Ať jsou velcí zase malí!

Co kdyby se rodiče zase na chvíli stali dětmi? Na Kubu s Luckou nemají rodiče vůbec čas. Ale to se rázem změní, když děti dostanou od skřítka Alfonse kouzelný zvoneček! Stačí zazvonit a říct zaklínadlo, a zaneprázdnění rodiče si zase začnou hrát jako děti… Což uprostřed velkého nákupu, na dětském hřišti či na prohlídce hradu způsobí řadu vtipných a absurdních situací......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/342871/at-jsou-velci-zase-mali-z2u-342871.jpg 4.97
Humor, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)
Počet stran:108
Edice:Druhé čtení
Ilustrace/foto:Alena Schulzová
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-00-04679-2

Kniha Ať jsou velcí zase malí!

leo.m

Nudíte se často doma tak tohle kniha je pro Vás. Sám mám hodné kroužků i tak někdy se nudím. Také mám své sny jako hlavní postavy té knihy. Chtěl bych aby rodiče se mnou si hráli.

lonewolf_x
09.07.2018

Četl můj 9 letý syn a kniha se mu moc líbila, autorka píše hezky a byla dokonce u syna ve škole a knihu má od autorky podepsanou.

TonyStarkless
08.09.2017

Přiznám se, že jsem tuto knihu četla sama a ne svým dětem. Přestože máme s paní Barborou stejně staré děti. Culila jsem se po celou dobu čtení a žasla nad fantazií autorky. Zajímalo by mě, zda čerpala nápady z "nápadů" svým malých rozumbradů, nebo jen oprášila dávné "sny" svého mládí. Ta dobrodružství mě nadchla, uvolněnost rodičů, být opět dítětem, nemajíc žádné povinnosti. Zapomenout na počítač, práci, nádobí, ztracené roky a prostě si chvilku užívat světa radosti a smíchu. Dělat blbosti a doufat, že následky našich "činů" budou brány okolím jako "činy" dětí :D děkuju moc z a krásné počteníčko :)

agatha2
25.06.2017

Opět moc pěkná kniha z pera paní Vajsejtlové. Už knihou Vánoce za dveřmi nám s dcerkou udělala loni moc velkou radost. A i u této novinky jsme se pobavily jak já, tak i dcera. Asi by nebylo někdy na škodu, kdybychom my dospělí byli zase aspoň na chvilku malí. Naše děti by to určitě velmi ocenily. A co více si můžeme přát, než vykouzlit úsměv na rtech našich dítek.

Barbora Vajsejtlová

Barbora Vajsejtlová
česká, 1979

Kniha Ať jsou velcí zase malí! je: