František a jeho pohádky do postýlky

Pohádky psané dětem „do pelíšku“ pro usínání pojí postava malého kluka Františka. František má jít po prázdninách do školky a poslední prázdninový týden si užívá s maminkou, Františkem spisovatelem a s pelišáky - hračkami, které si smí brát do pelíšku: kočičkou Fešandou, medvědem Bílým pupkem a autíčkem. Celou pohádkovou knížkou se vine číslo sedm - sedm dní, sedm tajemných nadpisů se sedmi obrázky, sedm krátkých příběhů, sedm pohádek, sedm básniček-kaligramů, sedm ukolébavek. Kniha byla napsána a ilustrována pro úsměv a pohodu dětí i jejich rodičů. Je určena dětem od 4 let i mladším školákům....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57200/frantisek-a-jeho-pohadky-do-postylk-6Qy-57200.png 4.77
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Portál

Kniha František a jeho pohádky do postýlky

janasim

Pominu-li obálku, která se mně osobně až tak moc nelíbí a na čtení by mě nenalákala, textově a graficky je knížka výborně zpracovaná. Doporučuji spíše mladším školkovým dětem, ale i těm o něco starším. Určitě jí budeme ještě někdy číst, stojí za to.

Ethys
25.09.2018

Děti byli u této knizky nadšené. Brzy přečteme znovu.

simlenka
01.08.2014

Opravdu povedená dětská kniha! Příběh malého Fanouška a jeho rodiny + večerní pohádky. Bez násilí, krásně a mile napsáno. DOPORUČUJI. Pro děti kolem třetího roku.

Petrstik
26.09.2012

Celkem příjemná změna čtení dětem oproti klasickým pohádkám, která by se měla číst týden, ale četli jsme ji pro velký zájem skoro celý měsíc :-).

Krása nesmírná

pro děti pro děti od 3 let

Lenka Rožnovská
česká, 1972

všech 45 knih autora

Kniha František a jeho pohádky do postýlky je v

dalších seznamech1x