek je stále víc než odpovědí. Jak a proč zemřela Talonova matka? A kdo jsou neznámí zvrhlíci, kteří ho tehdy unesli? Co přesně se před pětadvaceti lety stalo?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Obsession , 2016

Evule114
11.12.2021 5 z 5

Druhý díl se čte ještě rychleji než první. Naprosto jsem příběhu Talona propadla. O to je to šílenější, že je v tom opravdu velmi vážné téma. A konec knihy? Nechal mě naprosto napnutou a samou nedočkavostí se asi zblázním, než vyjde další díl. Moc se těším na pokračování.

Lenjulka
07.12.2021

Kniha hodně poutavá, rozhodně více jak úvodní díl. Ale co jsem zjistila, tak je celkem 12 dílů, 3 o každém ze sourozenců a bojím se toho, že vše vyjde najevo až posledním díle, ale hlavně doufám, že všechny díly vyjdou i u nás.

dooky
02.12.2021 4 z 5

Romantika, hodně sexu a velmi silné téma. Někdy mi přišlo, že neustálé Talonovo opakování - nezasloužíš si mě apod., je už opakováno opravdu na každé straně, nicméně tím nechci nijak snižovat důvody, proč je takový jaký je. Opět jsem udělala tu chybu, že jsem s přečtením nepočkala na další díly. Konec opět přišel v moment, kdy chcete obrátit na další stranu a dozvědět se konečně víc.

Gweny
30.11.2021 4 z 5

Musím uznat, že druhý díl je mnohem poutavější, než ten první.
Obsahuje možná méně sexuálních scén, kde zase paní překladatelka nebyla vůbec kreativní, co se týká používání různorodých slov, kterými lze popsat sexuální akt.
Nicméně druhý díl je mnohem temnější a zvrácenější, než ten první. Psychologický profil Talona se mění, jeho jednání mnohdy překvapí, stejně jako jednání ostatních postav.
No a co mě dostalo, byl ten závěr, který byl pro mě trošku předvídatelný, ale marně jsem doufala, že přijde ještě pár stránek.
Teď zjišťuji, že poslední díl ještě nevyšel a já bych se tak moc ráda dozvěděla, jak bude příběh pokračovat.
Ano, vím, že nám autorka už v prvním díle dala naději, že Talonův příběh skončí šťastně, což je jistě povznášející, ale rozhodně mě to neuspokojí.
Teď mi tedy nezbývá nic jiného, než čekat.

AliceTief
25.11.2021 4 z 5

Musím uznat, že je to napínavé počteníčko a jak čtenář postupně rozplétá příběh, opravdu moc se těším na další díl... Tak by mě zajímalo, když je to série a bratře h Steelových, jestli tam budou více bratři Steelové...

LenRan
25.11.2021 3 z 5

Chápu, že tato série bude mít tolik dílů, páč tady se třeba staly tak 2 zajímavý věci, jinak se vše opakovalo stále dokola: mé oblíbené "zasloužíš si někoho lepšího" do umrtvení, atp....
Každopádně překlad o něco lepší než v prvním díle, takže u intimních scén jsem již nedostávala záchvaty smíchu, ale že by to se mnou nějak hnulo, to teda ne, nikdy nechybějící "číča" to vždy zase pěkně uzemnila.
No nic no, tak se snad budeme těšit co dál, že? :)

Jita160
22.11.2021 5 z 5

No páni Tak to byla tedy pecka.
Krásně navazující 2 díl při které mě mrazilo.
Jade s Talonem jsou po sobě posedlí a nechtějí být jeden bez druhého.
Ale trauma které si Talon prožil v dětství je tak brutální, že se nedokáže Jade otevřít a přiznat se jí jaké utrpení si prožil.
Jenže co by to bylo za zamilovanou ženu, která potřebuje vědět co Talona trápí?
Takže na vlastní pěst pátrá po jeho minulosti a pomalu se odkrývá veliké tajemství rodinné Stelovych. Samozřejmě knížce dodává čtivost otevřený konec ,kterým autorka navnadí infarkt .
Jsem přesvědčená že tohle bude naprosto dokonalá série z které si nenechám ujít ani jediný díl.
Teď už jen vydržet.... sakra, až vyjde pokračování.
Rozhodně doporučuji.

