Božský bastard

Božský bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160260/bmid_bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4 2977 598

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Bastard , 2013

renataab
24.07.2014 4 z 5

To, co se moje babička v červené knihovně nikdy nedočetla, je v této knížce. Umělecky je to někde na půli cesty, ale číst se to dá... pokud hledáte erotické téma. Asi v prvních 2/3 knihy mi scházela něha a špetka romantiky, v závěru se děj konečně někam pohnul. Příjemné letní čtení.

jaja10
24.07.2014 5 z 5

Trocha práce, hádka, šu**čka, šu**čka, zase trocha práce, hádka, zase šu**čka a tak se to střídá až to skončí šu**čkou, hádkou a opuštěním a happy endem. :-) Ale moc jsem se u knihy bavila a docela rychle mě pohltila. :-)

červ.hruška
20.07.2014 1 z 5

Hovadina. Přestala jsem číst na 40. stránce, když jí roztrhal už čtvrté kalhotky. Nuda.

HankaSkorepova
19.07.2014 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbila. Kdybych jí měla porovnat s 50 odstíny šedi, tak bych zvolila tuto sérii knih. Na všech dílech se mi líbí, že je jedna kapitola psaná z pohledu dívky a druhá z pohledu muže, takže si přečtete, co prožívají oba dva :) Nejsou tam přehnané a extra zdlouhavé erotické scény, což mi někdy u 50 odstínů vadilo. Kniha se četla velmi dobře, přečetla jsem jí během pár dní. Ostatní díly byly na tom stejně (cizinec, hráč). Ostatní jsem zatím ještě nečetla, ale určitě se ještě pustím do Božské kočky.

Anre3
18.07.2014 2 z 5

Knížka se čte dobře, ale není to nějak extra výborné dílo. Na mě je až moc vulgární .

kamca4671
16.07.2014 5 z 5

Vážně skvělá kniha :) Žádně zdlouhavé a nudné popisy, jen děj. U téhle knihy jsem se ani v jedné pasáži nenudila, což se mi nestává tak často. Rychle jsem se začetla. Pohodové čtení kamkoliv :) Vtipné narážky, nadávky a další věci nechyběly, což je dobře protože je v běžném životě používáme pořád. Nemohu jinak než doporučit :)

beetlinka
15.07.2014 5 z 5

oddechová kniha pro letní dovolenou

adrianna0305
15.07.2014 4 z 5

Netvrdím, že je to knižní veledílo, ale četlo se to skvěle, nadávky jak z běžného života :-D a i vtipné to bylo. Kam se hrabou nějaké "šediny" :-)

IFu
14.07.2014 5 z 5

Super. Velice zajímavé. Kniha má příběh, zajímavé okamžiky. Nemohla jsem se odtrhnout a přečetla jsem ji velice rychle.

romculka
09.07.2014 5 z 5

Krásná knížka. Přečetla jsem si za pár hodin (téměř v kuse). Už se těším na další díl.

Justme3
02.07.2014 5 z 5

Super oddechovka. Ačkoli musím přiznat, že jsem si ji nejvíc užila až při druhém čtení, ale to bylo pouze tím, že při prvním, jsem se do knihy kvůli povinnostem nemohla pořádně ponořit. Po druhé, už jsem se ničím vyrušovat nenechala a ztratila jsem se v jejich vtipném světě, plným naschválů a slovních přestřelek. Rozhodně doporučuji :)

Sasha001
27.06.2014 5 z 5

Tako kniha byla vtipná a poutavá oddechovka. Za mě super. :)

Anitta
22.06.2014 1 z 5

Tato kniha me bohuzel vubec neoslovila:( cekala jsem nejaky pribeh zapletku a zdalo se mi to cele o nicem. Precetla jsem ji ale vracet se k ni urcite nebudu.

smejkalova.m
17.06.2014 5 z 5

skvělá kniha. Byla mi doporučena a měla jsem ji za pár hodin přečtenou. :)

Beni
15.06.2014 5 z 5

Špičková kniha :-) Chloe nemá chybu fakt :-) Hodně jsem se nasmála :-) Všem vřele DOPORUČUJI :-)

Pro mě TOP z této série, prostě vede :-)

galadrielin
13.06.2014 3 z 5

Lepší než Božský cizinec, kterého jsem četla předtím. Děj ale opět žádný (ne že bych snad nějaký čekala), Chloe mi v druhé půlce knížky lezla na nervy. Ale přesto je to příjemná oddechovka, kterou přelouskáte hned a nemusíte nad ničím přemýšlet. Jako četba pro nadcházející mistrovství světa ve fotbale, kdy se bude partner jen těžko přesvědčovat, aby s vámi něco podnikl, ideální.

mazzone
11.06.2014 5 z 5

tutová, bombová, suprová, vtipná, proste fakt za dlhu dobu jedna špica kniha, ku ktorej sa určite vrátite viackrát

martina5069
08.06.2014 5 z 5

No ani nevím co k tomu dodat..... Úžasnej erotickej román o vztahu na pracovišti,který se nakonec přehoupl v lásku a nečekaně to dobře dopadlo.Líbilo se mi střídání dialogů hlavních hrdinů a to jak se furt kočkovaly. Urćitě knihu doporučuji a nemúžu se dočkat až si přectu dalšího bastarda :-)

Fuksinka
06.06.2014 3 z 5

Není to erotický román, není to četba pro romantičky. Je to docela zábavný porno. Naštěstí se zde nevyskytují panenské krávy. Prostě dva dospělí sebevědomí lidé spolu píchají. (sorry, ale jinak výstižně to napsat nejde).Tomu odpovídá i slovník a (ne)děj. Nic jiného od toho nečekejte. Hlavně nepřemýšlejte a bavte se.
PS: paní překladatelko: Zamyslete se, co napadne čtenáře, když Bennett při předehře řekne "doprdele, vy jste ale vlhká!" .... asi tak.

shey
01.06.2014 5 z 5

V rámci daného žánru super a pět hvězdiček...

sex pro ženy erotika milostné vztahy

2013  81%Božský bastard
2014  83%Božský cizinec