Bennett Mafia: Zakázaná láska

Bennett Mafia: Zakázaná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427693/bmid_bennett-mafia-zakazana-laska-qMT-427693.jpg 4 554 136

Když Riley studovala na soukromé internátní škole, její spolubydlící byla Brooke Bennettová – samotářská dívka, které se každý bál. Ve chvíli, kdy Riley zjistí, že Brooke patří do mafiánské rodiny Bennettů a její nejstarší bratr je zabit, poprvé skutečně okusí, jak nebezpečný je doopravdy svět její nové kamarádky. O čtrnáct let později si Riley při sledování televize všimne, že je Brooke pohřešovaná, a ještě ten den je unesena Kaiem Bennettem, starším bratrem Brooke a hlavou rodiny. Kai tuší, že by mohla vědět, kde se jeho sestra nachází, ale čím déle je Riley vězněna, tím více jejich vzájemná přitažlivost roste. Jakmile se ji společně vydají hledat, začíná být zřejmé, že Brooke není tak docela pohřešovaná a má své vlastní důvody, proč Riley zatáhla do svého příběhu. Kai a Riley mezitím společně pracují na odstranění jeho nepřátel a potlačení jejích vnitřních démonů.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bennett Mafia , 2019

narciska
23.06.2020 5 z 5

Vynikající kniha, měla spád, švih, žádná přeslazená romantika, prostě dopuručuji!

AliceTief
23.06.2020 5 z 5

Tahle knížka mě naprosto dostala, nebyla jsem schopná se od ní odtrhnout. Opravdu skvěle napsané a krásný příběh. Doufám, že od autorky vyjdou i další knihy =)

Kudík
23.06.2020 5 z 5

Od této autorky jsem dosud nic nečetla, takže jsem nevěděla do čeho přesně jdu, ale lákala mě anotace. A přiznávám, vůbec nejsem zklamaná. Osobně bych mafiánské prostředí viděla mnohem drsnější, ale takhle to bylo taky fajn. Celá rodina Bennettových měla něco do sebe, ať už Kai, Tanner, rozmazlená mafiánská princezna Brooke, anebo doktor Jonah. :) Konec to mírně pokazil, ale naopak epilog po cca 5ti letech byl super.

zuzanka5956
21.06.2020 5 z 5

Úžasná knížka.. přečtený jedním dechem už se nemůžu dočkat co dalšího si od týto autorky přečtu.... :)

2688
21.06.2020 5 z 5

Znáte ten pocit, když si čtete knížku a vytěstníte veškeré zvuky, hlasy kolem vás i manžela, který vás chce jenom pro sebe, ale vy se zastavíte a řeknete si ta knížka počká. Moje přítomnost v rodině je důležitější ? ? Tak já dala 24 hodin přednost knížce, ano byla jsem sobec, ale musela jsem číst dál nešlo to zastavit. Tok mých myšlenek se zaobíral jenom nad rodinou Bennettových a jejich příběh, byla to neskutečná jízda při které jsem se bavila a hlavně se vciťovala do každé role co tam nastala, klidně bych zvládla ještě 100 stran a neomrzelo by mě. Skvěla knížka nejde ani vyjádřit slovy co všechno pociťuji po přečtení vtáhla mě do sebe a nechtěla mě pustit. DĚKUJI TIJAN

Kukicka
21.06.2020 3 z 5

Asi nejsem na knihy z prostredi mafie, protoze jinak si neumim predstavit, ze vsude tady kolem lita 5* a za me je to tak 2,5*. Cetla jsem i serii Krev za krev od Doyle a ta mela take hrozne vysoka hodnoceni a za me nic moc. Z teto knihy mam podobne pocity. Styl psani, popisy a ani postavy me neuchvatily a neprirostly k srdci, tak aby me treba zajimalo, jak to bude dal s dalsimi cleny rodiny. Precetla jsem to, ale ze bych se od toho nemohla odtrhnout, tak to ne

musivila
21.06.2020 5 z 5

Miluji mafiány ❤ Pokud se vám líbí knihy z prostředí mafie a do toho láska – tak tuhle knihu si musíte přečíst! Nemám slov :-) I když jsem se snažila číst pomalu, aby mi kniha vydržela co nejdéle, stejně se mi to nepodařilo a četla zas do 2h do rána :-)

