Nebezpečná láska

Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143262/bmid_nebezpecna-laska-Eep-143262.jpg 4 1467 364

Bavettovi série

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?... celý text

evask
11.06.2020 2 z 5

Když jsem měla přečtených tak padesát stran, šla jsem se znovu kouknout sem, na databázi knih, co jsem si to vlastně v té knihovně půjčila. Pak jsem zrychleným tempem doskákala na konec. Jsem už stará, asi málo romantická, nejsem cílová skupina.

Toňula
29.04.2020 4 z 5

Knihu jsem četla až po Nepříteli mého nepřítele a líbila se mi snad ještě více. Ačkoliv situace s Michaleovým stavem je trochu hůře uvěřitelná, jak východisko pro příběh je docela originální a následné vyprávění je pak velmi čtivé, místy docela vtipné, přesto lidské, lehce napínavé a docela slušně vypointované do konce. Ani bych nevěřila, že je dílem české autorky.

Peťk@
17.04.2020 5 z 5

Mě se tato kniha moc líbila... Příběh poutavý, pohodový a zábavný. Kniha byla čtivá. Příběh ošetřovately, která si razí cestu k dospělému muži s chováním dítěte je hezký.. Dočkáme se i té lásky..Moc fan kniha. A navíc skončí vše tak jak si přejete. Co víc si přát.. ? ;o)

Zomy
15.04.2020 5 z 5

Velmi milé překvapení. Fakt jsem byla zvědavá, jak autorka zvládne Mikův přerod - a jo, nebylo to křečovité. Reálné? To ne, ale v knížce to krásně klaplo.

Daiv666
14.04.2020 5 z 5

Na českého autora to bylo mooc povedení čtení.

Chvilkasnění
03.04.2020 5 z 5

Mě se to líbilo. Zasmála jsem se, pobrečela i se bála. Proč ne. ☺

NikolaSkop
02.04.2020 4 z 5

Kniha mě bavila. Je to zas uplne jinej pribeh nez na kterej jsem zvykla. Takze ano, proc ne ? :)

biairicia
15.03.2020 1 z 5

Kde se bere tolik pozitivních komentářů je mi fakt záhadou... nějak tomu nerozumím. Tak neskutečně předvídatelné. Tak brutalně přitažené za vlasy - dospělý chlap versus můžu jít čůrat, ke snídani chci kuličky a pyžamo se spidermanem - ty vole. Tohle fakt neklaplo. Oslovení Stránečko je nervy darásající.

JJJ007
11.03.2020 3 z 5

Velmi čtivý, svižně napsaný příběh. Ovšem dalo se předvídat, co se bude dále odehrávat. Odpočinková četba.

Dolikcek
27.02.2020 5 z 5

Kniha super.

Miluju scénu s kečupem - po dlouhé době jsme se nahlas zasmála u knihy.

Coucouha
21.01.2020 1 z 5

Jeeeeva, to bylo tak hloupé, že nechápu, kde se vzalo tolik pozitivních hodnocení. Jsem opravdu velmi nepříjemně překvapená...Kdybych ještě jednou četla oslovení "Stránečko", tak mi vybuchne mozek :D a to ani nemluvím o té brutální předvídatelnosti. Od začátku dokonce jsem věděla, jak to všechno bude probíhat. Takže za mne jedno velké NE.

Evaho73
12.01.2020 4 z 5

Nebezpečnú lásku zaraďujem medzi ľahké oddýchové čítanie pre tých, ktorí chcú pri knihe vypnúť a iba sa trochu odreagovať na nenáročnom romantickom príbehu.
Niekoľko humorných situácii na pozadí "mafianských praktík", nereálna zápletka, ktorá však nepôsobí rušivo a jednoduchšia slovná zásoba pri opisoch sú k tomu zárukou.

FofrNožka
08.01.2020 5 z 5

Skvěle napsáno. Už se těším, až si přečtu znova.

Catyna
08.01.2020 5 z 5

Kniha mně absolutně vytáhla do děje výborná doporučuji

befel
09.12.2019 3 z 5

Knihu jsem kdysi dávno četla a náhodou se k ní dostala znovu.. Ve svých nácti letech jsem z ní byla unešená.. dnes, po třicítce už mě to zase tak nebralo.. Ale čte se hezky, rychle, svižně... žádné velké přemýšlení, žádná velká záludnost..

barbora5337
16.11.2019 5 z 5

Po této knize jsem si musela autorku Kateřinu Petrusovou přidat mezi oblíbené autory... Toto je přečtená již 3 kniha a jsem naprosto uchvácená. Knihu jsem přečetla jedním dechem a snad bych ji přečetla i za den, kdyby jsem nemusela spát a jíst :-). Popis chování malého dítěte ve velkém těle, následně napínavý děj, ztráta milované osoby a pak sladký happy end, zkrátka jsem nadšená...

Pettinka
10.11.2019 3 z 5

Jde o klasickou romanťárnu, kterou neurazíte. Čtivá to jo, hezký příběh.

2688
05.11.2019 5 z 5

Vážně úžasná kniha nemám slov

JancaMia
06.10.2019 5 z 5

Krásná pohádka pro velké holky , začnete číst a knížka vás nepustí a je to napínavý a zamilovaný až do konce .

Booky84
04.10.2019 5 z 5

Příjemná kniha, chytla mne hned od začátku a už nepustila.