Berserk 5

Berserk 5 https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468508/bmid_berserk-5-B9D-468508.png 5 94 8

Berserk série

Gutsovi se u Jestřábů daří, ale ne všichni jeho noví kumpáni jsou z toho nadšení. Griffith má navíc nebezpečné ambice a Guts brzy na vlastní kůži pozná, zač je toho doopravdy loket...

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

ベルセルク , 1993

jirijanovotny
24.04.2023 5 z 5

Berserk skvělý příběh založený na písních kapely Beast in Black. Nebo to bylo naopak?

To je fuk. Když čtete Berserka, tak si k tomu rozhodně pusťte tematickou hudbu od Beast in Black. Třeba takový song Berserker song přímo o Gutosovi, Zodd the Immortal song o démonovi jménem Zodd nebo The Fifth Angel song o krátkém, ale hluboce procítěném okamžiku mezi Grifitem a Cascou (kdo ví, ten ví).

Ostatně, do čtení tohoto veledíla jsem se pustil na základě poslechu této kapely.

Atlantis
15.03.2023 4 z 5

Ale no tak, pojďme se už vrátit do toho původní, krásně brutálně sadistického Berserka. Pátý díl je příjemné fantasy, ale takových jsou mraky. Já chci vidět temnou, démonickou stránku téhle mangy. Náznaky tu jsou, Zodd bude očividně ještě hrát důležitou roli, ale tohle od této série nepotřebuju. Jedeme dál.

KubaHanzelin
17.11.2022 3 z 5

Za mě trochý výplňkový díl, Guts bojuje roky po boku Jestřábů kde si získává věhlas a slávu, také se konečně prvně setká i s protivníkem, kterého se i on zalekne..
Těším se na další díl, který toho snad nabídne trochu víc a hneme se v příběhu, jsem rád, že mě na poličce čekají ještě další 3..

GoodGames
02.06.2022 5 z 5

Piaty diel Berserka už neobsahuje tak enormne veľa akcie ako naposledy a dokonca sú tu aj výrazne dlhšie pasáže, ktoré sú kľudné a uvoľnené. V poslednej tretine knihy však na scénu nastupuje Nosferatu Zod a Miura tu perfektne zvláda temnú, až hrozivú atmosféru. Finále knihy je jednoducho fenomenálne a ten súboj so Zodom patrí k tomu najlepšiemu, čo som vôbec v komiksoch videl. Berserk je skvelá dospelá fantasy a všetci fanúšikovia žánru by mali túto sériu skúsiť aj keď neholdujú mange.

Annkag
05.01.2022 3 z 5

Už se těším na další díl....
Nosferatu Zood evidentně jěšte neskončil a vrátí se.
A nevím co mám čekat od Griffitha.

SedllY
03.08.2021 5 z 5

Nařachaný díl!!!

Dragonian
22.06.2021 5 z 5

Ihned po dočtení - těším se na další díl! Jsem moc rád, že se Crew pustilo do vydávání této legendární mangy.

Nevimm
27.05.2021 5 z 5

Přijde si pro tebe smrt a smrti neunikneš.

manga dark fantasy fantasy

Kentaró Miura