Zakázaná přitažlivost

Zakázaná přitažlivost https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184490/bmid_zakazana-pritazlivost-184490.jpg 4 1003 223

Bavettovi série

< 3. díl

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec. Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost?... celý text

FreshPatty
14.12.2014 5 z 5

První díl této série byl bezkonkurenční, ale i tento díl se mu může směle rovnat. Líbí se mi, jak mladá slečna dokáže přivádět k šílenství takového chlapa. Paráda, jednoznačně pět hvězdiček a dnes se do knihy asi začtu znovu. :)

Ankavi
11.12.2014 4 z 5

Hezká líbivá kniha s krimi zápletkou, ale podle mě nejslabší v sérii. I tak příjemné pohlazení na duši a krásná oddechovka.

DariDerek
04.12.2014 5 z 5

Vsechny knihy jsou dokonale, tahle byla jeste vic nez ostatni :) nepostrada vtip, rychly spad, dej, zapletku, mela vsechno, co ma kniha mit :) jo a ty vtipky? Mam plnej diarek :D vyborna vec toto :))

aliali
03.11.2014 5 z 5

Jako jednička to není, ale četla se přesto pěkně.

Michnicka
02.11.2014 4 z 5

Všechny příběhy se mi moc líbily, i když musím uznat, že tento byl nejslabší. Přesto se to četlo samo a pořád mi nějak nejde do hlavy, že to psala česká autorka. Tomuto dílu bych i dala pět hvězdiček, protože mě bavil, ale jednu jsem ubrala na moc moc useknutý konec. Podle mého názoru by si mohla více pohrát a zaměřit se na toho pronásledovatele a pan senátor po krátkém přiznání Henryho byl hned smířen s jeho minulostí? No asi už chvátal vydavatel, jinak to nechápu.

petunkav
28.10.2014 3 z 5

Čekala jsem od této hodně doporučované knihy trošku víc. Děj je od počátku hodně předvídatelný. Ale jako lehké čtení můžu všem doporučit.

zimka.r
17.10.2014 5 z 5

Opět jsem knížku přečetla pomalu na jeden zátah.....už jsem většinu postav znala z předchozích dílů a byly to příjemné návraty. Už teď se těším až mi v pondělí dorazí do rukou nová knížka spisovatelky. Mám zatím všechny a nikdy mě žádná nezklamala, ba naopak, vždy jsem nadšená a čtu jedním dechem.

PomněnkaPrvní
11.10.2014

Knihu hodnotím jako nejslabší ze série a bohužel musím říct, že tato kniha jakoby u mě snižuje i ty dvě předchozí. Zjišťuji totiž, že knihy jsou stejné, zejména co se týče nedostatečně popsaných charakterů (zejména) hlavních hrdinek, všechny hlavní hrdinky se cítí jako "pitomé nány" (a ony se tak místy opravdu chovají). V této knize mi navíc přišlo ze všech tří dílů nejméně uvěřitelné a vysvětlené, jak se do sebe Ti dva úplně odlišní lidé zamilovali. Že on je velkej, stále bručí, vrčí, mračí se, mlčí... A ona je mrňavá, hubená, blonďatá, protivná, dětinská... A najednou autorka píše bum, vznikla láska. Aha... Místy humor vtipný, ale v celé sérii opravdu opakující se, k tomu postavy jak přes kopírák. No prostě toto mě zklamalo.

Yana-66
10.10.2014

Tak tohle je přesně knížka podle mýho gusta :-) Romantika s trochou kriminálního nádechu. I love it.

Moňule13
09.10.2014 4 z 5

Tento díl ze série Bavettovi se mi líbil nejvíce - a plyšák Henry byl prostě k sežrání, která z nás by ho nechtěla? :D I Emily mi byla sympatická, hlavně tím, jaká byla knihomolka, ale někdy mě její dětinské chování trošku vytáčelo. Opět nechyběla romantika, humor i napětí ani postavy z předchozích dílů, takže skvělé počtení :)

Péťa11
06.10.2014 5 z 5

Hezká kniha od české autorky... doporučuju ... Henry byl prostě boží :)

katkafe
05.10.2014 5 z 5

Kniha se četla jedním dechem. Moc pěkný příběh jako všechny od Petrusove, doufám že bude pokračování!!!

pethula
23.09.2014

celkem dobrá, ale čekala jsem víc..sice na ty předchozí dva díly neměla, ale dala se číst :-)

kacaaba
20.09.2014 5 z 5

Už jsem jí četla podruhé a zase mě dostala. Fakt jsem se bavila a mrzí mě, že není další díl. Ještě by mohli někoho nejít Kevinovi :D

Red-haired
15.09.2014 5 z 5

Skvělé zakončení série. Malá blondýnka s obrem Henrym - je to vážně hravé a sympatické, pobavila jsem se, a i přes dost slabé rozuzlení jsem byla z knihy nadšená.

M.V.Z.
10.09.2014 3 z 5

Četla jsem i předchozí 2 knihy této autorky a pro mě byly o hodně zajímavější. Knihu jsem dočetla, nicméně je o dost slabší než předchozí 2. Nejlepší je závěr knihy (posledních cca 70 stran) tam to aspoň mělo náboj.

Prateri
09.09.2014 3 z 5

Mně se předchozí díly líbily víc. Podle reakcí ostatních čtenářů ale asi chyba nebude v knize, bude u mně:-), tak se nedejte odradit.

Lennji
02.09.2014 3 z 5

Kniha přečtená za 2 dny. Nejdřív jsem si musela zvyknout na spisovatelštin styl a ironický humor a když jsem se přes to přenesla, kniha se dala zvládnout. Romantika s nádechem detektivky, velký a silný hrdina, kterého by chtěla mít každá doma. Fajn knížka na oddychové večery.

kikies
28.08.2014 4 z 5

Začla jsem nevědomky od třetího dílu, ale i tak jsem velice mile překvapená a okamžitě si jdu pro předchozí díly. Na české luhy nečekaný styl, nijak zvlášť náročný, ale ani prostoduchý, velice příjemné :-)

Kelynka
24.08.2014 5 z 5

Jako vždy super čtení :-)

pro ženy osobní strážce

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)