Božský

Božský https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339261/bmid_bozsky-EPt-339261.jpg 4 936 168

Božský bastard série

< 5. díl

Svérázná Britka a suchar z Bostonu: tak rozdílné povahy jako Pippa a Jensen aby pohledal. Ona je pro každou srandu, on se hroutí pod tíhou odpovědnosti. Řízením osudu se tihle dva setkají na společné dovolené organizované partičkou přátel, kterou věrné čtenářky znají již z předchozích dílů oblíbené série Božský. Putování po vinicích je pro Pippu, jež se právě vzpamatovává z nechutného rozchodu, vítanou příležitostí, jak na všechno zapomenout. Jensen se výletu účastní tak trochu z donucení a jen doufá, že vína bude dost, aby tu nudu přežil. Nuda se však nekoná. Celý výlet se změní v bláznivý sled událostí a zprvu improvizovaný vztah dvou cizích lidí postupně přeroste v hlubokou vášeň. V závěrečném dílu série Božský se uzavírají osudy hrdinů, které si čtenářky Christiny Laurenové tolik oblíbili. I v této knize najdeme vše, čím si autorky své čtenáře tak podmanily: drama i humor, vtipné dialogy, lásku pošetilou i vášnivou a zejména sex, který si hrdinové románu umí náležitě vychutnat.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful , 2016

Renatapek
03.11.2019 3 z 5

Další “kousek” z oblíbené serie. Vyhlížela jsem jí a kupovala, protože jsem už tušila co od knihy čekat. Napínavý a vzrušující příběh dvou lidí, kteří jsou tak rozdílní a přitom ideální jeden pro druhého. Svým vztahem nepřekvapí jen sami sebe, ale i své okolí. Začátek milostné zápletky se tentokrát odehrává na výletě. Je plný zajímavých zápletek a vzrušujících scén. Odpočinková kniha s kterou se vám bude sladce snít.

Siwan
01.11.2019 3 z 5

Co si pamatuju nějak to se mnou nezamávalo, ani nevím proč...

Ms.Floyd
13.09.2019 2 z 5

Bohužel, tohle bylo hodně slabé. Možná si autorka mohla ten poslední díl odpustit, nebylo jej, dle mého názoru třeba. Příběh Jensena a Pippy byl smutně průměrný, až podprůměrný, nepřišel s ničím novým. Hlavní hrdinové nemastní neslaní. Podezřívám autorku, že tento díl napsala kvůli samému závěru knihy, posledním pár stránkám, kde se sešly všechny ostatní postavy z předešlých dílů a uzavřelo se jejich vyprávění. Příběh o Jensenovi a Pippě, byl tedy jen taková nezajímavá vata.

Misicka0001
09.09.2019 3 z 5

Tak u tohoto dílu jsem se zasmála. Ale Bastard a Cizinec jsou nejlepší top čtení... =)

whiolet
31.08.2019 3 z 5

Tohle je moje první setkání s touto sérii a musím říct,ze to bylo fajn nenáročné čtení,které se četlo vážně dobře, bohužel mě,ale nebavili zdlouhavé pasáže po odjezdu a ten konec mohl byt víc o Pippe a Jensenovi ,nez o lidech kolem nich.

Amitiel76
23.08.2019 3 z 5

Tak za mě naprosto nejhorší díl z celé série :-(
Když se ohlédnu za prvním dílem Bastarda, tak jen nevěřícně kroutím hlavou.
Autorky prostě nutně potřebovaly dostat na světlo světa další díl, protože jóóó - tahle série měla u čtenářů vážně úspěch. Ale jejich snaha se bohužel vůbec nepovedla.
Naprosto zbytečná, nudná a nezáživná část. Taková vycpávka nakonec.
U čtení jsem si jen říkala, ať už je prosím konec, a můžu se vrhnout na něco poutavějšího.
Dávám tři hvězdičky, a to jen za to, že předchozí díly Božských jsem slupla jak malinu :-))

petraj30
04.08.2019 5 z 5

Dost jsem se pobavila. Epilog byl skvělý, jen bych na konci více rozvinula příběh Pippy a Jensena

Domča153
02.07.2019 2 z 5

Bohužel tento a předchozí díl za mě už nebyli ono. Hlavní pár v tomto dílu mě moc nezaujal a nejvíce jsem se vždy těšila na postavy z prvních 3 dílů.

