Božský bastard

Božský bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160260/bmid_bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4 2977 598

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Bastard , 2013

vikimi
17.07.2016 4 z 5

Bylo to dynamicke i docela napadite. Take hodne sladke a radoby sproste.
Je to knizka na jedno precteni a sama si vlastne rikam, proc neco takoveho ctu. Ale na odreagovani je to super! Clovek nekdy potrebuje vypnout..

kik68
12.07.2016 4 z 5

Napsala i lepší díly.

Moonie
11.07.2016 5 z 5

Naprostá topka!! Ze všech jejich knih miluji nejvíce tuto!! Je to prostě srdcovka!!! Ostatní nic moc .. :C

LilianaFalcon
09.07.2016 5 z 5

Kniha, co zákonitě pohoří na překladu. Kdo umíte anglicky, tak čtěte anglicky, s češtinou se radši moc neobtěžujte.... Snažte se oprostit od rádoby hlubokých myšlenek a prudce inteligentních hrdinů... pokud tak neučiníte, zjistíte, že to s nimi až tak slavné nejspíš nebude ;-)
Ale co... I když furt nechápu to Bennettovo trhání kalhotek (protože jako fakt, jak to chcete udělat?!), tak alespoň Chloeina záliba v drahém spodním prádle se mi fakt líbila ;-)
Každý přece musí mít úchylku ;-)

Alienn
08.07.2016 2 z 5

Co napsat... Nemám ráda nevhodné knižní dárky a to z jednoho důvodu, je mi totiž líto si knihu nepřečíst, přijde mi to neuctivé k tomu, kdo daroval - já vím, že se to nemusí dozvědět, ale stejně... A navíc si říkám, že každá kniha si zaslouží dostat šanci. Ale toto bylo opravdu šlápnutí vedle. Asi nejhorší na tom je, že jsem dostala celou sérii a ty další dvě se nyní po přečtení první skoro bojím otevřít :-)

nakavusterezou
06.07.2016 5 z 5

Skvělá kniha.
Jako u všech knih, chvilku mi trvalo, než jsem do knihy začetla, proto mi také trvalo skoro měsíc, než jsem ji dočetla. Za dva dny v práci jsem knihu dočetla a ještě dnes začnu číst další díl.

ClaireM
26.06.2016 4 z 5

Precteno za par dni. Vzala sem si ji na dovolenou a libila se mi, jen je tam na muj vkus moc sexualnich scen popsanych dlouze, dej skoro zadny, i presto me konec chytl vic nez zacatek a sem zvedava na dalsi dily. Fajn oddychovka.

Janinaz
06.06.2016 5 z 5

Knihu jsem přečetla skoro na jeden nádech. Mám všechny a jsou super. Proto se ptám jestli někdo nevíte jestli budou překládat do češtiny i další knihy v sérii. Zjistila jsem, že je jich 8. Některý už nějaký rok vydaný. V angličtině si to totiž netroufnu číst.

Etule
05.06.2016 1 z 5

To teda byla kravina... A tohle je opravdu bestseller?
Totálně nesympatické hlavní postavy, absolutně žádný vývoj jejich charakteru a nulový příběh. To sice nebylo až takové překvapení, ale přece jen ho tam trochu být mohlo.
Prostě na to jen vlítneme, pak se poštěkáme a zase na to vlítnem. Další díl u mě tedy rozhodně nehrozí a ta jedna hvězda je za tu celkem pěknou obálku.

CHESS
02.06.2016 4 z 5

Úžasné výměny názorů a vtipných hlášek. Skvělá kniha :)

Petras5709
25.05.2016

Božský bastard nejlepší.Mám ted všechny serie,ale za tuhle mi hodně manžel děkoval.:D

Zania
15.05.2016 5 z 5

Skvělá kniha a ty jednotlivé pasáže. Super. Přečetla sem ji za jeden den.

alcaaja
04.05.2016 5 z 5

:-D od doby padesati odstinu sedi se konecne vice zaclo mluvit o knich ktera maji eroticky nadech...tuto knihu hodnotim na vybornou. libi se mi stridani pohledu, styl jakym je psana, vtipnost, sex...proste dokonala kniha :-)

Pettinka
01.05.2016

Já dávám palec hore. :) Mně osobně se knížka líbila. Ale pokud se vyhýbáte erotickým románům nebo čekáte velkou pointu či naučný příběh, tak to opravdu není knížka pro Vás a označíte jí za hnus. Pokud, ale hledáte oddechovou knížku s nábojem erotiky, je to to pravé. Vtipné, srozumitelně psané a také té romantiky pro nás ženy :) .
Hrdinka i její božský bastard mi jsou příjemní a sympatičtí. Oceňuji, že je příběh vyprávěn z obou stran - jak z její, tak z jejího pohledu. Určitě se podívám po dalších knížkách od této spisovatelky :)

Mellisek
25.04.2016 5 z 5

Kniha je opravdu dobre napsana a velmi me prekvapila. Libil se mi stridavy dej ona a on :)
Hltala sem knihu, je i vtipna coz tomu dava stavu :-) a ma i dej coz je u ero.knih sem tam dost vyjmecne :-D

nordish
19.04.2016 5 z 5

Božský bastard je pro mě jedna z nejlepších knih ve své kategorii. Doporučuju všem, kteří mají rádi v psané porno :-)

SBH
02.03.2016 4 z 5

Správný mix vtipu, erotiky a zamilovaného příběhu. Pobavení a odreagování spolehlivě zaručeno. Sex od jedenácté stránky až po dvěstěpadesátou. Konec autorky věnovaly rozuzlení, c-c-c dámy, zamyslete se nad sebou :-).
Jeden přehlédnutelný zápor - nezdá se mi, že by toho autorky věděly zas tolik o marketingu, aby do tohoto prostředí, navíc na vrcholové úrovni, umístily děj knihy.
Zásadní zápor - stylistika. Je obvyklé zásadní nedostatky tohoto typu svalovat na překladatele, ale tady bych viděla důvod v současné oblibě zveřejňování knih na blogu a jejich následné vydávání knižně. Internet snese v oblasti pravopisu a větné stavby skutečně všechno, a při převodu do tištěné podoby se ne všechny kiksy podaří odstranit. Jinak co se týče překladu, ten se mi spíš líbil. Slova jako maglajz nebo mišmaš mi hezky zvonila v uších.

Luciga
16.02.2016

Byla jsem zvědavá :)... protože jsem už dříve v rychlosti prolítla Odstíny, tak jsem zběžně zhltla i tuto knihu (není nad to být marod a mít spoustu času ;)). Můj běžný žánr to není, ale od takových knih očekávám happyend a ten se dostavil, není co víc si přát.
Věřím, že svůj okruh nadšených čtenářů (no asi spíše čtenářek) knížka má. Já ji měla jako párhodinovou záležitost na oddychnutí, než se zas pustím "po stopách zločinců".

Terection
10.02.2016 5 z 5

Tohle je prostě super! Parádně se to čte, je to vtipné a do Bennetta jsem se zabouchla rychlostí blesku! :-)

fineol
04.02.2016

Božský bastard, Cizinec a Hráč - trilogie pro ženy, které rády sní o všem perfektním. Lehké čtení při odpočinku u kterého člověk nemusí moc přemýšlet. Lehce předvídatelný děj, jak jinak, než s dobrým koncem.
Rozhodně čtenářky nezarmoutí, ale ani nepřekvapí.

sex pro ženy erotika milostné vztahy

2013  81%Božský bastard
2014  83%Božský cizinec