Dědo, ty jsi indián

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když školačka Anička odjela na prázdniny k babičce a dědečkovi, netušila, že to budou prázdniny indiánské. Andulčin dědeček má totiž srdce malého kluka a moc rád si hraje na indiány. K jeho vykutáleným nápadům se Anička nadšeně přidá a začnou se dít věci - prádelní šňůra se promění v laso, sprcha v Niagarské vodopády a soused Ludvík v nepřátelskou bledou tvář. Letní indiánské příhody pro předškoláky napsala oblíbená autorka Lenka Rožnovská a humornými ilustracemi doprovodil Jiří Fixl....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155607/dedo-ty-jsi-indian-155607.jpg 47
Žánr
Pro děti a mládež
Vydáno, Grada
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Dědo, ty jsi indián

Přidat komentář
Lucissia
02.05.2017

I když mám jinak knihy paní Rožnovské ráda, tak tahle se mi tedy nelíbila. Nějak mi to nešlo do pusy, když jsem předčítala, nebavilo to mě i syna, zasmáli jsme se jen jednou a scény, když děda s vnučkou vytopili koupelnu a nebo když se pomazali těstem, to nám k smíchu moc nebylo. Dočetla jsem to jen proto, že nemám ráda rozečtené knihy... :-)

Nielada
12.04.2015

Tak tahle knížka se opravdu povedla. Můžu o ní napsat jen samá plus a hvězdičky - milá, vtipná, chytrá, přesně taková knížka, kterou bych si chtěla přečíst, když bych byla malá. Písmo ve větším formátu, hodně veselých obrázků - myslím, že musí bavit prvňáčky, druháky, třeťáky, alei mnohem starší - protože mě bavila rozhodně:-) Vřele doporučuji třeba i pro společné čtení na první stupeň, protože zasmát se uprostřed školního vyučování nemůže být nikdy na škodu.


babyboar
26.03.2013

Jeden den z prázdninového dne u (trochu) pošetilého dědečka a babičky. Veselé čtení pro začínající čtenáře.

Doporučujeme

Harry Potter a Vězeň z Azkabanu
Harry Potter a Vězeň z Azkabanu
Sabriel
Sabriel
Mezi láskou a smrtí
Mezi láskou a smrtí
Polibek
Polibek