Alfa

Alfa https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233563/mid_odhodte-zabrany-prichadza-alfa-fdl-233563.jpg 3 520 98

Alfa série

Keď sa to stalo prvý raz, pripadalo mi to ako zázrak. Účty sa mi kopili a dosahovali takú výšku, akú by sa mi nikdy nepodarilo splatiť. Za mamu v sanatóriu, bratovo školné, moje školné, nájomné, elektrina. Všetko ležalo na mojich pleciach. A okrem toho som práve prišla o prácu. Nemala som nádej, na účte mi nezostali žiadne peniaze, nebola šanca, že by som si našla ďalšiu prácu. A potom odrazu, keď som stratila už aj poslednú nádej, našla som v schránke obálku. Bez spiatočnej adresy. Vpredu bolo napísané moje meno a vnútri bol šek na desaťtisíc dolárov. Stačili by na zaplatenie všetkých mojich účtov a niečo by mi ešte aj zostalo, kým si nájdem prácu. Mohla by som sa sústrediť len na školu. Keby ste dostali taký záhadný šek, ktorý by postačil na všetky vaše výdavky, nedali by ste si ho vyplatiť? Ja som to urobila. Po roku mi ktosi zaklopal na dvere. Pred domom stála dlhá čierna limuzína, pri dverách šofér a povedal len toľko: „Nadišiel čas splatiť dlh.“ Nastúpili by ste? Ja som nastúpila. Ukázalo sa, že niekomu dlhujem stodvadsaťtisíc dolárov.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

Alpha , 2014

domina
11.05.2019 3 z 5

Kniha nebyla zas tak špatná, jen mi přišla špatně přeložena. Jako fakt frnda? Číča? No nevím, nezní to moc erotický ani náznakem. A též bylo v příběhu dost nepřesností, například když ji přikázal, aby si sundala kalhotky a schoval je u sebe v kapse. Pak když dojeli přímo do jeho pokoje, tak si sundala podprsenku a kalhotky...které byly v jeho kapse .. nebo když od něj odcházela. Že seběhla do svého pokoje. Jenže předtím tak bylo napsáno, že se z jeho patra nedá dostat jinak než použitím jeho otisků a snímku sítnice.. tak jak se z tama dostala. Nebo když říkala, že ho zná pár týdnů a přitom tam byla max týden. Prostě nesedí detaily.

Denisa_a
05.03.2019 4 z 5

Taková ta klasika. On je dokonalý,bohatý ale má svá tajemství. Ona úplně obyčejná holka.
Ale tohle se četlo vážně hodně dobře. Stránky mi mizely pod rukama. Chvílemi trošku přitažené za vlasy (a to doslova :-) ale moooc hezké počtení.
To, co mi přišlo na začátku divné, se na konci krásně vyřešilo.

Kamiliana
21.02.2019 3 z 5

Nic proti, ale eště nikdy jsem nepotkala děvčicu, která by mluvila tak vulgárně a zároveň byla chytrá a sečtělá :-) Příběh není ničím objevným, ale neurazí.

petra1773
19.01.2019 2 z 5

No, co k tomu napsat...Dvě hvězdičky dávám za pěknou obálku a styl jakým je kniha napsaná, díky kterému se mi četla prakticky sama. Bohužel tím pozitivní hodnocení končí. Po přečtení této knihy mám pocit, jako bych se znova vrátila k 50 odstínům, pouze s výměnou postav. Příběh prakticky o ničem, točící se čistě jenom kolem neuvěřitelného sexu nebo řečí o něm. Ani jedna těch málo postav, které se tam objeví mi nepřirostla k srdci - Valentine, který se zamiluje po prvních pár vteřinách a trapně o sobě prohlašuje jak není dominantní a Kyrie, která dosáhne vybuchujících orgasmů už jenom z čistého pohledu a ještě na povel :D no...myslím, že pokračování této knížky si asi odpustím :D

Trustty
09.12.2018 2 z 5

Tak kde jsou nějaké nové nápady na dobré příběhy. Zase jedna chuda a jeden krásný bohatý s děsivou minulostí......ach jo.

venda1113
28.10.2018

mě se kniha moc líbila a už mám přečtené další díly myslím že ty další jsou dost akční a napínavé

Šunkys
19.10.2018 1 z 5

Kniha mne nezaujala, dočetla jsem ji s velkým sebezapřením.

lusidka7636
30.07.2018 2 z 5

Od 50ti odstínů všechno samé napodobeniny a hlavně hrozné slátaniny.Třičtvrtě knihy jen o jednom a vlastně o ničem.Nejvíc mě v těchto erotických románech fascinují ti 100% úžasní šarmatní bezchybní hezouni co měří dva metry a mají chloubu větší jak své iq :-D A číča je teda extra porno výraz...to mě fakt pobavilo :-D

