Zakázaná přitažlivost

Zakázaná přitažlivost https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184490/bmid_zakazana-pritazlivost-184490.jpg 4 1003 223

Bavettovi série

< 3. díl

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec. Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost?... celý text

genikuxik
15.03.2019 3 z 5

V porovnání s jedničkou už mě to tolik nenadchlo...místy je to hodně naivní a nereálné...čekala jsem nějaké ukončení a žádné se nekonalo...nicméně knížka se čte dobře a rychle, ale víckrát si jí nepřečtu

SleepyAllDay
28.02.2019 3 z 5

Asi nejslabší díl z celé série.

babystar
04.02.2019 3 z 5

Třetí díl, který se Bavettových týká jen okrajově. Hóódně neuvěřitelný příběh. Bodygard Henry má hlídat rozmazlenou senátorovu dcerušku, která ho nakonec svede. Ještě bych pochopila, že Henryho popadne "chtíč", ale senátorova dcera by se podle mne o kluka z ulice a bývalého mafiána ani neotřela, natož aby si ho ještě se souhlasem matky vybrala za manžela. Opravdu nejslabší díl série.

JanickaP
31.01.2019 4 z 5

Z cele serie je to pro me nejslabsi dil. Hlavne to vyuzleni bylo pro me, jak kdyz lusknes. Porad jsem cekala, ze to bude jeste jinak a ono proste KONEC :D pro me byla nejlepsi 1, tento dil az na 3. miste, ale i tak celou serii mammoc rada.

Lofda
30.12.2018 3 z 5

Mám opravdu ráda všechny knihy od této autorky, ale tentokrát mi něco chybělo.. Možná větší překvapení, možná že byla "zápletka" příliš rychle vyřešená?.. Humor a romantika ano, detektivka možná jen z velké dálky. Škoda, že tam nebylo víc Johnnyho, asi bych přihodila i bodík, s tím chlapem je fakt sranda ;-) Takto max. na 3,5*. Ale kdyby jsme se měli ještě dozvědět jak to dopadlo s Kevinem, budu mezi prvními, kdo si knížku pořídí ;-)

Gabriela456
22.12.2018 5 z 5

Nádherná série. Těším se na další díl.

adela2230
08.12.2018 5 z 5

Kniha je zajímavá, mám ráda tenhle styl. Velmi dobře se čte.

Petra38
04.10.2018 5 z 5

Moc dobra kniha, i kdyz mi trochu vadilo,ze o Bavettovich to bylo jen okrajove tak nevim. Mam tenhle typ pribehu rada takze rozhodne nezklamal, jen autorka mohla na konci Mayerse vic skřipnout:-)

jindra3953
30.09.2018 3 z 5

Ze série o Bavettových se mi tato zdá být nejslabší.

Elčokča
14.09.2018 3 z 5

Konečně knížka, kde hlavní hrdina není nádherný a dokonalý. Taky trošinku detektivní zápletky... Ale jinak nejmíň čtivá kniha ze série a nejvíc se vlekla.
A proč tak nízké hodnocení? Tady už se o "temné" minulosti povídalo téměř na potkání. Krapet protiklad k extrémnímu tabu z prvního dílu! A to že mafián nechal jít syna, bych ještě pochopila, ale že i půlku zaměstnanců?

Brambu
27.08.2018 4 z 5

Paráda! Jsem naprosto spokojená s touto sérií, dala mi vše, co jsem potřebovala. Spíš je mi líto, že tímto dílem to celé končí. A ani tomuto příběhu nechybělo ono krásné kouzlo, co autorku do knih dává. Byla tam láska, touha, chtíč, ale i strach, bezmoc a pomatenost. Zkrátka vše, co je třeba, aby to správně fungovalo. A když máme hlavní hrdiny mafiány, no to je teprve vzrůšo. Tak tohle byla opravdu zábava. Mohu vřele doporučit!

anibeni
04.08.2018 4 z 5

Byla to skvělá letní oddechovka na jeden den, ale první díl této série to nepředčilo...

Doubravka1975
31.05.2018 5 z 5

Poslední díl série Bavettovi se mi líbil o trošičku míň než předchozí dva. Henry velký sympaťák s dobrým srdcem a zajímavou minulostí a Emily temperamenní, trošku dětinská dcera senátora, která miluje knížky. Celá série se mi moc líbila, nechybí humor i napětí a má moc pěkné obálky.

ketvin
09.05.2018 3 z 5

Kniha "hezká", postavy "dobré" (hlavně tedy Emily, bráchové a mamka), ale mělo to hrozně nevyužitý potenciál. Ze série se mi tedy líbila kniha nejméně, ale čas za to stál - škoda, že tam nebylo více Mikea a Paige... :) A taky škoda, že série nepokračuje Kevinem.

Joyce24
08.05.2018 4 z 5

Kniha mé bavila, výborné slovní přestřelky, skvělá oddechovka.

ivedoo
10.04.2018 5 z 5

Jeden z mých nejoblíbenější dílů :D A Henry je prostě nejlepší! Takovej Plyšák,umím si ho úplně představit. Tato autorka skvěle píše, přečetla jsem to 1 dechem. Škoda, že to nemělo pokračování třeba na Kevina :(

helenkan
19.03.2018 5 z 5

Nikdy bych nevěřila,že mi můžou být mafiáni sympatičtí. :-) A tihle zrovna jsou a ještě jsem se pobavila. Všechny díly se mi moc líbily.

*Pájuše*
17.03.2018 2 z 5

Nevím, co se stalo, ale tahle kniha je nijaká ve srovnání s předchozími díly. Postavy se chovaly jako by měly v zadku zapíchnuté pravítko. Doslova! Zápletka prakticky vyřešená hned na začátku, těžko uvěřitelná a těžkopádná. Autorce se podařilo hlavní hrdiny vecpat do situací, které neodpovídaly realitě a proto se tomu tak těžko věřilo. Nakonec jsem byla ráda, že knihy skončila, protože, i když se četla sama, kniha mě zklamala. Předchozí díly byly prostě lepší!

aydam
10.03.2018 4 z 5

Svižný příběh o lásce, se špetkou napětí a kapkou humoru.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

pro ženy osobní strážce

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha Zakázaná přitažlivost je v

Přečtených1 452x