Bolest lásky

Bolest lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25818/bmid_bolest-lasky-UH2-25818.jpg 4 28 12

Tereza těsně před svatbou odhalí nevěru svého snoubence, což její život obrátí vzhůru nohama. Touha po lásce ji přivede do náruče dalšího muže, který však tají, že má manželku a děti. Nakonec zamilovanou Terezu kvůli rodině opouští. Po emotivním rozchodu však dochází k osudové autonehodě a Tereze zůstává fyzické postižení. Hrdinka zanevře na mužské pokolení a řeší své problémy lesbickou láskou...... celý text

Angelicca
předevčírem 5 z 5

Romantická knížka pro dospívající dívky, které by si ji měly povinně přečíst. Naivní dívka, která zjišťuje, že není všechno zlato, co se třpytí. Mně se příběh líbil.

Aghatte
08.01.2024 odpad!

Do str. 129 jsem se snažila, ale vážně to nešlo.
Trapné, předvídatelné, nudnéa trapné.
Hlavní hrdinka zralá na pěst mezi oči, Alex ujetý úchylák, Vítek a Michal přeslazení klaďáci.
Lesbická a kriminální linka, trapné.
Rozhovory umělé, a trapné.
Nechápu, proč to čtu, a nikdy už tu knihu do ruky nevezmu, škoda času.
Jo, a nechybí autonehoda, dokonce dvě, jako v každém pořádném románku pro dívky.

Allla9
07.12.2023 3 z 5

Mám ráda knížky od Markéty Harasimové. Tato mi přišla o malinko slabší, ale přečtu si i ty, co jsem ještě nečetla.

majík1
05.07.2020 5 z 5

Pěkný románek na léto o bolestech, trápení a lásce.Doporučuji

JancaMia
04.04.2020 3 z 5

Prima oddechovka na které už uvízl zub času

cocci_nella
01.08.2019 5 z 5

Mám tuto knihu moc ráda a ráda se k ní vracím. Děj je čtivý, určitě si přečtu další k ihy od této autorky.

kaca82
16.07.2019 odpad!

Nedocetla jsem,týden jsem se trápila než jsem se dostala do třetiny knížky a pak si řekla že život je krátky na takove sebemrskačství. Neustále opakování těch samých myšlenek hlavní hrdinky asi v rámci charakteristiky postavy. Přičemž charakteristika sama o sobě vyplynula ze samotného chování. Zřejmý častý pokus o vtip,skoro nikdy ale nevyšel. Dej se vůbec neposouval,postavy se chovaly nelogicky,přímé řeči neuvěřitelne,nevzpomínam si,že bych za svůj život potkala někoho,kdo by pronášel tak debilni proslovy jako všechny postavy na které jsem do stránky 120,kde jsem to zabalila,narazila.

Ann98
26.03.2019 5 z 5

Pěkná kniha. Zaujala mě natolik, že jsem se k ní už několikrát vrátila a myslím si, že to stále nebylo naposled. Hlavní hrdinka Tereza musela řešit složité partnerské i životní problémy, což jsem jí vůbec nezáviděla. Na druhou stranu mi byla neskutečně sympatická hlavně svojí tvrdohlavostí a tím, že byla svá (na nic si nehrála), nicméně si myslím, že právě svojí povahou občas přispěla některým problémům. To nemění nic na faktu, že její příběh mě bavil a hodnotím ho velmi kladně.

Ramondia1
13.12.2018 3 z 5

Klasické nenáročné holčičí čtení. Neurazí - nenadchne.

1casper
01.03.2016 4 z 5

Pěkné čtení.

radus
17.08.2015 4 z 5

Docela pěkné čtení od mladé české autorky...

cocci_nella
26.03.2013 5 z 5

skvělá kniha... vždy se k ní po nějaké době ráda vracím :-)