Božský

Božský https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339261/bmid_bozsky-EPt-339261.jpg 4 936 168

Božský bastard série

< 5. díl

Svérázná Britka a suchar z Bostonu: tak rozdílné povahy jako Pippa a Jensen aby pohledal. Ona je pro každou srandu, on se hroutí pod tíhou odpovědnosti. Řízením osudu se tihle dva setkají na společné dovolené organizované partičkou přátel, kterou věrné čtenářky znají již z předchozích dílů oblíbené série Božský. Putování po vinicích je pro Pippu, jež se právě vzpamatovává z nechutného rozchodu, vítanou příležitostí, jak na všechno zapomenout. Jensen se výletu účastní tak trochu z donucení a jen doufá, že vína bude dost, aby tu nudu přežil. Nuda se však nekoná. Celý výlet se změní v bláznivý sled událostí a zprvu improvizovaný vztah dvou cizích lidí postupně přeroste v hlubokou vášeň. V závěrečném dílu série Božský se uzavírají osudy hrdinů, které si čtenářky Christiny Laurenové tolik oblíbili. I v této knize najdeme vše, čím si autorky své čtenáře tak podmanily: drama i humor, vtipné dialogy, lásku pošetilou i vášnivou a zejména sex, který si hrdinové románu umí náležitě vychutnat.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful , 2016

mišák1262
26.11.2018 5 z 5

Každý díl ze série Božský se mi moc libil v některých bylo vice erotiky v některých méně . Samonřejmě že z předchozích dílů už sem věděla jak tato kniha dopadne takže sem moc překvapená nebyla ale hrdinové všeh knih se mi moc libili. Každý má svuj přibeh a podle mě se dají číst i jako samostatné knihy ne jako serie. Avšak tato kniha byla ze všech nejslabši řekla bych ale libilo se mi jak uplně na konci je epilog jak všichni hlavní hrdinové dopadly jak božský bastard tak božský hráč .... no prostě všichni. Super oddechové počteničko. Možna si jednou přečtu i serii Vášnivý určotě to bude stejně zajímavé..................

makynka911
26.11.2018 4 z 5

Skvělé zakončení celé série. Sice už jsem se trošku ztrácela ve vazbách, které mezi sebou mají jednotlivé páry, ale většinou jsem si rychle vzpomněla. Líbilo se mi také epilogové zakončení knihy, takové připomenutí příběhů. Poslední kniha už trošku vázla, byla předvídatelnější než jiné, ale stejně si ty 4* zaslouží :)

Mrňous1
07.11.2018 5 z 5

Důstojné zakončení opravdu povedené série, knihy postupně měnily tvář, první díl byl dle mého názoru nejdivočejší a nejerotičtější, postupně se díly posouvaly k větší romantice a hlubšímu vykreslení vztahů. Já se opět dobře bavila, smála i plakala a to je přesně to, co od tohoto typu knih očekávám. Jistě, není to žádná hlubokomyslná literatura, je trochu mimo realitu, jak jim ty vztahy hezky vycházejí a zapadají do sebe, ale na druhou stranu i v životě se dějí nečekané náhody a souvislosti a já se nechám ráda unášet knihou mimo realitu běžného dne. Takže za mě opět pět hvězdiček.

kalinka99
24.10.2018 3 z 5

Poslední kniha ze série téhle spisovatelky. No, řekla bych, že už nic moc nebylo čekat a hned jsem věděla, jak to dopadne. Tedy průměrná oddechová kniha na odpoledne.

Petra38
18.09.2018 5 z 5

už jsem ji cetla dávno ale nekolikrát takze urcite doporucuju, vlastne celá serie je supr...

Bbooks
19.08.2018 5 z 5

No prostě klasika od těhle dvou spisovatelek. Člověk si u toho odpočine. Rozptýlý ho to a nemyslí na nic špatného... vždycky ty knížky prožívám jako kdybych to byla ja a je to super...i když se pak víc věcí opakuje..jak v sérii Božský tak i v sérii Vášnivý... čtu to tak ráda, že mi to ani nevadí.

