Bennett Mafia: Zakázaná láska

Bennett Mafia: Zakázaná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427693/bmid_bennett-mafia-zakazana-laska-qMT-427693.jpg 4 552 136

Když Riley studovala na soukromé internátní škole, její spolubydlící byla Brooke Bennettová – samotářská dívka, které se každý bál. Ve chvíli, kdy Riley zjistí, že Brooke patří do mafiánské rodiny Bennettů a její nejstarší bratr je zabit, poprvé skutečně okusí, jak nebezpečný je doopravdy svět její nové kamarádky. O čtrnáct let později si Riley při sledování televize všimne, že je Brooke pohřešovaná, a ještě ten den je unesena Kaiem Bennettem, starším bratrem Brooke a hlavou rodiny. Kai tuší, že by mohla vědět, kde se jeho sestra nachází, ale čím déle je Riley vězněna, tím více jejich vzájemná přitažlivost roste. Jakmile se ji společně vydají hledat, začíná být zřejmé, že Brooke není tak docela pohřešovaná a má své vlastní důvody, proč Riley zatáhla do svého příběhu. Kai a Riley mezitím společně pracují na odstranění jeho nepřátel a potlačení jejích vnitřních démonů.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bennett Mafia , 2019

Aja39
28.01.2021 5 z 5

Pěkný příběh z mafiánské rodiny co dodat.

Dellphi
27.01.2021 1 z 5

Ach jo, tak tahle knížka mě málem udolala. U 189.stránky jsem si ještě naivně opakovala, že se to zlepší. U 230 jsem to nechtěla vzdát, protože strašně nerada nechávám knížku nedočtenou, a tak jsem četla dál. Ale stálo mě to značné úsilí, bylo to strašně kostrbatě napsané (nebo, že by to bylo špatným překladem?), někdy jsem měla problém představit si děj, jindy mě neskutečně štvala hlavní hrdinka, která byla přesvědčená o tom, že je skvěle vycvičená atd. ale skutek utek, ale na druhou stranu mě to občas i trochu bavilo. Ale asi bych to hodnotila lépe, kdybych věděla, že to byla třeba autorčina prvotina. Což ale nebyla, takže pak je tu otázka, zda takto píše každou svou knihu? Nevím…Příběh totiž nebyl špatný a místy se to zdálo i docela napínavé, ale pak z toho nakonec nic nebylo a zkrátka se mi nelíbilo, jak to bylo napsané. No znovu bych to asi nečetla a rozhodně se k tomu vracet nebudu. Ale dle hodnocení se to ostatním čtenářům líbilo, tak možná jsem ta divná já… Težko říct.

anna7852
27.01.2021 3 z 5

Hmm tak já nevím
Neskutečně mě tam točila Riley,pořád dokola jak prošla výcvikem atd a ve finále tam nic nepředvedla :-D
na druhou stranu zase Kai ááách jooo,prostě jsem vemli zaměřena asi na ty hajzli se správným srdíčkem i když pošramoceným

Dragounova96
20.01.2021 5 z 5

Moc se mi líbila.
Autorka má i další báječné knihy, tak snad se brzy dočkáme dalších překladů.

adela_02
13.01.2021 5 z 5

Čekala jsem od této knihy víc. Byla dobře čtivá, ale není to můj šálek kávy :)

Jaruš71
01.01.2021 5 z 5

Asi jsem divná, ale mě se to líbilo a četlo samo. Těším se na další knihy od této autorky.

fa.sci.ko
22.12.2020 1 z 5

Nedokážu si pomoct, ale na mě to působilo jako hodně průměrné dílko z nejmenované online platformy, kam takto vyzrálé a kvalitní příběhy píší velmi zkušené a těžkým osudem zkoušené třináctileté slečny. No a tohle dílko se očividně někdo dost omylem rozhodl vydat a pak ještě větší shodou náhod dokonce i přeložit do češtiny.
Kniha u mě vyvolávala prakticky stejné pocity jako podobně kvalitní supr čupr série od Amo Jones. Takže jo, byl to příšernej skoro odpad, ale zároveň mě zajímalo, jak hloupě to bude mezi děsně zlým Kaiem a věčně omdlívající Riley pokračovat.
Nakonec jsem to dočetla.
Bohužel :)

LennaK
25.11.2020 3 z 5

Hezké počtení, ale nebyla jsem z toho "paf", jak jsem původně očekávala.
Příběh zajímavý. Na mě to ale bylo příliš dlouhé, především pak ten závěr.
Nicméně, ke čtení doporučuji.

Kristy.Seb
20.11.2020 4 z 5

Buď každý den někomu inspiraci a důvodem, aby se ten člověk usmál.

Příběh se mi líbil. Mělo to napětí, bylo to žhavé a byl to zamilované. Možná tam bylo zbytečně moc mrtvých, ale k tématu mafie se to hodilo.
A Kai byl sladký.

nniikka
22.10.2020 3 z 5

Od této knihy jsem nic neočekávala a ani nezklamala. Jediné co mě štvalo bylo jak si hlavní hrdinka Riley myslela jak je strašně chytrá, že Kaie přechytračí, ale on byl vždy o krok dopředu. V této knize najdete romanci od nenávisti k lásce, mafii. Knihu doporučuji

aniger
02.10.2020 4 z 5

Nebylo to špatné. Příběh byl napínavý a postavy taky dobré. Celkově se mi kniha líbila :) Ale bohužel ji hodnotím s odstupem, takže nemůžu vychválit všechno, co v té knížce bylo.

