Sladký život

Sladký život https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135185/bmid_sladky-zivot-sKU-135185.jpg 4 48 8

Angel Summerová série

< 3. díl

Když byla fotomodelka Angel přinucena k zásadnímu rozhodnutí a vybírala mezi uvolněným kalifornským baseballistou Ethanem a novou šancí pro manželství s Calem, k údivu mnohých zvolila Ethana. Život v LA je tak sladký a jejich život snad nemůže být pohodlnější. Nic však není dokonalé a po společně stráveném roce se začínají vynořovat první problémy. Přes to všechno je Angel přesvědčená, že je Ethan tím pravým. Tak proč se jí tají dech v Calově přítomnosti? Naše svůdná hrdinka za pravou láskou nikdy nešla po hladké cestě… Čas se přece nedá vrátit zpět?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Paradise , 2010

Vendulik
16.08.2016 4 z 5

Lepší než druhý díl ale na první nemá. Místy to bylo moc přehnané.

Renate
30.09.2015 5 z 5

další oddechové čtení, knihu jsem přečetla za jeden den a byla jsem velice spokojená

Kristynka44
05.07.2015 4 z 5

Pokračování knihy Čekání na lásku.. Další příjemná oddychovka :-). Přečteno jedním dechem...

marie9520
27.02.2015

Úžasná přečtená jedním dechem :)

Lennji
18.03.2014 5 z 5

Opět další krásná kniha od Katie Price..Četla se rychle, příjemně, děj mě úplně pohltil, dokázala jsem číst do půlnoci a hned ráno se na knihu opět vrhla, abych věděla, co nového u Angel, Cala a Nathana :-) A nezapomněla se tam objevit ani drobná "kriminální" zápletka, na které jsme u Katie Price už zvyklé..Opravdu úžasná a romantická knížka, doporučuji

luciefeix
02.03.2014 4 z 5

skvělé předpokládané zakončení serie :)

uarda
11.08.2013 5 z 5

Parádní zakončení celé série ..... přečteno jedním dechem, vřele doporučuji :-)

xxiixxi
27.11.2012 4 z 5

Kniha byla poměrně dost čtivá (nevím, nakolik je to dáno překladem a nakolik je to umem Jordan) a potřetí se setkáváme s Angel, tentokrát je v knize trochu méně pozlátka slávy a více citů.
Doufala jsem, že příběh skončí šťastně, ale zároveň také že Angel z toho nějak elegantně vybruslí. To se tedy příliš nesplnilo a kniha obsahovala snad všechna klišé, které mám spojená se vztahem, nevěrou a svatbou.
Ale stejně jsou pro mě knihy Katie Price takové pěkné odpočinkové čtení. Doufám, že ještě něco napíše.

láska ponaučení rozhodování modelky Los Angeles

Katie Price