Lovec

Lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518008/bmid_lovec-1XN-518008.jpg 4 256 256

Boston Belles série

Půl roku pod jednou střechou s charismatickým milionářem! Když se Hunter dostane do problémů, jeho otec ho odsoudí k šesti měsícům celibátu, střízlivosti a příšerné nudy pod střechou Sailor Brennanové, od které se má naučit, jak převzít ropnou společnost. A Sailor v tom vidí příležitost, jak přijít k penězům. Rozhodně přece nehrozí, že by se zamilovala do toho do děsně krásného a charismatického multimilionáře!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Hunter , 2020

be_pa
19.12.2023 3 z 5

Nevím, jak přesně se vyjádřit. Knížka je čtivá, hezky se čte. Bavila jsem se, občas i zasmála. Hunter byl zpočátku na ránu, ale obě hlavní postavy jsem si oblíbila. Spolu s nimi "nenáviděla" jeho bratra a otce a odsuzovala chladnou matku. Jen ten závěr byl neskutečně sladký a nelogický. Najednou Hunterovi nevadí ekologické barbarství firmy, které opakovaně kritizoval. Je omluvené neradostné dětství, chladné jednání rodičů, bez lásky a podpory. Za závěr dávám hvězdu dolů.

nada3314
14.12.2023 4 z 5

Věděli jste, že L.J. Shen je dle Amazon Kindle Store nejprodávanější autorkou současných romantických knih? A já od ní ještě nic nečetla, chtěla jsem to napravit a toto je má první přečtená romanťárna.

Občas mám potřebu si přečíst něco trochu víc oddechového. A právě k tomu mi slouží tyto Baronetky a i tato dokonale splnila svou úlohu. V nadsázce „škaredka“ Betty pozná svého prince a žijí spolu až do smrti. Tohle přesně očekávám od těchto knih. A když je to ještě okořeněné trochou erotiky a nějakou super zápletkou – o to líp. Hlavní postavy Hunter a Sailor byli fajn a nemůžu zapomenout na jejich sourozence – ti byli vážně skvělí, takové zpestření celého příběhu.

Jsem moc ráda, že jsem autorce dala šanci. Mě se kniha líbila moc a určitě si přečtu i pokračování, a když budu hodně nedočkavá, tak nakouknu i do předchozích knih autorky. Určitě doporučuji, jako oddechovka bomba.

biki
10.12.2023 3 z 5

Byla jsem zvědavá na tuto hodně populární autorku, ale témata dosud vydaných knih mě nijak zvlášť nelákala. Anotace této vypadala slibněji, tak jsem se nechala nalákat. Jenže až při četbě jsem zjistila, že hlavní hrdinové jsou poněkud zpovykaní a nezralí teenageři. Kdyby v knize nebyl údaj o jejich věku, předpokládala bych, že se jedná o osoby kolem 23-25 let. A právě tento rozpor mezi jejich věkem a tím, jak se je snažila autorka vykreslit, mi hodně a hodně vadil. Stejně jako předchozí komentující mi taky vadil ten limonádově sladký závěr. Co se knize nedá upřít, že je opravdu čtivá, jinak by mé hodnocení bylo ještě slabší.

havrmoni
02.12.2023 3 z 5

(SPOILER) Docela jsem se musela nutit do čtení. Hunter byl kluk ať už si myslel nebo byl popsán jako lovec, alfa samec, byl to stále ještě kluk. Sailor taky ještě dítě. Tak jsem to taky tak brala, sotva dospělí nevyzrálí jedinci hledající sami sebe a co se životem dál. Potud dobrý. Bohužel celou dobu jsem necítila žádné jiskření a chemii mezi nima. Sladký epilog, kterému předchazel ještě sladší konec, jsem fakt už nedávala. Jako mám samozřejmě ráda šťastné konce, ale tyhle ve stylu amerických filmů ( vyznání na veřejnosti, v tv apod.) jako fakt nemusím. Nejvic zajimavý mi přišli bráchové našich hl.postav.

