Zakázaná přitažlivost

Zakázaná přitažlivost https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184490/bmid_zakazana-pritazlivost-184490.jpg 4 1004 223

Bavettovi série

< 3. díl

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec. Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost?... celý text

Michaluška
24.08.2014 5 z 5

No to zase bylo úžasné počteníčko :) Kateřinu Petrusovou, budu ostře sledovat :P

Denčaa
21.08.2014 4 z 5

Kniha mi přišla nejslabší ze včech ze série. Ale byl to pozoruhodný a pěkný příběh, jako všechny ostatní. Bohužel mi vadilo hodně chování Emily- jako by jí bylo 14. I její myšlenkové pochody tomu mnohdy odpovídaly. Ale nakonec jsem si ji docela oblíbila. Za to Henry mi hned padl do oka. Vtip opět nechyběl, jako postavy z předešlých dílů, což mě hodně potěšilo. Moc se těším na další knihy od této spisovatelky.

Antoaneta
19.08.2014 4 z 5

Pěkná oddechovka stojí za přečtení.

Adele02
16.08.2014 5 z 5

Zaručeně nejlepší díl z Bavettů! :)

rosse007
13.08.2014 5 z 5

Tak tato kniha se mi ze všech tří líbila nejvíce, příběh tvrďáka a lolitky :D

kacaaba
13.08.2014 5 z 5

Moc se mi to líbilo. Neuvěřitelný příběh o tom, jak si mafiána omotala kolem prstu ženská...stejně jako v předchozích dílech. Dobře se to četlo. Těším se na další knížky od této autorky.

Terry11
08.08.2014 3 z 5

"Čekal jsem, kdy s křikem uteče. Nebo aspoň řekne, že to stačí, že už nechce nic slyšet a ať ji odvezu na letiště."

Opravdu jsem si i tento třetí díl přečetla s chutí. Ale už to bylo, jako bych jedla včerejší tatarák. Stejné schéma, takřka totožné charakteristiky postav, stejný humor, stejné situace (viz první věta). Nevadily mi mužské vulgarity, tak prostě chlapi mezi sebou či sami k sobě mluví, přijde mi dokonce, že je pak jejich mluva autentičtější. Ale příliš už jsem vnímala stejné vtípky, které Katka používá. Když jsem prvně četla spojení - "Aha," udělal Mike - to sloveso mi udělalo fakt radost. Neotřelé, všeříkající. Vtipné. Jenže pak to několikrát opakovat nejen v jedné knize, ale už i ve všech čtyřech, které jsem četla, no,...už to prostě ztratilo ten půvab a humorný nádech.
A přestože vím, že je všechno jen nadsázka a fikce, prvek s homeless dětmi mi prostě neseděl.
Takže jsem ráda, že Bavettovi končí, a doufám, že si Katka zase odskočí na český venkov a do českých reálií (S hlavou v oblacích), protože tady se jí bude zase dařit a určitě najde i živnou půdu.
Ty tři hvězdičky jsou jen takový ďobnutí, protože jí určitě zůstanu věrná :-).

Kate S.
07.08.2014 5 z 5

Příjemná oddychovka. Těším se na další autorčina díla a určitě nebudu váhat po nich kdykoli sáhnout. Pěkné, milé :-)

Nelly
04.08.2014 4 z 5

Celá série ukončená opět dobrým příběhem. Opět žádná dramatická zápletka (pro mne škoda), ale romantické, oddechové čtení.

barborelka
03.08.2014 4 z 5

Skvělé čtení na dovolenou, moc sem se těšila na 3 příběh a obzvlášť na Henryho....neskutečně mě vzalo za srdce jak chudáček vyrůstal, hned bych ho umačkala :-D :-D :-D....Emily byla pěkná provokatérka jak ho sváděla a doháněla k šílenství ;-) a ty hlášky také neměly chybu....:-D s tou zápletkou jsem čekala malinko víc, ale nevadí.....Velikánská škoda, že nebudou další díly bavettovic klanu. Rozhodně si zaslouží čestné místo v poličce a brzy si je přečtu znovu....

Alča I.
29.07.2014 5 z 5

Moc pěkné jakž všechny klihy od této spisovatelky

dendy.252
28.07.2014 5 z 5

Neposlal by mi někdo prosím tuto výbornou knižní sérii? Můj email: NesnerovaD@seznam.cz. Předem moc děkuji!

Beni
25.07.2014 5 z 5

Tuto knihu ze série miluju... Henry byl tak roztomilej, pane bože.... to přece nemůže být konec této série.... :-(

PS: tuto knihu jsem četla jako první, byla tam spousta náznaků, které mě donutily přečíst první dvě knihy... a vůbec nelituji. Čestné místo v mé knihovně!!!

