Nebezpečná láska ekniha

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143262/big_nebezpecna-laska-143262.jpg 4.51372

Bavettovi 1.

Romány, Pro ženy, Literatura česká

Vydáno: (ekniha), Fragment (ČR)

Kniha Nebezpečná láska

vlkove

Je vidět, že autorka psát umí. Bohužel mi těžce nesedl příběh. Nuda, nuda a šeď. Strašně nezajímavé a zdlouhavé. Čekala jsem, že v knize bude hrát větší roli mafie, zde ale šlo čistě o jakousi romantiku, kterou já mám ráda ale tady to nějak nevyšlo. Docela mě překvapuje vysoké hodnocení. Knihu jsem četla na doporučení.

oresvo

Bylo to zajímavé.
Vtipné, romantické, ale i jsem si pobrečela. Ten konec stal za to.
Stránečka si velmi oblíbil svého nového klienta, dospělého muže s duší dítěte.
Nejprve ho má ráda co by dítě ale později i coby muže.

Těším se na další díl.

Mondaika

Hlavní hrdinka Paige je sympaticky správně jak bychom řekli prdlá... Když začne pečovat o Mike okamžitě si ho oblíbí, ale uvnitř později ní začíná hlodat červík.... Co se stane až tu místo Mike bude Michael..? Budu bez práce...?

Upřímně já četla jen proto, abych se dozvěděla, kdy už se konečně na scéně objeví Michael. Jenže pak už to nebylo to pravé ořechové... Jaksi mi tam chyběly momenty s Robbiem a Paige... A když konečně měli oba prostor tak jen kvůli tomu, aby Paige s Michalem měli oba volnost, kterou si tak oba přáli... (nečekaně čekáné řešení... Aspoň pro mě)

Za mě upřímně žádná hitparáda. :D
No ještě mám v knihovně druhý díl tak uvidím, co nám autorka přichystala dal.

maryska09

Výborně napsaná pohodová kniha. Nereálná, ale skvělá. Po všech možných tragických osudech, příběhů války nebo reality současné doby, přesně taková kniha pomůže a pohladí. Doporučuji

jehanys

Jak rychle jsem začal, tak rychle jsem skončil. Kniha mě nebavila. Nuda, nuda šeď. Těšil jsem se na dobrý román, ale nebylo mi dopřáno. Další díly ani nezačnu. Možná tomu pomohlo i to, že jsem před touto knihou četl Chaloupky a Šikmý kostel.

Martooni

(+ SPOILER) Ale jooo, bylo to sladké, nereálné, předvídatelné, ale taaaak čtivé! Moc se mi kniha líbila. Přečteno jedním dechem.

Paige jsem si zamilovala, skvělé hlášky, skvělá holka. Michaela jsem se zprvu bála a netušila, co od něho čekat, ale taky byl skvělý. Zprvu jsem myslela, že se Paige dá dohromady s Robem. Ale vše dopadlo tak, jak mělo. Skvělé zvraty a konec. Fakt se mi to celé moc líbilo.

kneslova
10.11.2021

Výborná oddechovka, sice je to mimo realitu, ale zábavné, skvěle se to čte, bavilo mě to

Kristy.Seb
05.11.2021

Tak takovýhle příběh jsem nečekala. Skvělé napsané závažné téma. Vtáhlo mě to hned od začátku. Jsem zvědavá na další díly.