Božský

Božský https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339261/bmid_bozsky-EPt-339261.jpg 4 936 168

Božský bastard série

< 5. díl

Svérázná Britka a suchar z Bostonu: tak rozdílné povahy jako Pippa a Jensen aby pohledal. Ona je pro každou srandu, on se hroutí pod tíhou odpovědnosti. Řízením osudu se tihle dva setkají na společné dovolené organizované partičkou přátel, kterou věrné čtenářky znají již z předchozích dílů oblíbené série Božský. Putování po vinicích je pro Pippu, jež se právě vzpamatovává z nechutného rozchodu, vítanou příležitostí, jak na všechno zapomenout. Jensen se výletu účastní tak trochu z donucení a jen doufá, že vína bude dost, aby tu nudu přežil. Nuda se však nekoná. Celý výlet se změní v bláznivý sled událostí a zprvu improvizovaný vztah dvou cizích lidí postupně přeroste v hlubokou vášeň. V závěrečném dílu série Božský se uzavírají osudy hrdinů, které si čtenářky Christiny Laurenové tolik oblíbili. I v této knize najdeme vše, čím si autorky své čtenáře tak podmanily: drama i humor, vtipné dialogy, lásku pošetilou i vášnivou a zejména sex, který si hrdinové románu umí náležitě vychutnat.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful , 2016

vivula
28.04.2020 3 z 5

Za me fajn ukonceni cele serie. Cetla jsem asi s asi petiletym odstupem od Bastarda a spol. a libilo se mi vratit se ke starym postavam. Pippe a Jensenovi jsem sice moc nerozumela, ale ruku na srdce, kdo to cte kvuli tomu, aby chapal hlavni hrdiny? :)

Bet
25.04.2020 3 z 5

kniha je vtipná a pohodová

mimi55
19.04.2020 4 z 5

Příjemné počtení.

Leniii
28.03.2020 3 z 5

Tak ze série jsem četla jako první a teda za mě nic moc..docela jsem zklamaná..jako určitě bych to nenazvala úžasným erotickým zážitkem..
Takže jako oddechovka dobrý s happyendem, občas jsem se i zasmála...to jsou dvě hvězdičky a třetí dávám za obal knihy :)

Alenae
25.03.2020 2 z 5

Za mě ne:-( ani jedna z hlavních postav mi nesedla-podle koho se kniha jmenovala "Božský" jsem popravdě vůbec nepochopila...že by nemastný neslaný Jensen byl ztělesnění božského ideálu muže,tak to ani náhodou. Pak mi do tohoto druhu literatury vůbec nesedla slova jako "vůkol" nebo "čekajíc". Předchozí díly jsem nečetla a ani mě na ně tento díl nenalákal, bohužel. A nejvíc jsem postrádala nějakou jiskru, kterou by kniha předala. Celé to bylo takové umňoukané a jak už jsem psala-nemastné neslané.

Chvilkasnění
22.03.2020 5 z 5

Přečíst! Proč tohle není povinná četba do škol? By se jinak četlo. :D

Martina1988
18.03.2020 2 z 5

Sklamanie... bola to nuda a ani som nedočítala... po predchádzajúcich knihách som sa naozaj nudila a nemala chuť to ani dočítat... prvá moja odmietnutá kniha :(

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Pro mě je celá série super. Pěkné příběhy, romantika, erotika, člověk zapomene na chvili na všechny starosti a pobaví se, Doporučuji!!!

Lussy239
28.02.2020 4 z 5

Kniha je super v tom, že se točí pořád kolem stejných postav a příběhy jsou propojeny. Tato kniha je za mě slabší verzí předešlých dílů. Ale i tak je povedená a velmi dobře se čte.

lucka1998
19.02.2020 4 z 5

Super kniha, moc jsem se u ni nasmala... i epilogy vsech postav potesily...

Pinky35
13.02.2020 5 z 5

Asi nejlepší kniha z celé série. Pěkný příběh a hezké shrnutí všech postav.

petulkapeta
02.02.2020 5 z 5

Pěkne ,asi nejlepší a nejlepší falešní manžele...a epilogy super..

Majuš333
11.01.2020 5 z 5

Milé zakončenie série :) Epilógy som si moc užila :)

Klára16
07.01.2020 5 z 5

Knihu jsem dostala na Vánoce a až někde v půlce jsem zjistila, že je to vlastně poslední díl série... ano bylo mi divné, že je tam tolik postav, které nejsou nijak přiblíženy. :D Každopádně, to bylo hodně povedené, čtivé a rozhodně si na wish list dám i předcházející knihy.

smejkalova.m
02.01.2020 5 z 5

Ze začátku byla kniha taková nijaká, ale pak se příběh rozjel a kniha se mi začala líbit víc. Líbily se mi ty konečné epilogy předešlých postav. A hodně se mi líbí jak se v sérii prolínaly i příběhy ostatních párů z předchozích knih. :)

knihomolkajanca
19.12.2019 3 z 5

Tak na závěr série nakonec příjemné překvapení, jelikož předposlední díl už mi přišel slabší a čekala jsem sestupnou tendenci.
Toto hodnocení ale pojmu spíš jako hodnocení celé série. Musím říct, že na tento žánr knihy opravdu nebyly špatné. Člověk sice nemůže očekávat žádnou extra hloubku, ale chválím spisovatelku za to, že se v dalších dílech objevovaly již známé postavy a taky střídání vyprávějících postav bylo u čtení příjemné. Nakonec to tedy byl poměrně fajn strávený čas a účel, se kterým jsem po knihách sáhla, splnily - oddechovky jak mají být. A čtou se opravdu rychle :)

baruska6061
13.12.2019 4 z 5

Povedený konec, stejně tak celá série. Skvělý nápad napsat o partě kamarádů, ke kterým se postupně přidávají jejich drahé polovičky. Já jsem si tuto sérii moc užila

niced
28.11.2019 3 z 5

Zakončení příjemné, takové jednoduché čtení. Suchar Jenson byl skvělou změnou.

verunka93
07.11.2019 4 z 5

Dobře napsaný příběh, který zakončuje celou sérii Božský. Kniha se velmi dobře četla.

georginaa
07.11.2019 4 z 5

Napsat celou sérii o partě lidí, kteří spolu tráví čas, seznamují se a padnou si do noty, je skvělý počin. Vždyť seznámení a i kdy přeskočí pomyslná jiskra je vždy ta nejlepší vzpomínka z celého vztahu. Tu si snad pamatuje každý. Poznávat protějšek, jeho nálady, sny, radosti a strasti, to je pro vztah nejdůležitější. A tak to bylo i divoké Pipp a vážného Jensena. Každý si z toho druhého uvědomí, že protiklady se můžou jak přitahovat, tak i najít společné řešení.