suzanne1997
18.11.2021 5 z 5

Posedlost plynule navazuje na Touhu. Čtenář se opět setkává se známými hrdiny a může prožívat jejich příběh spolu s nimi. Talon se konečně odhodlává k obtížnému kroku, jen je škoda, že od Jade neočekává nebo spíše nechce plnou podporu, i když mu ji sama nabízí. Příběh se rozvíjí a na povrch se vynořují nové skutečnosti, od téhle knihy prostě nelze odtrhnout zrak. Autorka si opět brilantně omotává čtenáře kolem prstu a rozhodně je nenechává chladnými. Sexuální scény sice mají v příběhu svou úlohu, avšak jejich přítomnost není natolik nutná k pochopení toho, čím si Talon prochází. Tím jsou spíše vzpomínky, které se příběhem už od prvního dílu prolínají a skvěle ho dokreslují. Asi největší nevýhodou čtení této série je poslední opět otevřená scéna, u které čtenář prostě a neskutečně touží po dalším díle. Tahle série bude ještě hodně zajímavá a já se moc těším na její pokračování. Příběhy Steelových a Jade k tomu si prostě nenechám ujít. Jsem ráda, že jsem tuhle knihu chytla a jen tak brzy ji rozhodně nenechám uletět.

Myška43
17.11.2021 4 z 5

,, Začalo to jako smyslná touha a přerostlo to v posedlost. Musel jsem ji mít. Myslel jsem si, že když se s ní jednou vyspím, dokážu se té posedlé touhy zbavit. Ale místo toho se má touha pokaždé, když jsem jí měl, jen vystupňovala."
Když pominu opět ten příšerný překlad, tak to bylo velmi dobré pokračování. Popis milostných scén jsem už brala s rezervou a některé jsem i přeskakovala. Nechtěla jsem si kazit celkový dojem z příběhu, který je dost pozoruhodný.
,, Prosím, nechte minulost spát Jade. Když se v ní budete rýpat, zraní to příliš mnoho lidí. "
Zápletka se nám začala skvěle rozvíjet a myslím, že to bude ještě hodně zajímavé. Takže nezbývá, než si opět počkat na poslední díl.

Sysel
13.11.2021 4 z 5

Druhý díl mi hodné vynahradil díl první. Ikdyž jsem tedy některé milostné scény spíše přelétla (prostě mi vadí způsob, jakým jsou psané). Nemohu se dočkat pokračování. Zápletka je opravdu skvělá!

NikolaSkop
08.11.2021 5 z 5

Fňukala jsem jak malá holka !!!! A velmi často jsem knihu odkládala protože jsem nechtěla číst dál ... číst to co nám vypraví Talonův příběh.. Je to vážně síla a já se nemůžu dočkat pokračování,..

Zabza98
16.10.2021 5 z 5

Knihu jsem právě dočetla. Zrovna v tom nejvíc napínavým to skončí. Chci třetí díl!!! Celá kniha super, zabývá se traumatem z dětství jednoho z bratrů. Napínavé a poutavé, kniha vás vtáhne do děje. Super napsané.

rampapa
14.10.2021 5 z 5

Druhý díl je snad ještě lepší než ten první. Jade a Talona jsem si zamilovala už v prvním díle ale teď je mám ještě radši. Už nutně potřebuju další díl jen nevím jestli to vydržím. Knížku doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

Majka1979
01.10.2021 5 z 5

Aj druhú časť mám za sebou. Ale taký záver? A kde je tretia časť?

Príbeh Talona a Jade sa ďalej vyvíja. Ich vzťah sa prehlbuje, no na povrch vypláva aj veľmi veľa záhad z Talonovej minulosti.

A ako to už býva, kto sa veľa pýta a správne sa pýta, ten sa veľa dozvie. Nie však všetky tie pravdy sú bezpečné.

