Annin vysnívaný domov

od:


KoupitKoupit eknihu

Annin vysněný domov - byl to osud, náhoda nebo hledání, že se dlouhodobý vztah Anny a Gilberta mění v manželství? To všechno dohromady - ale především krásná a hluboká láska, která prozářila svět kolem nich. Středem tohoto světa je Bílý dům na pobřeží, Annin uskutečněný sen.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26843/annin-vysneny-domov-26843.jpg 4.471
Série:

Anna ze Zeleného domu (5.)

Orig. název:

Anne (1917)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
Lessana
05.08.2018

Keď mám občas chuť na tzv. dievčenský román, príbehy o Anne sú stávkou na istotu. Ani tento diel nesklamal, hoci výstavba je rovnaká ako u predošlých. Anna obklopená čarokrásnou prírodou a so svojimi najbližšími (tuto, samozrejme, najmä s Gilbertom v ich vysnívanom domci) a vôkol niekoľko spriaznených duší (ťažko životom skúšaná Leslie, múdry kapitán Jim, večne proti mužom naladená slečna Kornélia...). Mohlo by to znieť banálne, no opisy okolia sú také podmanivé a dialógy sú natoľko ušľachtilé, že ma to vždy zláka aj napriek predvídateľnosti deja a štruktúry príbehu. V tomto pokračovaní navyše oceňujem, že sa autorka nenechala strhnúť úplne ružovou líniou v rodinnom vývoji hlavnej hrdinky, hoci happyend sa, samozrejme, koná. Teším sa na ďalšie diely :).

Andvejka
17.02.2016

Kniha mě bavila, po knize Anna ze Zeleného domu se mi snad líbila nejvíce. Velmi jsem si oblíbila Leslie, Owena, kapitána Jima a slečnu Kornélii, jejich příběhy byly velmi milé. Kniha se velmi příjemně četla.

Jozefina
26.12.2014

Krásná kniha.Dobře se četla.Pojednává o 17 leté Anně, která učí na kanadském ostrově prince Edwarda o jeho krásné přírodě. A zážitků ze školy kde Anna učí a sousedských pěkných vztahů. Velký sen o lásce a štěstí, slzy i smích najdeme v této knize.

Ita
12.01.2014

Jedna z nejlepších knih Aninna pokračování. K této knize se určitě ještě vrátím, na čtení jsem se vyloženě těšila a užívala jsem si každou kapitolu.

Calwen306
09.03.2012

Opať nádherne spracovaný príbeh zo života Anny. I keď je už Anna dospelou a vyzretou ženou, srdom je stále tým bláznivým dievčaťom ako si ju pamatáme z prvých dielov :)