Pád

Pád https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165504/bmid_pad-65f476790d9df.jpg 4 674 118

Bez dechu série

Když Gabe Hamilton spatřil Miu Crestwellovou na galavečírku při příležitosti otevření jeho nejnovějšího hotelu, okamžitě věděl, že za to, po čem touží, skončí v pekle. Mia je přece mladší sestřička jeho nejlepšího přítele, jež vyrostla v překrásnou ženu. A Gabe čekal už tak dlouho. Mia o Gabeovi sní už od doby, kdy se coby dospívající dívka zamilovala do nejlepšího kamaráda svého bratra. Co na tom, že je Gabe o čtrnáct let starší? Mia ví, že je naprosto mimo jeho ligu, ale přesto ji přitahuje stále víc. Nyní je dospělá a nemá sebemenší důvod, proč své nejtajnější touhy neuskutečnit. Gabe ji vtáhne do svého provokativního světa a Mia si uvědomí, že mnoho neví ani o něm, ani o tom, jak vzrušující jeho požadavky mohou být. Jejich vztah je intenzivní a vášnivý, ale ve chvíli, kdy překročí hranici dělící tajný poměr od něčeho mnohem hlubšího, hrozí, že se jejich vztah dostane na veřejnost – zradou mnohem intimnější, než si oba kdy dokázali představit.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Rush , 2013

adrianna0305
15.07.2014 1 z 5

Tahle kniha je max. tak padlá na hlavu :(

LadyElisa
18.06.2014 5 z 5

Další erotická série, která mě dostala :) Má recenze http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-pad-maya-banks.html

ivvi
28.05.2014 3 z 5

Čekala jsem od knihy více, ale i tak se četla dobře.

kacaaba
28.05.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila, další moderní červená knihovna. Milý příběh, nebylo to jen o sexu, jak se na první pohled zdálo a končilo to happy endem. Co jiného si přát. :D

Patamata
14.05.2014 3 z 5

Čtivé, oddechové, pro změnu větší věkový rozdíl hlavních postav než u jiných knížek tohoto žánru. Někdy byla posedlost Gabea kontrolou otravná a scéna, kdy ji přenechal cizím chlapům , jen aby si dokázal, že k ní nic necítí, mě iritovala.

petrzel
03.05.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila nejdřív se to dost podobalo sérii Crossfire ,ale pak se to rozjelo jiným směrem a vtáhlo to člověka do děje. Hned sem začala druhý díl a těším se.

mortem
21.04.2014

Naprosto úžasný...naprosto dokonalá trilogie..škoda že to končí..četla bych to do nekonečna...

werusx
12.04.2014 5 z 5

Skvělé čtení! Jak Pád, tak Chlad a i Žár. Knihy se báječně čtou a měla jsem problém je odložit. Knihu jsem si koupila náhodou a když jsem ji začala číst, říkala jsem si, že to je porno. Ovšem zaujaly mě vztahy mezi všemi hrdiny a knihu jsem si oblíbila s každou stránkou víc a víc. Takových knih více :)

Laf
04.04.2014 5 z 5

Moc pěkné čtení. Velmi dobře napsané a čtivé. Jedním dechem jsem to musela dočíst :) ... A vůbec to nemůžu srovnávat s odstíny. Je to úplně jiné...

Smiley96
19.03.2014 5 z 5

Velmi pěkný zpracování, řekla bych že se mi líbí víc než Padesát odstínů.

fidáš
18.03.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila. Doporučuji.

Janičta
15.03.2014 2 z 5

Nebylo to tak špatné.
Po pár erotických románech co mám za sebou od doby, kdy se díky padesátce objevily všude, jsem už ani nepředpokládala, že najdu nějaký u kterého si nebudu rvát vlasy ani úpět zoufalstvím nad tím, co za slátaniny jsou dnes schopni vydat!
Není to ovšem nic světoborného. Nic co bych si snad někdy chtěla zopakovat.
Na začátku mi trocho lezlo na mozek jak autorka neustále omílá, že hlavní hrdina je posedlý kontrolou a urputně se snažila přesvědčit čtenáře, že slečna vůbec není naivní a bere to všechno s nadhledem. Jasně, proč to nenaspat, ale napsat to x-krát v jedné kapitole je vážně zbytečné a moje učitelka češtiny, by mi slohovou práci s něčím takovým hodila na hlavu.
Což podle mě dost svědčí o jazykové úrovni knihy.
No a ten přeslazený konec... co dodat.
Na oddech celkem dobrá kniha.
Přečtu i další díl, neboť jsem bůhví proč zvědavá, jak to s J&A bude.

