Slepá důvěra

Emma se narodila a vyrůstala v poklidném městečku Baron Hollow. Jenže pak se stala nehoda a po ní… následovaly noční můry, prostoupené nevýslovnou temnotou, ochromující hrůzou a zoufalstvím žen neúprosně štvaných do náruče smrti. Nikdo se však nepohřešuje ani se nenašla žádná mrtvola, a tak Emma přičítá děsivé sny své představivosti. Dokud nepřijede její sestra Jessie… První vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/225416/bishop-special-crimes-unit-slepa-du-Ybb-225416.jpg 3.847

Noah Bishop, agent FBI (13.)

Haven (2012)

Horory, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Alpress

Kniha Slepá důvěra

martinaandulka

Kniha se četla dobře,sice je to duchařská detektivka, ale je svižná a vcelku napínavá.

Tabby
29.09.2018

Moje prvotina od autorky a nebyla jsem zklamaná. Kniha se četla dobře a děj hezky plynul, bez zbytečných velkých odboček od děje.
Moc zajímavé, když se do vyšetřování zločinů zakombinuje i pomoct médií a nadpřirozeno.
Určitě se k autorce ještě vrátím. :)

Sotek43
11.03.2018

Super čtení, těžko se od knížky odchází.

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

KydlochMoris
15.02.2018

Líbil se mi příběh, průběh knihy také, ale zklamal mě rychlý konec jedné postavy a závěr byl také moc rychlý. Chybělo mi více napětí a protahování napínavých částí...

Hanjimka
28.11.2017

Napínavé až do trochu divného konce. Ale autorku mám ráda tak ji zustanu věrná.

alnahu
17.10.2017

Tuto napínavou skoro až hororovou detektivku jsem si půjčila náhodou a přečetla ji za večer, nemohla jsem se odtrhnout, jak to dopadne. Zda Jessi agentka speciální jednotky FBI (Útočiště) nalezne masového vraha žen a zjistí kam zmizeli.

Laf
14.11.2016

Pěkně napsané. Za přečtení to rozhodně stojí. Kdo už četl něco z této série, rozhodně ví, do čeho jde.

Kay Hooper

Kay Hooper