František a jeho pohádky do postýlky

František a jeho pohádky do postýlky https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57200/bmid_frantisek-a-jeho-pohadky-do-postylk-65cf99b81f396.jpg 5 13 5

Pohádky psané dětem „do pelíšku“ pro usínání pojí postava malého kluka Františka. František má jít po prázdninách do školky a poslední prázdninový týden si užívá s maminkou, Františkem spisovatelem a s pelišáky - hračkami, které si smí brát do pelíšku: kočičkou Fešandou, medvědem Bílým pupkem a autíčkem. Celou pohádkovou knížkou se vine číslo sedm - sedm dní, sedm tajemných nadpisů se sedmi obrázky, sedm krátkých příběhů, sedm pohádek, sedm básniček-kaligramů, sedm ukolébavek. Kniha byla napsána a ilustrována pro úsměv a pohodu dětí i jejich rodičů. Je určena dětem od 4 let i mladším školákům.... celý text

efka.saf
18.05.2021 5 z 5

Čteno dětem v mateřské škole. A musím říct, že mě kniha velmi mile překvapila. Je vizuálně krásně zpracovaná, příběhy jsou kratinké, přesto má kapitola ideální délku pro čtení před spaním. Ale hlavně bych vypíchla samotný příběh. Je opravdu moc krásný, něžný, plný fantazie a mile a s citem zpracovaný pro školkové malošky. Určitě vřele doporučuji rodičům i jejich malým dětem.

janasim
05.10.2020 5 z 5

Pominu-li obálku, která se mně osobně až tak moc nelíbí a na čtení by mě nenalákala, textově a graficky je knížka výborně zpracovaná. Doporučuji spíše mladším školkovým dětem, ale i těm o něco starším. Určitě jí budeme ještě někdy číst, stojí za to.

Ethys
25.09.2018 5 z 5

Děti byli u této knizky nadšené. Brzy přečteme znovu.

simlenka
01.08.2014 5 z 5

Opravdu povedená dětská kniha! Příběh malého Fanouška a jeho rodiny + večerní pohádky. Bez násilí, krásně a mile napsáno. DOPORUČUJI. Pro děti kolem třetího roku.

Petrstik
26.09.2012 5 z 5

Celkem příjemná změna čtení dětem oproti klasickým pohádkám, která by se měla číst týden, ale četli jsme ji pro velký zájem skoro celý měsíc :-).

pro děti pro děti od 3 let

Lenka Rožnovská
česká, 1972
2013  85%Tatínku, nezlob!
2017  93%Zachráněné Vánoce
2010  91%František a jeho pohádky do postýlky
2013  82%Dědo, ty jsi indián
2021  92%Smutno se musí vyšeptat

Kniha František a jeho pohádky do postýlky je v