Božská mrcha

Božská mrcha https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433642/bmid_bozska-mrcha-Pk3-433642.jpg 3 397 68

V sérii 1.5 Chytrá, ambiciózní a zatraceně sexy... Božská mrcha je ta pravá pro božského bastarda. Bennett Ryan je božský bastard, který má vše: úspěšnou kariéru v rodinném podniku, dokonalý život, a hlavně Chloe Millsovou, které už nemusí dokazovat, kdo je tady šéf. Ale opravdu jim to takto stačí? Vztah Bennetta a Chloe byl od začátku bouřlivý; zatímco na pracovišti byli neústupní rivalové, v soukromí mezi nimi rostla nebezpečná touha. Ale zřejmě ani jeden z nich nečekal, že se z náhlého vzplanutí stane opravdová láska. Když Chloe přijme Bennettovu nabídku a vrátí se po ukončení studia do firmy jako rovnocenná kolegyně, ukáže se, že najít si čas na společně strávené žhavé chvíle bude těžší, než očekávali. V době, kdy Chloe sebevědomě startuje kariéru, Bennett začíná chápat, co je pro něj skutečně důležité a na čem mu opravdu záleží. Má chuť zpomalit a trávit více času se svou láskou. Přesunutí kanceláře do New Yorku, nábor nových zaměstnanců a hledání společného bydlení mu ale plán moc neusnadňují... A tak se prostě rozhodne. On, Chloe, slunce, romantická vila v Provence právě teď a nikdo a nic mu v tom nezabrání! Anebo ano? Kniha navazuje tam, kde Božský bastard skončil. Chloe Millsová s Bennettem Ryanem pokračují ve svém vášnivém vztahu, ale jsou opravdu připraveni na společnou kariéru a partnerský život? V sérii jako 1.5 díl.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Bitch , 2013

Tejuna
28.09.2020 3 z 5

Božská mrcha je jednohubka na jeden večer, ani poradně nevím, jak knihu hodnotit.
Bylo to příjemné doplnění příběhu Bennetta a Chloe, ale zároveň nečekejte nějaký velký zvrat , takže jako vždy u těchto knih neurazila mě, ale ani nenadchla.

Maruš.D
23.09.2020 5 z 5

Já mám tyhle povídky ke knihám ráda! Dozvíme se něco trochu víc o postavách, které zbožňuju. Za mě super zpestření. :-))

Majka1979
01.09.2020 5 z 5

U mňa táto kniha bola pekná oddychovka, určite ma nesklamala a bola veľmi dobrým doplnkom série Božský :)

Janas1258
18.08.2020 odpad!

Velké zklamání, pouze práce, sex, práce, sex. Jinak i ničem. Laurenovou čtu ráda, ale tohle byla zbytečná kniha. Třeba příští dílo bude lepší.

havrmoni
16.08.2020 3 z 5

Mohlo to být součástí prvního dílu. Je to jednohubka, která se dá číst, ale není to žádný zázrak. Chloe nebyla moje favoritka a tady jsem si to jen potvrdila. Shrnuto a podtrženo je to erotická povídka, nic víc.

Pavli19
11.08.2020 1 z 5

Kniha téměř bez děje, velmi slabé, jen sex.

adrianna0305
11.08.2020 1 z 5

Docela zbytečné prodlužování "božské" série, která tím ztrácí na božskosti (když víme, že ještě pár knih bude). Jen neustalé opakování toho jak pilně pracují, jak moc se milují, jak se mezi nimi stalo něco absolutně nepodstatného atd.

astra3
16.07.2020 4 z 5

Malá sladká jednohubka. Božský bastart byl lepší, ale nelituji čtení. Na večer to stačilo.

YenMaja
15.07.2020 3 z 5

Těch několik desítek stran by klidně mohlo být součástí Božského bastarda, nicméně i tak se jednalo o hezké doplnění příběhu s krásným zakončením.

ivetapl
30.06.2020 4 z 5

Měla jsme to přečtené hned. Četlo se to samo... A myslím, že kdyby to bylo připojené hned nakonci prvního dílu, jak tu někdo psal, tak by to nebylo ono. Takhle to bylo super

Ditules
30.06.2020 2 z 5

Hodně slabé...

CiaKawlone
27.06.2020 4 z 5

Kniha jako taková není špatná, ale ani tak dobrá jako 1. díl. Myslela jsem, že tato kniha bude pokračovat tam, kde Božský bastard skončil. Bohužel tomu tak není, je to spíše zpětné vyprávění s prolínám aktuálního děje. Není tedy už tak živá. Přesto mě to hřeje u srdce. Velmi se mi líbí, jak už se tam začíná zaplétat osud Sáry.

AliceTief
23.06.2020 4 z 5

Nebylo to špatné, přečteno na jeden nádech, ale nejspíš jsem čekala něco víc...

Ivet1990
16.06.2020 2 z 5

Z této knihy mám smíšené pocity. Určitě by bylo lepší kdyby těch pá stran bylo součástí první knihy a nebo lépe napsáno. V ději jsem se chvílemi hodně ztrácela, možná to bylo tím, že už je to hodně dlouho co jsem četla božského bastarda,což by mohlo být vysvětlení proč jsem se v líny ji minulost/přítomnost, tak motala.Ještě mě vadilo jak děj byl aspoň podle mě dost sekaný, což byla škoda. Když se děj nacházel v přítomnosti, tak nebyl špatný, ale i přesto mi to přišlo zbytečné. Určitě by mě kniha více bavila, kdyby tam bylo více přítomnosti a děj by byl na víc stránek.

klara1693
16.06.2020 1 z 5

Ač Božského bastarda miluju, tak musím říct, že mě jeho pokračování velmi zklamalo. Čekala jsem něco víc. Nemělo to ten drive jako jednička, vlastně to nemělo nic. Škoda

ladyKristyn
15.06.2020 3 z 5

asi bych si měla přečíst díl, co k tomu předchází, jelikož to je takto o ničem

JanaDor
14.06.2020 3 z 5

Kniha je čtivá, je vášnivá, ale také je dějově klidná a nic extra se tam neděje. Pro dokreslení předešlého dílu je hezká, ale nic nového nečekejte.

georginaa
12.06.2020 4 z 5

Pokračování božského, bastard přestal být bastardem a šíleně se zamiloval do mrchy, která vlastně už mrcha nebyla. Najednou vše bylo sladké, bez hádek, bez žádných akčních scén, jen vášnivý sex, který pokračoval celou knihou. Kdo nečetl bastarda, tak vůbec nepochopí děj...tedy kromě sexu.

gargamelka
08.06.2020 4 z 5

Letní oddychovka, ovíněná pošťuchováním a sexem :)

gudaska
07.06.2020 3 z 5

Slabší pokračování bastarda, které poměrně rychle plyne, ale občas jsem se ztrácela v ději...