Samira
13.02.2014 3 z 5

Kniha se mi od začátku velmi líbila, postavy mě rychle chytily a měla jsem je ráda, ale to co jí provedl a ona si nechala líbit bylo na mě moc. A díky tomu jsem rychle přehodnotila sympatie k hlavním postavám. Kniha by si spíš zasloužila 4 hvězdičky, ale nedám je jak kvůli příběhu, tak kvůli způsobu psaní autorky, na jednu stranu jsou tam na můj vkus až nechutné pasáže a pak je to až nepřirozeně romantické, tuto vadu má i druhý díl, ale ten je podle mě výrazně lepší.

liletka_a
10.02.2014 3 z 5

Kniha pro mě není úplným zklamání, četla se mi rychle a svižně. Myslela jsem si že moje hodnocení bude spíš jen kladné, ale potom co jsem se dostala k místu, kde Gabe Miu klidně přenechal cizích chlapům, ačkoliv celou dobu byl majetnický až na hraně normálnosti a pak se divil když si dotyčný dovolil více než měl, i kvůli tomu jsem byla připravená dát knize 2 hvězdičky. Prostě todle zamilovaný chlap nedělá, neponižuje toho, koho miluje. Mia je naivní a hloupá a Gabea jsem si taky nijak zvláště neoblíbila a po tom co udělal šla jeho oblíbenost dolů ještě strměji. Navzdory tomu posledních cca 60 stránek bylo nejlepších z celé knihy, tady se mi Mia konečně začala líbit, byla kurážná a samostatná a i Gabe mi byl sympatičtější a lepší :) a konec? Ten byl opravdu krásný :) takže díky konci dávám 3 hvězdičky :))

Kathin
23.01.2014

Oba díly Chlad i Pád jsou úžasné, přečetla jsem je jedním dechem. Kdo má rád romantiku, k tomu erotika, tak se knížky budou líbit. Už se těším na 3 díl.

janno69
20.01.2014 4 z 5

Můžu říct, že jsem určitě četla lepší knížky, ale i tahle se mi celkem líbila. Podobných témat se v poslední době vyrojilo nepočítaně. Nicméně doba si to přeje a čtenář si to evidentně žádá tak proč né. Kdo má rád novodobou červenou knihovnu (spíš rudou :o), s trochu drsnější sexy tématikou tak si v tom to své prostě najde. Neříkám tak ani tak, čtěte kdo chcete.....

Catie_
03.01.2014 4 z 5

Nebylo to nic světoborného, ale rozhodně to je příjemná oddychovka, která ničím neurazí. Tyto typy knížek vždycky hodnotím podel toho, kolikrát mě přinutí protočit oči...a buď jsem byla naladěna na správnou notu a nebo nevím co, ale neprotočila jsem je ani jednou a to ani u konce :)

Ankavi
16.12.2013 1 z 5

Za mě tedy hodně slabé, odkládám v polovině... Slabý odvar odstínů (které mě však taky nijak nenadchly). Děj jak přes kopírák - bohatý dominantní muž, tentokrát jen uzavírá "smlouvu" se sestrou kamaráda... Zřejmě ho taky dožene "minulost", tentokrát asi v podobě bývalé manželky... Nedočítám. Ztráta času.

nikkifinn
15.12.2013 odpad!

Končím tady s touhle kravinou. Padesát odstínů šedi jsem již četla a nepotřebuji to číst podruhé. Autorka prodává bestsellery slohově úrovní stylu psaní a vyprávění žáčka prvního stupně (nebo za to může překlad?). Mia jako hlavní hrdinka je totálně vypatlaná, Gabův sexy zjev a atraktivnost, po které by tak ženy měly šílet, zůstaly ukryty asi v hlavě autorky, hned na prvních deseti stránkách k sobě oba hrdinové najdou zalíbení a "nemůžou to vydržet" tu náklonnost k sobě, po líbačce na balkoně Gabovy společnosti si Mia druhý den říká, že "si to asi jen špatně vysvětlila". WTF???????? Nikdy jsem nebyla s knihou tak rychle hotová jako nyní. Brak, odpad, ztráta času! Vážně jsem si tuhle knihu z knihovny odnášela s úctou a s natěšením, že si přečtu něco výjimečného. Hluboký omyl.

prcekp6
09.12.2013 5 z 5