Bílá tma

Bílá tma https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366581/bmid_bila-tma-ayf-366581.jpg 4 272 103

Markéta, které nikdo neřekne jinak než Rita, se dostala do velkých nesnází. Rozvedená a bez prostředků se s dětmi musela vrátit do rodného městečka, kde začala pracovat jako sestra v nedalekém Domově pro seniory. Podle její kamarádky Lídy tam ale není všechno v pořádku. Jenže než Ritě prozradí svá zjištění, je nalezena mrtvá. Dům, kde teď Rita s dětmi bydlí, je v podstatě na samotě. Přesto se tam mrazivou nocí ozývá dětský pláč. Jak je to možné? A proč Lída zemřela? Souvisí to s domovem pro seniory? Rita hledá odpovědi a samotné jí při tom jde o život.... celý text

Ama017
13.03.2018 5 z 5

Skvěle napsané,je evidentní znalost prostředí. (Že by Z.H pracovala v LDN?) Tento příběh by si zasloužil filmové zpracování-nejlépe od HBO. Nikoliv zoufalou Primu či Čt. Četl jsem to jedním dechem,opravdu super až do neodhadnutelného konce.Dávám 5 hvězdiček.

Kecallka
12.03.2018 5 z 5

Děkuji paní Hamerové za skvělou detektivku. Večer jsem začala číst a nedala jsem jsem si pokoj dokud jsem nedočetla. Opravdu skvělá kniha, která mě nenechala vydechnout do poslední stránky.

Knižní střípky
06.03.2018 5 z 5

Před pár lety se mi dostalo do rukou autorčino Klejinčino tajemství. Bylo přečteno na jeden zátah. V neděli jsem začala číst tuto horkou novinku od autorky a opět jsem ji přečetla během jednoho dne. Jedná se opět o detektivní příběh z našeho českého prostředí, který má spád, zajímavou zápletku a opět trochu mrazivý nádech určitého tajemna. Za mě rozhodně doporučuji.