Bitva o Atlantidu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Stín nás napadl už v minulosti. Před deseti tisíci lety způsobil zánik Atlantidy a rozvrátil tuto nejpokročilejší lidskou civilizaci natolik, že po ní zbyly jen mýty a legendy. Pokusil se zničit celý svět z Bermudského trojúhelníku, z Ďáblova moře a z Kambodže. Nyní odčerpal ze Země ochrannou ozonovou vrstvu. Odvěký nepřítel lidstva se nezastaví, dokud nepromění svět v mrtvou planetu. Bývalý příslušník Speciálních jednotek Eric Dane už několikrát pomohl odvrátit bezprostředně hrozící katastrofu, ale Zemi docházejí možnosti. V Prostoru mezi světy se vydává na cestu portály, které propojují paralelní světy, jejichž dějiny se ubírají různými směry. Washington je opuštěným místem, ale v Paříži stojí moderní mrakodrapy - a z Eiffelovy věže vlají vlajky s hákovými kříži. V budoucnosti více než dvě miliardy lidí zahynuly poté, co roztály polární ledovce. Dane a jeho spolubojovníci z řad amerického námořnictva musejí objevit portál vedoucí na svět Stínu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/23572/bitva-o-atlantidu-23572.jpg 4.133
Série:

Atlantida (6.)

Orig. název:

Atlantis: Battle for Atlantis

Žánr:
Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Bitva o Atlantidu

Přidat komentář
Thebookman
15.06.2015

U této knihy bych také uvítal trochu více časových os, ale přesto.viz komentář u prvního dílu. :-)

Marky.F
28.03.2014

U posledního dílu série mě trochu mrzelo, že nebylo věnováno více času dějové linii současnosti a méně jiným časovým osám. Také bych asi uvítala, kdyby byl závěr trochu delší a podrobnější, ale všechny záhady byly vysvětleny, takže (dle mého názoru) trochu zahuštěný konec nebyl problém. Každopádně jak poslední knížka, tak celá séria byla fajn a doporučuji si přečíst:)

renefer
23.09.2013

Poslední díl sice nebyl nejlepší, ale konečně jsem se dozvěděla, kdo je Stín (což mě překvapilo) a kdo Ti dřívější (to už jsem tušila).
Děj se opět odehrává na různých místech, v různých časových osách. Sledujeme současnost s Danem a Earhartovou, boj mezi Konfederací a Unií, boj Zulů proti Angličanům a zformování první protistínové jednotky na zničené časové ose. Všechny nitky směřují ke konečnému útoku proti Stínu.
Na škodu je velká úmrtnost hlavních postav, přece jen máme všichni rádi happy end :-)

Black Star
23.08.2011

Tak tahle knížka asi nebude pro každého...Nutno podotknout,že nemám ráda válečný a bitevní podtext,jenže tady se to míchalo ještě se sci-fi,který miluju,takže jsem knížku celkem zhltla :)

Štítky

Atlantida

Autor a jeho další knihy

Bob Mayer

Greg Donegan (p)
americká, 1959

všechny knihy autora

Kniha Bitva o Atlantidu je:

v Přečtených55x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených1x
v Knihotéce46x
v Chystám se číst7x
v Chci si koupit2x