Asfalt ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Žoldáci neumírají. Odcházejí do pekla, kde se spojují. Že je toto známé rčení pravdivé, se členové Kuffenbachova komanda přesvědčí po jedné nepříliš povedené akci. Jenže peklo není žádná pohádková idylka - ale temná industriální dimenze, kde jsou mrtví degradováni na mazlavou hmotu, na pouhý materiál. Svět, kde je lidská rasa jenom něco jako asfalt. Problém je v tom, že Kuffenbachovi vojáci se s touto rolí odmítnou smířit. A jelikož mají výcvik, zkušenosti i potřebnou dávku šílenství, situace se poměrně rychle zvrhne. Pět žoldáků proti celému peklu. Noe může rovnou začít stloukat nový škuner. Protože tenhle svět utone v krvi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156919/asfalt-156919.jpg 4.3620
Žánr
Horory, Literatura česká, Fantasy
Vydáno (ekniha), Crew
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (160)

Kniha Asfalt

Přidat komentář
DomčaC
07. srpna

Nevěřila jsem, že mě tato kniha bude bavit. A světě div se - bavila. Neskonale mě bavil humor se kterym je kniha napsaná a velmi ráda bych poznala tuto pětici v osobnim životě, rozhodně by to nebyla nuda.

To jak je tu vyobrazeno peklo je naprosto genialni a já tleskám, nikdy mě jiná (než všeobecně známá) varianta nenapadla.

Elea
07. srpna

Perfektní letní oddechovka s nekonečným množstvím nápadů.


Carl-Lenny
23. července

Ta kniha má geniální nápad, jen je na začátku rozvleklá, pak už se člověk veze až na ten konec, ten je na mě trošičku jednodušší... Jinak nápad s Hollywoodem mi přijde geniální...

katchamccall
22. července

V hlavě pana Kopřivy musí bejt hrozná prča a velice děkuju za postavu Holofausta...
Hvězdu ubírám za těch 600 stran:))).

Penezminesetrim
20. července

Žoldáci neumírají. Odcházejí do pekla, kde se spojují. Charakteristika, co chytne za srdce. Díky za ten zážitek. Moc jsem si to užil..

ludek.n
07. července

Když Kopřiva pošle do pekla elitní komando Martina Kuffenbacha, nemůže to dopadnout jinak než ultrakrvavými jatkami. Žádné ústupky, žádné váhání, žádné chození kolem horké kaše - tohle opravdu není čtení pro citlivé jedince. Kopřiva seká, trhá, rozřezává, mučí a mrzačí bez skrupulí, ani ubrousek si k tomu nebere. Snad ještě v žádné knize, co jsem kdy četl, nelétalo tolik olova, jako právě tady v jedné jediné scéně. A když dojdou náboje, jsou tady ještě nože, mačety, nebo dokonce ruční okružní pily. A jakou paseku taková pila dokáže napáchat v těle démona, asi netřeba připomínat. Vlastně mě tak napadá, že Kopřivovi se v Asfaltu podařilo nějakým důmyslným způsobem oddělit od těla snad úplně všechny jeho součásti: ruce, nohy, prsty, uši, oči, nosy, genitálie, hlavy o vyjmutých vnitřních orgánech ani nemluvě (oblibě se těší především střeva). A mezi námi, některé detailní anatomické extrakce bych si klidně odpustil. Z technického hlediska pak knize malinko škodí její délka - ono vydržet příčetný více jak šest set stran extrémní brutality může být nad lidské síly.

PeterSmith
26. června

Za mě 3,5* začátek čtivý, ke konci jsem se už pomalu přestal chytat a totální závěr dost divnej.

maximus13
29. května

TOTÁLNÍ JÍZDA OD PRVNÍ VĚTY! Jedna z opravdu mála knih, kde jsem si nepřál, aby byl konec. Zásadně nečtu knihy dvakrát, ale výjimku tvoří 15 minus a Asfalt. Já mít fantazii pana spisovatele Kopřivy, tak asi dobrovolně skončím na léčení v nějakém psychiatrickém ústavu. Styl psaní JE NAPROSTÁ BOMBA!!!

1 ...

Doporučujeme

Perunova krev I.
Perunova krev I.
Perunova krev II.
Perunova krev II.