Zomy
29.11.2023 3 z 5

Tohle je první knížka od L.J. Shen, která ve mně nebudí nějaké velké emoce. Hunter ani Sailor mi nejsou zrovna sympatičtí, ale ani mě neiritujou. Rozhodně Hunter nepatří mezi bad boye, které autorka tak krásně umí vykreslit.
Podle anotace jsem doufala, že Hunterovi jeho "chůva" srazí hřebínek a pěkně mu nakope ... zadek, ale místo toho si Sailor téměř hned chtěla sundávat kalhotky (takže vlastně soudila jen podle vzhledu, což my holky na chlapech tak nesnášíme). Ani velkou chemii jsem tam tentokrát moc necítila, táhne se to, ocenila bych staršího hrdinu... Uvidíme, co přinesou další díly série.

katasokolov
23.11.2023 4 z 5

4/5*

Nebylo to vůbec špatné. Odpočinkové čtivo do tohoto sezónního nečasu jak fík/ nebo fik dle Hunterova žargónu.

Hunter si mě, i přes svou nevymáchanou pusu, celkem získal . Celá romantická linka se mi líbila a finále bylo tradičně vanilkové, jak poznamenávají některé recenzentky - u tohoto druhu literatury to holt už tak bývá, takže buď se vám to líbí, nebo ne. Pokud patříte do té druhé skupiny, pak nechápu proč autorku ještě čtete.

Sailor je dcera Sparrow, jejíž příběh se mi velmi líbil a to, že se v příběhu mihli i potomkové partičky z autorčiny předešlé série “Hříšníci" bylo milé. Velmi jsem ocenila “jinou" hlavní protagonistku - neprvoplánová kráska s nedostatečným sebevědomím.

Na závěr ale musím konstatovat, že ze všech knih L. J. Shen, jež jsem četla, byla nejlepší ta o Viciousovi. A ten se tady ve své “nasrané" kráse na chvíli objevil taky .

Knihomol_ka
23.11.2023 3 z 5

Já autorku naprosto zbožňuji. Ona ty příběhy prostě umí. Sparrow se mi hodně líbil, ale tohle ? No začátek začal slibně a dost humorně. Dobře jsem se u toho nasmála a myslela jsem si, jaká dobrá kniha to asi bude. Omyl ! Já jsem se tak nudila. Hlavní postavy nezajímavý. Hunter je strašně velký sukničkář a nadrženec. Ty jeho neustálý narážky mě strašně štvaly. Co se týká Sailor, tak je to dcera z knihy Sparrow. Což super a zajímavý nápad, ale její postava mě vůbec nezaujala. Nesebevědomá ženská

Žádná chemie mezi nimi nebyla nebo mi to teda nepřišlo. Ani ten příběh nebyl vůbec zajímavý. Sem tam jsem se zasmála, ale čekala jsem od autorky něco jiného a lepšího.
Za mě teda nejslabší kniha od autorky.

oresvo
21.11.2023

Tak tahle kniha mě bavila snad od začátku. Doufám , ze postupně vyjdou i další z téhle rodiny . Je to volné navázáni na sparow.
Hunter je zbohatlický spratek co nemá cíl, dostane klepec přes prsty a podmínku. Dát se dohromady jinak přijde o veškeré dědictví .
Sailor je na začátku taková zakřiknutá holka co miluje lukostřelbu.
Osud je hodí spolu do jednoho bytu. A pak se dějí věci.
Má to víc než jednu zápletku, což je fajn, má to humor, erotiku, vývoj postav. Dokonce jsem měla na konci ráda i Hunterova bratra a doufám , ze další příběh bude jeho .

Books_by_Dee
20.11.2023 4 z 5

Je to pár dní zpátky co Baronet vydalo první díl nové série Boston Belles – Lovec. Lovec je vlastně prvním dílem série, ale v květnu letošního roku vyšel nultý díl Sparrow. Já tedy doporučuji začít s tímto nultým dílem, přesto že v knížce je hlavním párem rodiče Sailor, která je hlavní hrdinkou v Lovci. Příběh je to úžasný, a hlavně se její rodiče a bratr objevují i v této knize.

Teď už ale k Lovci. Sailor a Hunter by nemohli být více odlišní – Sailor se zaměřuje pouze na lukostřelbu, chce se totiž dostat na Olympiádu, takže zábava a kluci jdou stranou. Hunter naopak vidí smysl života v akcích plných alkoholu a v jednorázovkách. Po skandální videonahrávce ho má jeho otec už dost a stanoví mu jasná pravidla – celibát, střízlivost a půl roku bydlení se Sailor pod jednou střechou.