jitka7
16.08.2018 3 z 5

Tahle série je moje oblíbená. Ale tenhle díl byl pro mě nejslabší. Jistě, jsme zvyklí na svérázné, sebevědomé muže z předešlích knih. Zde je to jaksi naopak. Ani by mi nevadilo, jaký byl hlavní hrdina. Jenže pak mi to všechno přišlo pořád dokola. Na začátku se to vyvíjelo dost slibně, zasmála jsem se a s napětím čekala, co bude dál. Jenže pak děj jaksi upadal. Jensen byl až moc nerozhodný, neschopný si vlastně připustit, co chce. Dobrá, budeme předpokládat, že ho poznamenala jeho kdysi snoubenka. A Pippa byla úžasná, jenže pak jaksi asi po pár nocích, možná hned po první, netuším, začala hlubokomyslně přemýšlet o jejich spojených duší a tak... To na mě bylo až moc přeslazené. Ale někomu to třeba vyhovuje. Každopádně se mi kniha líbila, už kvůli tomu, že jsou tam postavy z předešlých knih.

Maruš.D
15.08.2018 4 z 5

Závěrečná kniha od Ch. Laurensové nebyla jedna z nejlepších, ačkoliv mne ani tady nezklamala. Kniha byla čtivá jako vždy. Nepostrádala dávku humoru, romantiky, realistických hádek a samozřejmě dostatečně erotických scén. Prostě tak jak to od ní milujeme. Postava Pippy se mi zamlouvala, líbila se mi její nespoutanost a divoká touha po životě takovým jaký je. Jensen je trochu složitější, upejpavější a samozřejmě chlapsky tvrdohlavý. Námět knihy mne potěšil. Rovněž také epilogy se všemi oblíbenými postavami. :-))

eva3695
03.08.2018 5 z 5

Závěr série byl Božský a asi nejromantičtější. Opět se setkáváme se všemi známými a prožijeme jejich dovolenou, rodinné starosti i radosti, lásku a vášeň. Nebude chybět ani vášnivý sex, i když oproti předchozím dílům je ho méně. V tomto díle si přijde na své každá romantická duše

Janika_
25.07.2018 5 z 5

Není to úplně TOP kniha od autorky, ale i tak ji přečtete jedním nádechem.

1moniccka
14.07.2018 5 z 5

Dokonalá tečka

AnnaNes
02.07.2018 4 z 5

I tento díl se mi líbil. Pěkná oddechovka.

4laras
30.06.2018 4 z 5

Překrásné zakončení série.
Jensen a Pippa byli k sežrání už od začátku. Návrat k celé skupince byl ohromně fajn.
Líbilo se mi, jak se všichni posunuli dál k zakládání rodin a že to tam autorky vkládaly, mezitím, co jsme četli, jak se spolu dává dohromady poslední pár. Epilogy všech jsem přečetla se slzami na hraně.
Prostě a jednoduše krása.

Market = )
18.06.2018 3 z 5

Příběhově se mi knížka líbila, bohužel jsem ale měla tak mizerný překlad, že knížka nepůsobila moc jako knížka, ale spíš jako takové nesouvislé blábolení :-(.Bývalo by to bylo mohlo být o dost lepší. Ale jinak prima zakončení serie :-).

Marla
13.06.2018 4 z 5

Rozkošné čtení a to i přes poměrně hrozný překlad a jisté nelogičnosti v textu. Sice jsem po první přečtené třetině trochu znejistěla kde že je ten slibovaný vášnivý sex, ale nakonec tam i byl/poměrně decentně popsaný /. Ale jo, nasmála jsem se/hlavní hrdinové byli dost šílení/, místy to bylo i dojemné, prostě správná oddechová knížka.

Naroni
13.06.2018 5 z 5

Tohle byla první kniha od těchto autorek,která se mi dostala do rukou,ale určitě ne poslední. Přečteno jedním dechem. Sice je to poslední díl série,ale o předchozích hrdinech toho nebylo moc prozrazeno,takže letím do obchodu pro další knihu :-)

Š.Ala
11.06.2018 4 z 5

Nenadchla, ale neurazila. Ráda jsem se opět setkala se svými oblíbenými hrdiny, Hannou a Willem :-)

Majesty_V
05.06.2018 3 z 5

Poslední pár mě až tolik neoslovil, jako ty předchozí, ale zakončení série je skvělé. Bylo mi až trochu líto, že už se s hrdiny nikdy nesetkám v dalších dílech. :)
Jediné, co musím knize vytknout, je překlad....

cipperka
20.05.2018 5 z 5

Příjemné zakončení celé série

cukrovka
01.05.2018 4 z 5

Pohodové čtení. Jsem ráda, že jsem se opět setkala s hrdiny z předchozích dílů. Jensen mě vytáčel, ale Pippa byla skvěle trhlá.