Zomy
14.09.2020 2 z 5

Za mě tedy velké zklamání. Dvakrát jsem knížku odložila, než jsem se konečně hecla a dočetla ji.

Děj je překombinovaný, zmatený a nesmyslný.
Riley mi byla skoro až nesympatická, a to se mi s hlavní hrdinkou už dlouho nestalo. Neustále omdlévala, upadala do šoku nebo se jinak sesypávala, ačkoliv ráda připomínala, jaká je to školená bojovnice.

Ani Kai nebyl kdovíjaký hrdina. Mafián samozřejmě musí být drsoň, přesto jeho činy nejsou nijak ospravedlnitelné. A ne, opravdu není humánní vlastnoručně zabít svého otce polštářem ve spánku.

Absolutně není popsán vývoj vztahu mezi hlavními hrdiny a docela se divím, že se do sebe tak hluboce zamilovali, když spolu po celou knížku neprohodili jediný smysluplným dialog. V podstatě si víc než jednu větu řekli až v závěru knihy. Jinak neustále jezdili autem z místa na místo nebo spolu spali.

Skladba vět je místy až slovní salát, nedává smysl, nebo si vyloženě odporuje. Těžko říct, jestli je na vině autorka, nebo překlad.

Z velkého očekávání je to jen velmi slabý průměr, nejlépe tak 2,5 hvězdy.

Anna195
09.09.2020 5 z 5

(SPOILER) Túto knižku som si fakt užila. Ani neviem ako mi tie strany v knihe utiekli. Hlavné postavy som si hneď zamilovala. Kai napriek tomu, že bol mafián bol aj starostlivý,milujúci a rodina pre neho znamenala všetko. Pri postupnom čítaní príbehu som verila, že v ňom nájdem aj niečo iné, než len mafiána. Čo sa mi aj postupne potvrdilo.Riley bola veľmi silná žena, odvážna aj napriek jej minulosti s otcom. Páčili sa mi aj vedľajšie postavy príbehu a hlavne celá rodina Bennettových. Medzi hlavnými postavami bola cítiť silná chémia.Tento príbeh má v sebe ukrytých množstvo pocitov a tajomstiev a nikdy som nevedela, čo bude na ďalšej strane v knihe. Dúfam, že sa dočkáme ďalších kníh od tejto autorky, pretože mňa si Tijan, týmto príbehom získala.

EvaSupovic
06.09.2020 5 z 5

Další povedená "Mafia story".

tynka65
03.09.2020 3 z 5

Začátek byl skvělý, drsný a nepředvídatelný. Mafiánské prostředí miluju. Kai byl no prostě wow! Ale poslední třetina knihy byla nudná, jen sex, dohady a útěky... Jako četla jsem určitě horší knížky v tomto žánru, ale i lepší (Ukradený polibek). Kdyby si knížka udržela to napětí co navodila na začátku byla by skvělá. Takhle je to průměr...

Julia_pt
02.09.2020 5 z 5

Naprosto skvělá jízda. Knížka mě pustila spát až po půlnoci a musím říct, že ke konci knihy jsem z toho byla už taky pěkně citově na hraně. Doufám, že brzo od autorky přeloží více knih, abych mohla hltat další stránky! Za tuto knihu budu rozhodně skandovat: TIJAN, TIJAN, TIJAN!

Doporučuji!

happy19
30.08.2020 5 z 5

♡♡♡Adrenalinová jízda po boku drsných bodyguardů☆☆☆
Temný boss a jeho princezna!
Co víc potřebujeme?,-)
„Rodina je kdokoli, kdo tě miluje bezpodmínečně.“

Denisar92
22.08.2020 1 z 5

Opět zklamání:(. Začátek super byla jsem nadšená, ale po 100 stranách už příběh ztratil smysluplnost a nemohla jsem se do příběhu začíst.

knihomolkaL
21.08.2020 3 z 5

Tak nevím, jsem trochu rozpolcená ve svém hodnocení. Příběh nebyl špatný, ale to mafiánské prostředí mi nějak nesedí. Nedokážu se vcítit do hlavního hrdiny, který zabíjí lidi, obchoduje s bílým masem, drogami atd. Další problém, nevím, zda to bylo překladem, ale místy mi věty nedávaly úplný smysl. Pokud autorka takto píše schválně, tak se mi tenhle styl psaní nelíbí, není to pro mě čtivé a zcela srozumitelné. Tyhle typy knížek vyhledávám z toho důvodu, abych si u nich odpočinula, zrelaxovala, pobavila se, ale v tomto případě se mi to nepodařilo.

AniDi
17.08.2020 5 z 5

Skvělá knížka, nechybí napětí, erotika, romantická linka a hlavní hrdinka není blbka. Jedny z mých nejoblíbenějších knížek je série Vendeta a právě proto jsem chtě nechtě hodně srovnávala. A celkem jí šlapala na paty. Jsem příjemně překvapená. Doporučuji

mafie láska rodina

Tijan (p)