Anežka se těší na miminko

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Malé Anežce se brzy narodí bráška nebo sestřička. Ale kdy to brzy skončí? A jak se vlastně miminko dostalo mamince do bříška? Takové otázky se honí Anežce hlavou. Kdo jí odpoví? Bude to její nová panenka Janinka? Anebo jí některé otázky zodpovědí tatínek s maminkou? Příběh o Anežce, panence Janince a jednom dlouhém čekání na narození miminka vypráví, jak rodiče malou holčičku připravují na narození sourozence, jak toto období Anežka prožívá, co si představuje a jak se čekání odráží v jejích hrách, v životě v rodině a jak to všechno nakonec proběhlo. Knížka je určena dětem předškolního a mladšího školního věku. Autorka umí adresáty svého vyprávění zaujmout živým podáním. Zároveň může příběh pomoci i rodičům, kteří připravují své malé dítě na narození sourozence. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138197/anezka-se-tesi-na-miminko-138197.jpg 4.25
Žánr
Pro děti a mládež
Vydáno, Portál
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Anežka se těší na miminko

Přidat komentář
maminkoutek
13. března

Knížka Anežka se těší na miminko přináší hezký příběh o tom, jak malé děti mohou prožívat čekání na sourozence. Je plná otázek,odpovědí a také humorných situací. Jednotlivé kapitoly nejsou příliš dlouhé (obvykle 7-8 stran), takže se dají číst i na pokračování. Součástí jsou i krásné ilustrace Venduly Hegerové.

hanicka258
01.07.2016

Velmi pěkně zpracované téma narození sourozence. Malá Anežka prožívá období těhotenství maminky velice netrpělivě a s mnohými nejasnostmi. Autorka dobře vypovídá, jak lze všechny tyto obtíže zvládnout. :-)


Doporučujeme

Harry Trottel a kámen MUDr. Tse
Harry Trottel a kámen MUDr. Tse
Království popela
Království popela
Říše bouří
Říše bouří
Paní půlnoci
Paní půlnoci