Liv
21.07.2014 5 z 5

Právě jsem to dočetla a jsem strašně spokojená. Sice mi přišel ten konec moc takový naivní a jednoduchý, ale předešlý děj to dostatečně vyvažuje. Už dlouho mě žádná knížka takhle nevtáhla. Když si vezmu, že původně mě tlačit termín vrácení a chtěla jsem jí vrátit nepřečtenou, jsem stejně ráda, že jsem si spánek o něco posunula. Včera večer jsem jí rozevřela, abych zjistila jestli má cenu jí číst a přelouskala jsem jí za noc! Stejně jako MichaelaMalinka jsem neměla páru, že existují ještě nějaké dřívější díly. Musím si je co nejdřív přečíst.

MichaelaMalinka
16.06.2014 5 z 5

Nemohla jsem se od knihy odtrhnout až do konce, za jeden den jako nic :) Byla to moje první kniha z této série, o těch předchozích jsem až do teď neměla tušení, ale už teď se těším na další. Asi se dozvím něco, co jsem měla vědět už před touhle knihou, ale předpokládám, že to potom do sebe krásně zapadne. Myslím, že si je velmi brzy pořídím do vlastní knihovny a budu se k nim ráda vracet :)

alnahu
03.06.2014 3 z 5

Kniha je sice psaná s humorem,ale na mne značné používání sprostých slov působilo docela rušivě.

Sarah01
23.05.2014 5 z 5

Bezvadná oddychovka, sice děj předvídatelný a špatně to dopadnout ani nemůže, ale i tak rozhodně lepší než nudné červené čtení jiných autorů, alespoň já jsem spokojena. Vůbec nemůžu říct, že by čtivost tohoto třetího dílu nějak upadla, spíš naopak, každá knížka ze série Bavettovi něčím překvapuje a člověka to nutí číst až do konce. A kde jsou ta sprostá slova? Je jich tam pár, v reálu slýchávám daleko horší spršku, ale ne tedy doma :-)

bookcase
12.05.2014 5 z 5

Skvělá!!!! Člověk by řekl, že už o Baveťácích není co psát, ale omyl je pravdou. Tentokrát je na řadě bručoun Henry.

locin
12.05.2014 5 z 5

Pokračování Bavettových super. Děj s neustálými zvraty a nečekanými událostmi, nenechal člověka na pochybách, že tohle je opět jedno z povedených děl. Příběh vtáhl a nepustil.
Co mam nejraději na knihách od Kateřiny Petrusové a zrovna u této knihy je to ukázkový případ, jde rovnou k věci. Neni tam žádný sáhodlouhý úvod ve kterém se člověk ztrácí a hlavně ve většině případech je nezáživný. Zrovna u tohoto díla se příběh rozjíždí už na úvodu a jede až do konce. Moc se mi kniha líbila už se těším na další knihu od této spisovatelky. :o)

MrsFantasia
09.05.2014 5 z 5

Nejde to nazvat jinak než symfonií. Vtipu, lásky, krásy, stylu... Jako hodně dobrý dort. Nevázlo to v krku, nebylo to třeba zapíjet. Prostě jste si vychutnali to, jak vám to klouže do žaludku a pak najednou zjistili, že jste snědli tři kousky - nebo spíše přečetli celou knihu.
Prostě taková kniha, která by si zasloužila nálepku kvality na přední straně. I přes vysoká očekávání mě nezklamala.
Jistě, jako správný milovník thrillerů jsem zaplakala nad -spoiler- nepříliš akčním koncem se sladkou nekrvavou tečkou, ale po uvědomění si, že tato kniha prostě není detektivka ani thriller jsem vše s úsměvem skousla -konec spoileru-.
Charaktery byly prostě perfektní. Bručivého Henryho jsem se nadobro zamilovala u výtahové scény v předchozím díle, takže v přitažlivosti už jsem k němu přistupovala se srdcem naprosto poblázněným. Nutno říct, že očekávání beze zbytku naplnil.
A Emily byla stejně jako celá její rodina tak sympaticky vykreslená, že mi ani nevadila v roli slečny v nesnázích. Možná to bylo ostrovtipem, který chvílemi uplatňovala, možná jejím ochranářským komplexem, ale oblíbila jsem si ji už na první straně.

Shrnuto s podtrženo - další výtečná kniha od výtečné autorky. A já už jenom pomrkávám po Kevinovi, i když tuším, že zcela zbytečně...

pro ženy osobní strážce

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)