Ďáblovo moře

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Napadli nás už v minulosti. Před deseti tisíci lety stáli za zánikem Atlantidy. Teď se dávný nepřítel lidstva vrací. V Kambodži se Stín pokusil proniknout na náš svět a zničit jej. Potom zaútočil z Bermudského trojúhelníku – a nechybělo mnoho do zahájení celosvětové apokalypsy. Nyní lidstvo přenáší boj na jejich stranu. Stín se snaží roznítit „ohnivý prstenec“ – řetězec vulkánů a zlomů kolem Tichého oceánu – a zdevastovat povrch Země. Tým vojáků, vedený bývalým příslušníkem Zelených baretů Ericem Danem a vybavený zbraněmi příští generace, musí sestoupit do hlubin Ďáblova moře – a vstoupit bránou na druhou stranu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/5870/atlantida-dablovo-more-5870.jpg 4.540
Série:

Atlantida 3.


Žánr:
Romány, Sci-fi

Vydáno: , BB art
Originální název:

Atlantis, Devil’s Sea, 2001


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Ďáblovo moře

Arev122
22.03.2019

Mám ráda knihy se střídáním časových linií, tak jako to bylo i v tomto románu. Román zaujme především milovníky sci-fi, děj má spád, zajímavé fantastické zápletky, které nejsou ani dosud rozluštěny. Četlo se jedním dechem.

Thebookman
15.06.2015

Viz komentář u prvního dílu. :-) K tomuto dílu mám stejný názor. :-)


renefer
10.09.2013

Další napínavá kniha z řady Atlantida. Líbí se mi, jak autor zakomponoval do děje veškeré záhady světa, Bermudským trojúhelníkem počínaje a křišťálovými lebkami konče.
Tentokrát se Stín pokouší rozbouřit sopku na Antarktidě a tím vyvolat řetězovou reakci způsobící zničení světa. Naštěstí se několika vědcům podaří otevřít portál v Ďáblově moři a proniknout do jakési přechodové oblasti mezi naším světem a světem Stínu. Čas zde neprobíhá lineárně a tak se zde ve stejný čas setkává gladiátor Falco z r.79 n.l., Amelie Erhartová a lidé současnosti. Společnými silami se jim podaří postup Stínu zastavit. Zatím....
Dala bych i pět hvězdiček, ale vadí mi střídání dvou dějových linek, současné a té z roku 79, kdy zmizely z mapy Pompeje. Konec to vysvětluje, nicméně mě rozčilovalo přerušování příběhu a chvíli mi trvalo, než jsem si opět ujasnila kdo je kdo.