Určite odporúčam prečítať, hoci po prečítaní tejto 2.časti si budete priať hneď aj pokračovanie, na ktoré bude treba opäť čakať, ;)

janqa410
28.09.2021 5 z 5

(SPOILER) na knihu jsem se opravdu těšila a věřila jsem, že mě chytí stejně, jako ta první. Jak já se mýlila, chytila mě daleko víc. Více proniká do komplikovaného vztahu Talona a Jade, kteří si dávají najevo více citů a porozumění, v čemž mě lichotí více Jade, protože si nikdo z nás neumí vlastně představit, čím si ve skutečnosti Talon vlastně prošel. Unesený, bitý, týraný a zneužívaný, navíc věřím, že ani to, co viděl ve válce, mu nepřidalo. Ke konci jsem si přála, aby to bylo už rozseknuto, ale znovu otevřený konec, tak jen doufám, že třetí díl bude brzo! kniha se mi moc líbila, parádně se četla a já se stala autorčinou fanynkou-jen tak dál.

happy19
22.09.2021 5 z 5

Hlavně za tu čtivost a obálku!
A hurá...děj se nám posouvá pomalinku vpřed...
Nad některými výrazy hmouřím očka,už vím,po prvním díle...ale prostě mě tahle série..vzala no...

„Bez ohledu na to, co se stane, neztrácej naději, neboť jakmile je ztracena naděje, je ztraceno vše.“

nikca3976
20.09.2021 5 z 5

Půlroční čekání se vyplatilo.Líbilo se mi to víc než první díl,který byl více méně jenom o sexu..tady se to bez něho samozřejmě taky neobešlo,ale mělo to nějaký děj a konečně začal Talon troooošku komunikovat a řešit svou minulost..samozřejmě Jade stále nic neřekl,ale tady se tomu ani nedivím..nedokážu si ani představit čím vším si prošel..ty pasáže,kdy se vrací zpět o 25 let mi nahání husí kůži Ta vzájemná přitažlivost mezi Talonem a Jade mi občas přišla strašně přehnaná,ale i tak se mi kniha strašně líbila a těším se na další díl protože ten konec…. doufám že v tom dalším se už všechno vyřeší,protože další otevřený konec už nedám

Ellinek
29.08.2021 3 z 5

No. Oproti prvnímu dílu tam byl konečně nějaký děj. Konečně se něco děje a není to jen o sexu, i když se po sobě ti dva musí plazit, jen co se k sobě dostanou. Ono by to ani tolik nevadilo, jen kdyby tady pořád nefigurovaly ty příšerné výrazy. Ale upřímně, není to jen překladem, ale vůbec celým tím způsobem, jakým jsou tyhle scény sestavené. Pokaždé, opravdu pokaždé, jsem se spíš šklebila nad tím, jak nechutné mi to přišlo. U jiných autorek umím ocenit i ty sexuální scény, které dovedou být opravdu vzrušující se člověk si je užívá, ale tady...tady to prostě vůbec nefunguje. Z nějakého důvodu se u toho spíš za lidské tělo stydím.

Ale pryč od toho. Co se postav týče, moc velkého vývoje se jim nedostalo, když se odehrává v podstatě bezprostředně po prvním díle. Ale Talona konečně nemám chuť nakopat. Začíná přemýšlet, otvírat se, už mi není tak nesympatický, zato Jade je pro mě pořád stejně...stejná osina v zadku. I když to by se jí beztak líbilo.

Za mě ta postupná odhalení nejsou moc šokující. Při zmínce o tom, že dotyčný měl na nohou laciné žabky, mi obratem došlo: jasně, takže on bude ten druhej s tím na noze. Světe div se, ono to tak bylo. Začínám si říkat, jakým způsobem jsou vedeny další díly. Každý ze sourozenců má vlastní trilogii, ale to se opravdu bude muset člověk prokousat všemi, aby se dostal k vyřešení toho případu? Jestli jo, tak jdu dobrovolně umřít do umírací jámy. A doufám v opak. Celý ten případ by se mohl uzavřít s Talonovou trilogií a s dalšími sourozenci bychom spíše podstupovali proces uzdravení a nějaké ty milostné pletky. Ale tak nějak...nevím. Obávám se, že ty úchyláky autorka nejspíš fakt nechala zabásnout až na konci Marjiny trilogie, což mě upřímně děsí. Číst se mi to nechce, ale budu, abych to uzavřela. Já se tedy spíš těším na příběh Jonaha, protože toho jsem si oblíbila z bratrů nejvíc. Snad mě nezklame, rančer jeden.

Helen Hardt
americká, 1964