Lucienna
21.06.2020 5 z 5

Naprosta pecka! Precetla jsem knizku za jeden den a to i pres asistenci tri deti :-D neslo odlozit, proste neslo :-D moc se mi libily hlavni postavy, vykresleni mafianskeho sveta , i to jak to zapadalo do zapletky hlavnich hrdinu - bylo to promysleny - nezajimal me pribeh jen tech dvou ale i ta “mafianska” pointa :-) skvely :-)

Xena011
20.06.2020 5 z 5

Miluju témata mafie v romantické lince a tato kniha je velmi povedená. Jsou zde násilnosti světa mafie, ale hlavní hrdinové jsou přesně takový, jak bych je chtěla vidět. Kai,přesně tak má vypadat boss a hlava rodiny - sexy , velmi inteligentní, krutý, chladný mladý muž, který má ve skutečnosti láskyplné a ochranářské srdce pro svou rodinu a bližní, kteří jsou na prvním místě. Riley, žádná naivní a rozmazlená holka, ale chytrá neohrožená žena, která si dětství užila v bolesti a nesnílkuje, naopak je si vědoma kruté reality a snaží se pomáhat lidem v tíživé situaci uprchnout před násilím. Ti dva na cestě najít mezi těmito dvěma opačnými světy, dobrem a zlem, nějaký kompromis. Proč? protože láska vždy vítězí a překoná i největší překážky. Alespoň v knihách se šťastným koncem :)

Evitsa
19.06.2020 5 z 5

To bylo zase počteníčko :-)
Nebyla jsem schopna doma ,ale V Ů B E C N I C udělat dokud jsem to nedočetla!!!
Tato kniha mě tedy vtáhla do děje kde se pořád něco odehrává a naštěstí to není jen (děj,zápletka a epilog)!!!

Obálku bych tedy asi udělala jinou,přijde mi,že s tou knihou nemá nic společného....

jani.ruzicko
19.06.2020 5 z 5

Vím, že se opakuji, ale miluju to Mafiánské prostředí a když se to spojí s romantickou linkou je skvělý příběh zaručen. =)

Možná jsem to čekala ještě o trochu drsnější, ale i tak za mě super.
Už jsem od Tijan něco četla, takže vím, že je to skvělá autorka a doufám tedy v přeložení dalších jejich děl. Zároveň by bylo docela fajn kdyby v budoucnu z tohoto příběhu udělala sérii o všech Bennettových =)

NikolaSkop
18.06.2020 5 z 5

Tak tahle knížka mě úplně vtáhla do děje!! :) Jednoznačně DOPORUČIJU!!.... ale trošku mě mrzí že autorka zatím neuvažuje o celé sérii.

rampapa
18.06.2020 5 z 5

Zamilovala jsem si tuhle rodinu. Knížka se mi moc líbila. Riley a Kai jsou úžasný. Příběh se mi moc líbil a knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

ElikaS
18.06.2020 5 z 5

Mám moc ráda tyhle temné love story a tahle knížka byla hodně povedená. Sotva jsem se začetla, nemohla jsem přestat. Vždycky jsem si říkala: ještě tuhle kapitolu a jdu spát a pak no ale tak ještě jednu teď je to zajímavý a nakonec jsem knížku přečetla na jeden zátah. Kai je typický bad boy - krutý, zlý, chladný, sexy, ale když přijde na lámání chleba je to vlastně dobrák :-) Riley byla skvělá postava - konečně hlavní hrdinka, která nebyla naivní a nenechávala sebou pouze vláčet. Trochu mě rozčilovala Brooke, ale nijak to knížce neublížilo. Za mě paráda a doporučuji.

keiko33
18.06.2020 5 z 5

Zboznujem temu mafie a romantiky dokopy. Tato kniha je urcite jedna z tych lepsich a ked ju zacnete citat, neprestanete, kym nieste na konci. Urcite k tomu dopomohol aj skvely preklad, lebo nic nevie pokazit zazitok z knihy tak, ako zly preklad. Kai mal vsetky vlastnosti, ake ma mat boss mafie a hlava rodiny. No a Riley bola silna, aj napriek jej otcovi, ktoremu sa ju nepodarilo zlomit, prave naopak. Tak ano, bolo to klise, kde on sa snazi vybojovat si respekt a miesto na cele mafie a ona ho na zaciatku nenavidi a bojuje s nim. V com samozrejme zliha a podlahne mu. Co na tom, ja som sa strasne bavila. Malo to vsetko. Napatie, boj, sex, zimomriavky aj romantiku. Takze za mna 5*

martiiinkajjj
17.06.2020

Kniha byla zajímavá :-) doporučuji :-)

mafie láska rodina

Tijan (p)