Nespoutaná

Nespoutaná https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159562/barvy-lasky-nespoutana-RsL-159562.png 4 726 130

Barvy lásky série

Grace je mladá a nenápadná dívka, která se o muže zatím nijak dvakrát nezajímala. Během své stáže v Londýně se však setká s charismatickým Jonathanem Huntingtonem, který ji probudí ze spánku. Grace se s ním stále hlouběji a hlouběji propadá do světa temných tužeb, ztrácí se ve víru svého chtíče. Zatímco Jonathan stále více prahne po naplnění své milostné touhy, Grace si musí uvědomit, jak nebezpečné jsou její city.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Colours of Love - Entfesselt , 2012

Myška43
03.03.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, určitě se k ní opět ráda vrátím. Za mě super. Přečetla jsem celou sérii.

Ivet1990
21.01.2020

kniha mi až moc připomínala děj z 50ti odstínů. Což kvůli tomu to bylo chvílemi docela dost předvídatelné, ale i tak se kniha velmi dobře četla.

Shanib
18.12.2019

Knihu jsem četla již podruhé, což mluví samo za sebe. Hlavní hrdiny jsem si velmi oblíbila a i příběh mě zaujal, takže když jsem se chtěla vrátit k nějakému oddechovému titulu, u kterého se budu usmívat, výběr byl jasný.

K-afe
15.07.2019 3 z 5

Nebyl to špatný příběh, ale jeden díl stačil. Příběh měl silné stránky (viz. setkání na letišti :-)), ale pak i ty slabé. Vadilo mi jak neustále stážistka jezdila limuzínou - Kam se po pár stránkách poděla ta skromná a pracovitá holka, která přijel do firmy, kterou obdivovala.....

dencazrnu
19.06.2019 4 z 5

Oddechové odpolední čtení u krbu :)

Maruš.D
25.03.2019 3 z 5

Nebyla špatná, ale ani mne nenadchla natolik, abych se ke knize někdy vrátila. Příběh byl zajímavý, kdy se američanka zamiluje na stáži v jiné zemi. Problémy jsem také chápala, ale nezamávalo to se mnou. Příjemné oddychové čtení.

happy19
16.03.2019 5 z 5

Hodnotím jako super sérii!Má oblíbená,skvěle se čte:-*,mám ji léta a nedám,jedna z prvních,co jsem musela mít!
I když vztah Jonathana a Grace byl mému srdci bližší;-)...ale láska v Římě Matteo..nádhera:-)

denniys
23.12.2018

Závěrečnému dílu této série přidávám jednu hvězdičku..nedokážu s určitostí říct, že byla lepší než předchozí díly, ale tak nějak si to zaslouží, jelikož mě bavila..byla napínavější a autorce se podařilo příběh zakončit s velkou důstojností..

avalonek
30.10.2018 5 z 5

Musela jsem si jí přečíst znovu,a pořád je stejně krásná..

LadyHip
25.06.2018 3 z 5

Přiznám se, že jsem čekala trochu víc. Nějak mě to nevtáhlo do děje do té míry, abych příběhu a postavám věřila. Šlo to tak nějak zvláštně rychle, chyběl mi ten zmiňovaný žár a vášeň. Nicméně i tak si určitě přečtu další díly, tak špatné to zas nebylo :)

4laras
29.04.2018 3 z 5

Tato kniha se mi dostala do rukou, jen díky přirovnání k 50 odstínů...
Pod tímto jsem tyto dvě knihy srovnávala, ale asi tak v polovině knihy mi došlo, že jsou každá jiná. Snad už nic nebude jako 50 odstínů...
Jako jo, jsou tam ty samé prvky, ale to je ve velké většině těchto knih.
Grace i Jonathan bylo jednoduché si oblíbit, ačkoliv v tom mi pomohl spíše druhý díl.
Nenáročná literatura pro fajn odpoledne.

Ivanka83
16.03.2018 5 z 5

Super oddychové počtení :-) Vůbec mi nevadí, že je to dost nereálné. Ráda se odpoutám od reality :-) Grace i Jonathana jsem si oblíbila.
A děkuji ti zuza_zuzule za knihu :-)

zuza_zuzule
26.02.2018 4 z 5

Jednoduchý příběh plný romantiky a vášně, který své čtenářky rychle vtáhne do děje. :) Nenáročná četba. Kdyby někdo chtěl, nabízím nyní za sníženou cenu. :)

PavlínaAlžběta
26.01.2018 4 z 5

Knížka do slova pro oddychový čas a pro určitý druh čtenáře. Prvně se mi dostal díl 3. tak jsem si konečně přečetla i půjčený díl 1. Nic těžkého, s několika zápletkami, čtivé s romantickým příběhem, erotikou, touhy a chtíče. Opět mladá hrdinka (jak už to v erotických sériích bývá) mě nevadila, ale ani neoslovila sympatiemi a hrdina dominantní. To už je prostě v erotických románech zvyk. A závěr? Znám díl 3. ale chybí mi 2. Takže časem kouknu po knihovně a pravděpodobně i e-shopech. Jestli mě zaujme více, nebude mě vadit tuto trilogii vlastnit za pár korun.

jani.ruzicko
13.01.2018 4 z 5

Zajímavé, nenáročné, čtivé, chvílemi vtipné, k zamyšlení. Achjo, tak opět musím sáhnout i po dalším dílu, po tom velmi, velmi otevřeném konci. Koho by nezajímalo, jak to s nimi dopadne a proč je Jonathan tak odtažitý. Takže hrr na něj ;o)

Xena011
26.11.2017 5 z 5

Pěkné počteníčko, i když hodně nereálně. Někdy mi už naivita hlavní hrdinky a její fňukání lezlo krkem, ale jinak hezké, čtivé a nenáročné.

kleous
12.11.2017 4 z 5

velice čtivé a nenáročné, autorka umí upotat pozornost že se nemůžete odtrhnout, místy na mě až moc erotické ale napsané velmi vkusně a nevulgárně

1259
09.11.2017 5 z 5

Hezký romantický a erotický příběh, který se dostane lidem pod kůži. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a přečetla jsem jí na jeden zátah. Fakt super čtení.

Petruska200
28.06.2017 1 z 5

sice jsem to precetla cele,ale nejak extra me to nezaujalo,do kazde dalsi kapitoly jsem se musela nutit

a.nnysek
05.06.2017 5 z 5

Příběh Grace a Jonathana se mi líbil, i když místy to bylo na mě až moc "mimo realitu". Určitě se k nim v budoucnu ještě vrátím.

erotika rodina Velká Británie vyrovnání se s minulostí

Kathryn Taylor