LadyHip
11.06.2019 5 z 5

Pro mě je tahle série srdeční záležitostí. Poslední díl jsem četla po delší pauze, takže mi chvíli trvalo si vybavit, kdo je kdo. To se nakonec povedlo, ale i kdyby ne, zážitek z četby by se nijak nezmenšil.
Mělo to náboj, mělo to spád, a i když se jede podle jasného scénáře "ten by stál za hřích, tak už hřešíme, ten hajzl mi ublížil, ale je to láska mého života", bavilo mě to od začátku do konce.

avalonek
08.05.2019 4 z 5

Poslední díl a nebylo to špatné čtení.Hlavní hrdinka byla dobrá,silná,nedělalo jí problém se v určitých situacích ze sebe udělat srandu,když já bych utekla.A náš božský,byl zklamán láskou a nechtěl si k sobě už nikoho připustit,ale nepodařilo se mu to a zase to tedy krásně dopadlo..

mariva
19.03.2019 3 z 5

Nenáročná odpočinková knížka, ničím extra nezaujme. Pippa byla docela zábavná, ale jinak nic mimořádného, čím by kniha utkvěla v paměti delší dobu. Prostě četba pro chvíle, kdy chce člověk vypnout a odpočívat.

weu5082
12.03.2019 5 z 5

Za mě super..jako všechny série :)

magdalena2377
06.03.2019 5 z 5

Skvělá kniha. Úsměvné pasáže. :)

czokies
15.02.2019 3 z 5

3,5*
Nemuzu rict, jestli je knizka nejlepsi ze serie, protoze si az tolik nepamatuju predchozi dily, ale rozhodne je knizka lepsi, nez cela serie Vasnivy od stejnych autorek. Pippa je vesela a sva a strasne zajimava, velmi jsem si ji oblibila. Jensen je mirne upjaty, ale mily a urostly workoholik, ktereho Pippa jakoby probudi.
Jasne, knizka je predvidatelna, ale je to mile oddechove cteni.
Bohuzel je v knizce nekolik preklepu a hned na zacatku chybny udaj: pribeh rika, ze Hanna a Will se vzali pred 15 lety, ale ma to asi byt pred 15 mesici, protoze na konci je uvedeno, ze se znaji tri roky, navic hrdinove nejsou o tolik starsi.

Karola050716
10.02.2019 2 z 5

Četla jsem nevěda, že jsou nějaké předcházející díly, takže mě zmínky o dřívějších hrdinech série nijak nepovzbuzovaly na duchu a samotný příběh ústředního páru mě nijak nezaujal, byla tam spousta klišé a ani ta erotická stránka nic moc...celkem zklamání.

Turiel11
13.01.2019 3 z 5

Já vám nevím... Jakože dobré,ale... Jsem nenáročný čtenář,co se této literatury týče,ale něco mi tam nesedlo.Místy mi to připomínalo předcházející díl a nemůžu si pomoct,ale ačkoliv to tak z počátku nevypadalo,po dlouhých úvahách jsem dospěla k názoru,že hlavní hrdina je mimoň,jinak to není možné.:-D Ale oddechovka dobrá.

Lofda
30.12.2018 3 z 5

Škoda, škoda.. Hrozný překlad, občas jsem se v těch časových údajích (měsíce či roky) ztrácela.. Jensen a Pippa byli fajn, závěrečné epilogy potěšily, ale nějak jsem prostě čekala víc..

smaille
30.12.2018 4 z 5

Předchozí díly jsem četla již před delším časem, takže jsem si nemohla vzpomenout, jak to vlastně probíhalo (kromě Bastarda, ten je dle mě nejlepší), ale jinak povedené zakončení. Přiznám se, že epilogy jsem už nedočetla, nebavilo mě to, přišlo mi to zbytečně zdlouhavé. Každopádně vím, že se k sérii v budoucnu vrátím, už jen abych si osvěžila vazby. Tyhle série je nejlepší číst najednou hned za sebou.

Gabriela456
01.12.2018 5 z 5