Pomalinku se zamilovávám do stylu psaní LJ Shen. Jako asi každá ženská miluju „zlobivý kluky“ a ona je v průběhu knížky dokáže proměnit v naprosté miláčky. I tady tomu nebylo jinak. Vždyť i samotný Hunter si o sobě myslel, že je hloupý a není schopný ničeho než jen trávit večery s drinkem v ruce a s holkou v klíně. Sailor ho však viděla. A tohle moje romantické srdce prostě miluje. Jestli je to uvěřitelný, že se takhle dokáže chlap změnit, to se mě neptejte. Vždyť je to jen romantický příběh, tak mě nehte plout na mém zamilovaném obláčku.

Kromě romantiky jsme se také dočkaly nějakého toho rodinného dramatu a erotika, tak je TOP STROP, neuvěřitelná chemie a dokonalé scény.

Velké doporučení. Nutně potřebuji další díl. Série má celkem dílů 4. Druhý díl je o Cillianovi (bratrovi Huntera) a Persephoně (kamarádka Sailor). Třetí díl je Samovi (bratrovi Sailor) a Aisling (sestře Huntera) a poslední díl je Emmě (kamarádka Sailor) a Devonovi (starší aristokrat z Anglie).

Shanib
20.11.2023 4 z 5

Už je to tři roky, co jsem tuhle knihu četla (za to druhý díl v sérii The Villain jsem četla už třikrát, naposledny minulý týden, no ale zpět k Hunterovi). Občas si říkám, kam autorka na náměty chodí. Líbí se mi, jak volně navazuje na předchozí knihy prostřednictvím dětí hlavních hrdinů. Máme tak možnost se k nim alespoň trochu vrátit. Hunter mě bavil a Sailor byla jeho dokonalým protikladem. Příběh jako vždy geniálně propracovaný a vygradovaný. Důvod, proč dávám o hvězdičku míň, je právě zmíněný The Villain, který je pro mě zkrátka o level výš.

MAU256
18.11.2023 5 z 5

"Princ tě nezachrání, aingeal dian. Je uvězněný ve svém zámku a bojuje vlastní bitvu. Jsi připravená vystoupit ze svojí komfortní zóny a žít?" zeptal se téměř zlomeně. Nikdy jsem ho neviděla tak obnaženého. "Musíš dovolit životu, aby se tě dotýkal. Zlato, potop se trochu se mnou."

Opět další dokonalé čtení od této autorky, ve které máme další generaci. Hunter zazobaný spratek, kterému vše prochází, až do jednoho okamžiku, kdy to vážně přehnal. Sailor žije pro jedinou věc, a to dostat se na olympiádu. A z těchto dvou se stanou díky dohodě mezi jejich rodiči spolubydlící, kteří si navzájem pomůžou do života. Od knížky se nešlo odtrhnout, doufám, že nám autorka brzy dá další takto poutavé počteníčko.

Janulkaxxx
17.11.2023 5 z 5

Miluju knihy od L.J.Shen, tak dobre se ctou ze, se od nich nedakazu odtrhnout ani tahle kniha nebyla vyjimka sla jsem spat v 5 rano.

Jita160
16.11.2023 4 z 5

Hned ze začátku mě Hunter milionářský spratek posedlý sexem nepřišel jako lovec ,ale jako hrozný blbec.
Sailor taková šedá myška ,která žila jen pro svůj sen a to jed na olympiádu. Neměla vůbec žádný společenský život.
Ty dva dala dohromady dohoda jejich rodičů - Hunter potřeboval ubrat a Sailor naopak přidat.
Stala se z nich spolubydla a začali oba růst, každý tím správným směrem, nevědomky si pomáhali navzájem.
Lovec nakonec dostal svoji kořist.

Jenny46
16.11.2023 5 z 5

Moje pátá kniha od autorky a moc jsem si ji užila. Ze začátku jsem měla strach říkám si ajéje další rozmazlený princátko, co z toho bude...
Ale příběh byl senzační měl všechno, co jsem očekávala, já jsem moc spokojená. Sympatická dvojice, která si našla cestu k sobě přes všechny překážky. Musím ještě napravit a přečíst si Sparrow
Doporučuji pro romantické duše!!!

evineckY
15.11.2023 4 z 5

Lásku si za peníze nikdo nekoupí...

