Ať jsou velcí zase malí!

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Co kdyby se rodiče zase na chvíli stali dětmi? Na Kubu s Luckou nemají rodiče vůbec čas. Ale to se rázem změní, když děti dostanou od skřítka Alfonse kouzelný zvoneček! Stačí zazvonit a říct zaklínadlo, a zaneprázdnění rodiče si zase začnou hrát jako děti… Což uprostřed velkého nákupu, na dětském hřišti či na prohlídce hradu způsobí řadu vtipných a absurdních situací......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/342871/at-jsou-velci-zase-mali-z2u-342871.jpg 4.97
Žánr:
Humor, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Ať jsou velcí zase malí!

Přidat komentář
leo.m
11. února

Nudíte se často doma tak tohle kniha je pro Vás. Sám mám hodné kroužků i tak někdy se nudím. Také mám své sny jako hlavní postavy té knihy. Chtěl bych aby rodiče se mnou si hráli.

lonewolf_x
09.07.2018

Četl můj 9 letý syn a kniha se mu moc líbila, autorka píše hezky a byla dokonce u syna ve škole a knihu má od autorky podepsanou.

TonyStarkless
08.09.2017

Přiznám se, že jsem tuto knihu četla sama a ne svým dětem. Přestože máme s paní Barborou stejně staré děti. Culila jsem se po celou dobu čtení a žasla nad fantazií autorky. Zajímalo by mě, zda čerpala nápady z "nápadů" svým malých rozumbradů, nebo jen oprášila dávné "sny" svého mládí. Ta dobrodružství mě nadchla, uvolněnost rodičů, být opět dítětem, nemajíc žádné povinnosti. Zapomenout na počítač, práci, nádobí, ztracené roky a prostě si chvilku užívat světa radosti a smíchu. Dělat blbosti a doufat, že následky našich "činů" budou brány okolím jako "činy" dětí :D děkuju moc z a krásné počteníčko :)

agatha2
25.06.2017

Opět moc pěkná kniha z pera paní Vajsejtlové. Už knihou Vánoce za dveřmi nám s dcerkou udělala loni moc velkou radost. A i u této novinky jsme se pobavily jak já, tak i dcera. Asi by nebylo někdy na škodu, kdybychom my dospělí byli zase aspoň na chvilku malí. Naše děti by to určitě velmi ocenily. A co více si můžeme přát, než vykouzlit úsměv na rtech našich dítek.

Autor a jeho další knihy

Barbora Vajsejtlová

Barbora Vajsejtlová
česká, 1979

Kniha Ať jsou velcí zase malí! je:

v Přečtených8x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených1x
v Knihotéce1x