Boháč z Park Avenue

Začalo to jako obyčejný den. Pak přišla drobná autonehoda. Chlap, s kterým jsem se srazila, řídil drahý vůz a byl naprosto okouzlující. Bohužel to byl také naprostý pitomec. Pohádali jsme se, kdo za to může, a jak už to tak chodí, počastovali jsme se spoustou jmen. Nakonec přijela policie a my jsme se vydali každý svou cestou. Zbytek vyřídí pojišťovny. Spěchala jsem na pracovní pohovor — na toto místo jsem se těšila. Mé nadšení se změnilo ve zklamání v okamžiku, kdy se objevil člověk, který se mnou měl pohovor provádět. Byl to chlap od té nehody. A kruci! Jasně, takže to místo nedostanu. Jenže já jsem ho opravdu chtěla. Nechtěla, potřebovala. Potřebovala jsem cokoliv, co mě vytáhne z mého současného zaměstnání a zpět k práci s dětmi. A tak, přestože byl Hollis LaCroix stejně nepříjemný, jako byl pekelně hezký, šla jsem za ním a prosila, aby mi dal šanci. K mému překvapení mě pověřil péčí o svou problémovou neteř. Tak aspoň nebudu muset řešit jeho přitažlivost. Nehodlala jsem ohrozit svou práci ani silné pouto, které se mezi Hailey a mnou vytvořilo. Ale odolávat magnetismu mezi námi dvěma nebylo vůbec jednoduché. (A k tomu ta naše malá hra se spodním prádlem — neptejte se.) Začali jsme spolu nevinně flirtovat — až se to nakonec stalo. Takže zkrátka příběh, kdy jsme se do sebe zamilovali a žili šťastně až do smrti? Jenže život vás vede hodně křivolakými cestičkami. Tu naši jsem rozhodně nečekala....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445385/bohac-z-park-avenue-EP5-445385.png 4.3328
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Park Avenue Player

Kniha Boháč z Park Avenue

Domkar9116
včera

Mně tam strašně něco chybělo. Chvilkama to vypadalo, že se to rozjede, ale děj se nějak táhnul, pak teda přišla zápletka a pak se to zase nějak táhlo. Napsané je to dobře, ale já jsem se tentokrát nemohla dočkat až knihu dočtu.

suzanne1997

Za mě jedna z nejlepších knížek, které jsem četla. Brilantní příběh, předvídatelně-nepředvídatelná zápletka, která rozbrečí a skvěle propracované postavy jsou přinejmenším dost velkými důvody, proč po téhle knížce sáhnout. Všechny postavy byly uvěřitelné, kromě Hailey, která mi připadala vznášející se někde napříč dětstvím a dospíváním. Prolínající se dějové linky několika postav dávají příběhu jeho vlastní jedinečnost a svým způsobem i uvěřitelnost, díky které čtenář zanedlouho ztratí pojem o čase. Výborná knížka, jejíž čtení uteče jako voda, tedy až na ten konec, který by, alespoň za mě, stálo zato více propracovat.

barborelka

Moc hezká kniha, začátek trochu kulhal ale pak se to pěkně rozjelo...Elodie byla úžasná jedine minus bylo,že mi přišla Hailey jako malá holčička a ne 11 slečna...třeba to bylo překladem ale aby v 11Letech "hopsala" kolem a i některé myšlenky mi neseděly k jejímu věku....

lihate

"Na některý věci můžeš myslet jenom tak dlouho, dokud nepromrháš svůj život."

A pak jsou tu knihy, díky kterým máte chuť u všech dosud přečtených knih ubrat hvězdičku. Řekla bych, že přesto, že jsou všechny knihy od těchto autorek skvělé, tahle je jedna z topovek.
Celou dobu sice víte nebo tušíte co se stane. Co se musí stát. Ale až se to stane, bude to zvrat, o kterým se vám ani ve snu nezdálo. Tahle kniha dokáže překvapit, dokáže dojmout i rozveselit. Jak je veselá a hravá, tak je smutná a bolavá. Elodie i Hollis jsou fajn, oba svérázní, milý, celkem tvrdohlavý ale spolu dokonalý. Miluju knihy tohoto autorského dua.

"Pohádky jsou jen příběhy napsané jinými lidmi. A jsou příliš dobré na to, než aby to byla pravda."

"Je dovoleno smát se uprostřed temnoty."

Nika30

Na tomhle příběhu se mi asi nejvíc líbil příběh v pozadí. V podstatě příběh Hollisovi minulosti, který se ve finále prolnul s přítomností. Pořád jsem totiž čekala co se stalo s jeho byvalou láskou, která při něm celá ta dlouhá léta stála a najednou změnila názor. Nějak mi nešlo do hlavy, že by ho zničehonic opustila. Právě v tomhle byl příběh nejkrásnější. Pro lásku člověk obětuje vše. Nebo tomu aspoň my nenapravitelné romantičky chceme věřit.

havrmoni

Tak co si budeme povídat, knihy těchto autorek jsou čtivé. Nejsou jen o sexu. Jsou o citech, nemocech, chybách, přátelství. Leckdy si postavy nesou z minulosti i dost drsná traumata. U mě je to tak, že hlavní aktéři mi jsou i nejsou sympatičtí. Tak jako i v životě se stane, že uděláme něco ,nějakou blbinu nebo vypustíme s pusy, slova co nejdou vzít zpět a tím ztratíme sympatie. Tak to bylo i v tomto příběhu, hlavně u Elodie, tak jak to shrnula Ella161. Konec byl sladký, tak jak to bývá a my si to koneckonců u takovéhoto žánru přejeme.

kacaaba

Když jsem uviděla obálku, myslela jsem si "další takové odpočinkové porno s příběhem". Ale žo to bude taková srdcovka a půlku knížky probrečím, tak to jsem tedy nečekala. Jasně, možná trochu fantasy, ale napsaný je to tak, že příběh chytil za srdíčko.

Knihajeradost

Abych pravdu řekla, zpočátku jsem si myslela, že to bude taková ta klasika nadřízený s podřízenou. Kvůli traumatu z dětství se budou lásce bránit a děj tak bude hodně předvídatelný. Už jsem si představovala, jak za to strhávám body dolů a potom to přišlo. Vůbec nic není předvídatelné a děj mě opravdu zaskočil. Bylo to krásné čtení, ale zároveň hodně smutné. Určitě si ke knize vezměte kapesníky, budete je potřebovat. Hailey jsem si v knize hodně oblíbila. I obě hlavní postavy a všechno to hezky doplňoval mluvící papoušek. Kniha byla čtivá, četla jsem ji se zatajeným dechem a přála si pro ně šťastnější konec. Jenže život bývá někdy dost krutý i v knihách...