Pawca33
13.11.2023 5 z 5

Pred touhle knihou jsem četla 2,ktere me absolutne nebavily.Tak jsem si rikala ,jestli nemam nejakou čteci krizi.Ale tohle?to bylo wauuu,vedela jsem ze me autorka nezklame.Obe postavy byli moc fajn,ale Hunter oneco vic.Hunteruv otec me štval i po usmřeni.Mile me prekvapilo,ze se tam ukazali postavy z drivejsich knižek.Urcite si knizku nekdy zase prečtu.

Lucie.285
11.11.2023 5 z 5

Další příběh od L.J. Shen a já jsem opět nadšená. Jako pokaždé neuvěřitelně čtivé. Máme tady Sailor (dceru Troye a Sparrow), která se chce dostat na Olympiádu v lukostřelbě a pak tu máme Huntera, který se snaží na všechny působit jako hloupý komediant, ale je to inteligentní kluk. Strašně se mi líbila ta jeho postupná proměna a uvědomění. Líbila se mi provázanost s autorky jinou sérii a když se v knize objevila Luna a Knight, tak jsem se musela spokojeně culit. Máme zde: nucenou blízkost a hate to love linku. Rozhodně doporučuji.

Další díl bude o jeho bratrovi Killovi a kamarádce Percy. A dle hodnocení se máme rozhodně zase na co těšit.

monika0181
11.11.2023 5 z 5

Na začátku mě kniha vcucla, sežvejkala a na konci vyplivla. Uf, to byla jízda. Neskutečně úžasná kniha. Ta energie, kterou působí. Ta chemie mezi Sailor a Hunterem. Musím říct, že jsem jí vysloveně zhltla. Opravdu se ani nedá říct, že přečetla. Tak mě nadchla. Potrpím si na "bad boye". Postava Huntera mě fascinovala od prvních stran. Naprosto souhlasím s hodnocením Ketfl a nebudu opakovat. Úplně mi z příběhu buší srdce, jak mě nadchnul. Není to žádná věda, Ketfl i popisuje, o čem kniha je. Ale opravdu mě kniha vtáhla a nepustila. Za mě 5/5. Z knih autorky jsem téměř vždy nadšená. Každopádně, tenhle fešák si místo v mé knihovně prostě zaslouží.

Ketfl
09.11.2023 5 z 5

Na každou knihu od L. J. Shen se těším jak dítě na Vánoce, takže bylo jasné, že Lovce si rozhodně nenechám ujít. A že se opět jedná o skvělé čtení.

Příběh je úžasně napsaný a nabízí hned celou řadu zajímavých témat. Navíc dokonale ukazuje, že nic nemusí být tak, jak se na první pohled zdá. Rozhodně si můžete být jisti, že tato kniha ve vás probudí hned celou škálu emocí.

Hunter je na první pohled typický bad boy z bohaté rodiny, který má místo mozku v hlavně piliny a jeho největší zájem je najít si nějakou svolnou roštěnku na večer.

Sailor je zase odhodlaná a cílevědomá dívka, kterou nezajímá nic jiného, než lukostřelba a případná kvalifikace na Olympiádu. Je tomu ale skutečně tak?

Rozdílnější povahy, aby člověk pohledal, přesto je vývoj jejich vztahu absolutně výbušný – plný hádek, ale také sexuálního napětí. Rozhovory mezi hlavní dvojicí jsou zábavné a dokáží čtenáře rozesmát. Co se mi na knize opravdu moc líbilo, tak vývoj postav. Autorka nenápadně a postupně odkrývá různá tajemství a hází našim hlavním hrdinům pod nohy různé překážky, aby je vyburcovala k tomu najít své lepší já. Celý příběh navíc podtrhuje rádoby detektivní zápletka a vyšetřování na vlastní pěst. Hlavní hrdinové se také musí postavit svým strachům a pokusit se uzdravit své zraněné duše. Příběh má absolutně všechno, co si od dobrého příběhu představuji. A pokud hlavní hrdinové najdou při své cestě i lásku, tak jsem jedině pro.

Jen se přiznám, že jsem moc nepřišla na chuť Hunterově rodině. Chování jeho otce mi přišlo naprosto ohavné a ten závěr jsem mu moc nevěřila. Taky mi vadilo, že ze sebe Hunter zbytečně pořád dělal blbečka, i když to byl inteligentní kluk. To mi příběh mírně kazilo. Přesto jsem si tohle nahlédnutí do nové série Boston Belles dokonale užila a moc se těším na další díly.

Hodnotím 4,5/5