Vánoce za dveřmi

Vánoce za dveřmi https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314585/bmid_vanoce-za-dvermi-47c-314585.jpg 5 22 7

Zkraťte si čekání na Vánoce spolu s Jendou a Terezkou! Dozvíte, se jak pekli perníčky, jak bobovali, jak k nim přišel Mikuláš, jak se vypravili na vánoční trhy, jak psali Ježíškovi, jak šli na jmelí, jak bruslili… Prožijete s nimi zkrátka ten pravý předvánoční čas. A uteče vám to s nimi tak rychle, že než se nadějete, budou Vánoce!... celý text

rreegg1
08.01.2024 5 z 5

Moc pěkná...hezky popsana předvanocni a vánoční atmosféra jedné rodinky s malými dětmi....

Mysourek
01.03.2021 5 z 5

Moc pěkná knížka pro děti s vánočními tradicemi.Doporucuji.

maminkoutek
27.12.2020

Kniha Vánoce za dveřmi přináší příběh dvou obyčejných dětí, které se těší na Vánoce. Čekají je přitom aktivity, které budou čtenáři určitě znát – pečení perníčků, zdobení stromečku, betlémské světlo, vánoční trhy a jiné. Děti s nimi všechny tyto události projdou a nakonec přijde také očekávaný Štědrý den.

MiLiška
11.11.2020 4 z 5

Co kdyby Vaše děti dostávaly v mikulášské nadílce knihu s vánoční tématikou? (Tento úžasný nápad není bohužel můj...) A tak jsem své 2 a půlleté dceři nakoupila asi 14 knih, do zásoby, co kdyby příští rok (a pak ty následující) nebyly k sehnání. A začala jsem je číst. Vánoce za dveřmi je útlá kniha s ilustracemi od mé oblíbené Zdeňky Krejčové, autorkou je pro mě zatím neznámá Barbora Vajsejtlová. Snad se dceři, až trochu povyroste, bude líbit, jen jí budu muset vysvětlit, že ježek na bodlinách jablíčka nenosí, protože je hmyzožravec. I ten perníkový!

Eleynee
10.01.2020 5 z 5

Oblíbená kniha mého dítěte, během adventu a Vánoc čteno několikrát. Myslím, že i příští rok to bude podobné.
Prostě pěkné příběhy českých dětí z období adventu a Vánoc.

happystar
13.11.2018 5 z 5

Krásná kniha, vracíme se k ní už druhé předvánoční období. Pokračovali by jsme v příbězích s Terezkou a Jeníkem dále. Škoda, že není delší.

Knižní střípky
29.12.2017 5 z 5

Tato kniha obohatila naši sbírku vánočních knih již loni a je moc pěkná. Líbila se mi i dceři. Letos jsem po ní sáhla při mém každoročním čtení vánočních knih a myslím si, že příští rok ji vytáhnu opět, buď sama nebo spolu s dcerkou.