Tesset
28.06.2018

Jedna z těch nejslabších. Dialogy naprosto neuvěřitelné, takhle prostě nikdo nemluví a nikomu to nepřipadá normální. Roth vůbec nepůsobil na svůj věk, svým chováním se blížil nejmíň padesátce. Plno protichůdných řečí, které se navzájem vyvracely. Zápletka taky přitažená za vlasy. A některé výrazy - radši ani nemluvit (i když tady může být chyba v překladu).

cukrovka
08.05.2018 3 z 5

V tomto žánru spíše průměrná kniha, ale příběh se celkem dobře četl. Sice jsem několik orgasmů přeskočila, protože jich na mě bylo opravdu moc, ale jako oddechovka to celkem šlo.

4laras
29.04.2018 1 z 5

Nic moc,
už od začátku jsem měla pocit, že bych tu knihu měla odložit... Když byla odvezena za NÍM tak jsem měla potřebu křičet na tu kniha, aby se ONA vzpamatovala.
Asi už nebudu pokračovat k Betě...

Mergirus
16.04.2018 2 z 5

Je jasné, že když čtu pokleslou literaturu, tak bohužel na něco takového narazím. Knížka nic moc...další opakování 50 odstínů, navíc tedy ta zápletka, tam to autorka opravdu přehnala. Nemohl se otec hrdinky dopustit nějaké zpronevěry? Ráda bych viděla, jak to, co hlavní hrdina udělal, běžně někdo odpustí. No, nevrátím se k téhle knížce. I váhám nad dalšími díly.

lenusenak
28.01.2018 2 z 5

Kniha mne ze začátku bavila, potom už to bylo horší.
knihu jsem sice dočetla, ale určitě nepatří mezi knihy po kterých sáhnu znovu.

Peťule115
10.01.2018 1 z 5

uf - ani nevím co napsat - přečetla jsem, ale ...
s určitostí vím, že po další knize této autorky nesahnu
Velké zklamání

barca8336
21.11.2017

Neee to se nedá prostě, na mě moc vulgární, hloupé. Snažila jsem se to přečíst, ale to prostě nejde. :-D

Davanity
25.10.2017 1 z 5

Tohle bylo velké zklamání, příběh prostě nesmyslný, hlavní hrdinka moc rozumu nepobrala a mě byla i velmi nesympatická. Výrazy, které se tu používaly, stály s prominutím za zmiňovanou "číču" Obvykle, mám oddechové erotické romány ráda, ale tohle opravdu nedoporučuji. Jedna hvězda za čtivější pasáže.

katarina9k9
15.09.2017 2 z 5

Z tohoto typu knihy jedna z lepších. Kto po nej siahne, nemôže čakať umelecké duchaplne dielo. Ale ako oddychovka super, bez prehnanych vyumelkovanych sladkych popisov. Vadilo mi prehnane mnozstvo orgazmov a už tradičná kombinacia bohaty, zahadny boh + krasna chudinka..... To sa lahko pise ked si on môže dovoliť všetko...

Marfuška89
06.08.2017 5 z 5

Před chvílí dočteno a musím říct.... SUPER kniha! Opravdu mě to chytlo. Musím podotknout, že ke konci knihy jsem to úplně hltala.

Nečekala jsem ale až tokový zvrat.... Dost mě to šokovalo.... Sama nevím, jak bych se zachovala já....

Těším se na Betu :)

HaniSebi
29.07.2017 2 z 5

Kniha si své čtenáře (čti čtenářky) určitě najde. Rozhodně jí nezatracuju, protože sama čtu sem tam ty nejhorší romantické braky, ale je to zase stejné. On je bohatý+tajemství z minulosti, ona taková mladá slepička (vážně se nějaký mladý holky takhle chovají a vyjadřují?). Jen škoda, že není panna, to by byla třešnička na dortu. Erotické scény ničím nepřekvapí, nuda, někdy rozepsané trochu jako návod, jak na to. Ale opravdu velmi kladně hodnotím, že se hlavní hrdinka nečervená 6x na každé stránce, že autorka nepoužívá nějaký moc velký žvást, který by mě fakt vytočil (př. vnitřní bohyně, uragán vášně, pásl se na rozpacích atd.),... Zase když někdo sáhne po takové knize (už jen obálka a žánr napovídají), tak nemůže čekat rozsáhlou polemiku o bytí a jsoucnu, takže jo ucházející oddychovka.

Lucibuska
21.07.2017 2 z 5

Začátek mě bavil, prostředek jsem preskakala - moc orgasmu, které byli pořad stejné. Konec se mi taky líbil. Není to žádné extra dílo, ale jako oddychove čtení fajn. Druhy dil si přečtu, ale to hlavně proto, ze nikdy nenechavam serie rozectene.

erotika

2015  68%Alfa