Berserk 14

Berserk 14 https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519982/bmid_berserk-14-GWu-519982.jpg 5 40 2

Berserk série

Následky Zatmění jsou hrozivé – Guts přišel nejen o oko a o ruku, ale především o přátele a druhy, a také o Cascu, která po prožitém utrpení zůstává uzavřená ve vlastním světě. Jenže na truchlení není čas, a tak se Guts vydává na novou, krví zbrocenou cestu, aby ochránil to poslední, co mu ještě zbylo...

jirijanovotny
09.12.2023 5 z 5

Je po Zatmění, Zlatý věk je za námi a dále pokračuje ten temný a brutální Berserk, který všichni milujeme.

Gutse teď každou noc obtěžují démoni a on je díky neustálému boji na život a na smrt stále silnější a silnější.
Přidalo se dalších pár ikonických propriet, jako gigantický meč, který nikdo jiný neuzvedne, kanón místo ruky a automatická kuše.
Na kompletního Gutse (Beast in black) si ale ještě počkáme hezkých pár dílů.

V knize potěšil přidaný závěr, kde je povídka z roku 1988, ze které se stal později základ pro Berserka. Guts je z velké části takový, jakého ho známe, ale rozdíly tam jsou.

KubaHanzelin
23.08.2023 4 z 5

Asi jsem měl přehnané očekávání ohledně "nové linky" a vrácení děje do současnosti.
14ka Berserka slouží jako mezidíl, aneb jak Guts ke svému meči a protéze přišel a zabil s ní pár démonů, tak snad příště to bude větší jízda:)

Kentaró Miura
japonská, 1966 - 2021