Alfa

Alfa https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233563/mid_odhodte-zabrany-prichadza-alfa-fdl-233563.jpg 3 520 98

Alfa série

Keď sa to stalo prvý raz, pripadalo mi to ako zázrak. Účty sa mi kopili a dosahovali takú výšku, akú by sa mi nikdy nepodarilo splatiť. Za mamu v sanatóriu, bratovo školné, moje školné, nájomné, elektrina. Všetko ležalo na mojich pleciach. A okrem toho som práve prišla o prácu. Nemala som nádej, na účte mi nezostali žiadne peniaze, nebola šanca, že by som si našla ďalšiu prácu. A potom odrazu, keď som stratila už aj poslednú nádej, našla som v schránke obálku. Bez spiatočnej adresy. Vpredu bolo napísané moje meno a vnútri bol šek na desaťtisíc dolárov. Stačili by na zaplatenie všetkých mojich účtov a niečo by mi ešte aj zostalo, kým si nájdem prácu. Mohla by som sa sústrediť len na školu. Keby ste dostali taký záhadný šek, ktorý by postačil na všetky vaše výdavky, nedali by ste si ho vyplatiť? Ja som to urobila. Po roku mi ktosi zaklopal na dvere. Pred domom stála dlhá čierna limuzína, pri dverách šofér a povedal len toľko: „Nadišiel čas splatiť dlh.“ Nastúpili by ste? Ja som nastúpila. Ukázalo sa, že niekomu dlhujem stodvadsaťtisíc dolárov.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

Alpha , 2014

Zuzana207
21.09.2020 3 z 5

Zo začiatku mi príbeh vyznieval dosť nereálne. Veď kto by vám v dnešnej dobe z ničoho nič posielal šeky na toľko peňazí? Ale keď som sa nad to povzniesla, dej ma úplne vtiahol. Zvyšok knihy som len rozmýšľa nad tým, kto je tajomný platca Kyriiných šekov. Príbeh je písaný veľmi pútavo a zvedavosť poháňa čitateľa stále dopredu. Autorka odkrýva tajomstvá a hriechy minulosti postupne, takže ste nútení siahnuť po ďalšom pokračovaní príbehu. Je pravdou, že stretnutie hlavných hrdinov do deja vnieslo dosť erotiky. Či je to veľa alebo málo je na subjektívnom názore každého čitateľa. Celkovo vnímam knihu ako fajn oddychovku s kriminálnou zápletkou ako bonusom.

Tereza.Fait
08.09.2020 3 z 5

Hmm... me to cteni nijak neurazilo, mam tyhle oddechovky rada. Cetla jsem v originalu a cetlo se to samo. Za me dobry :-)

Lenni_3006
26.08.2020 3 z 5

Séria Alfa je vynikajúca, no mne osobne sa viac páčila séria Madam X. Napriek tomu túto sériu odporúčam, ide o napínavé a zaujímavé čítanie.

lenkaBajza
08.08.2020 2 z 5

I když jsem žádnou sofistikovanou literaturu nečekala, byla sem překvapená,jak velká je to kravina:D bylo to úsměvné. Z počátku to působila jako příběh pro naivní dvanáctileté dívenky - tím myslím tajemný pan záhadný,bohatý,obklopena luxusem. Erotika z toho uděelala příběh- no pro dívenky jistě ne, ale nedovedu si představit,kdo takové romány vyhledává. Mně tato tématika na pěknou chvíli stačila.
Bylo to ale čtivé,svižné, a ačkoliv je tam spousta erotiky, autorce se ale podařilo příběhu dodat i zápletku,ačkoliv byla předvídatelná:)

Majka1979
02.08.2020 4 z 5

No dosť ma kniha prekvapila, toľko sexu, čo tam bolo, až ma to šokovalo. Čítalo sa mi to veľmi dobre, naozaj som čakala asi trošku menej sexu, ale osobne mi to nevadilo. Som zvedavá ako to bude pokračovať ďalej, určite celú trilógiu si prečítam.

johana3160
15.07.2020 2 z 5

Podle anotace jsem doufala v trochu lepsi pribeh, nakonec z toho bylo knizni porno, se slabym naznakem pribehu ktery byl smutne predvidatelny. Navic zrovna popisovany druh “erotiky” neni muj salek kavy... navic borka co stale opakuje “doriti” a “chichotajici se chlap”, bylo velmi originalni, i kdyz tam je mozna cast viny na sk prekladu... ale at nezeru, kniha je ctiva a rychle utece..

Katka724
09.07.2020

napínavé

Petruše89
08.07.2020 3 z 5

Na mě moc erotiky, ale těm kteří to mají rádi ,se líbit bude.

Ella161
20.06.2020 3 z 5

Nejdříve jsem knihu odložila, protože ten začátek mi nedával absolutní smysl a nebavilo mě to. Pak mi jedna holčina doporučila, ať tomu dám šanci a já jsem ráda, že jsem jí poslechla. Knihu jsem nemohla odložit! Pokud čekáte nějaký hloubavý děj, tak tady ho nenajdete. Jde vlastně jen o erotiku, která je tam popsaná fakt pěkně a asi se v tomhle žánru řadí mezi autorky, které nepíšou zbytečně dlouhé pasáže a my musíme čekat, než tam ta erotika nastane. Jak říkám, jde vyloženě o tu erotiku a žádný větší děj. Moc jsem si oblíbila Laylu a těším se na Omegu, což je její příběh????❤️

ElikaS
29.05.2020 3 z 5

Podle anotace se mi knížka moc líbila, ale podle mě nevyužila potenciál. Byla čtivá, děj utíkal, ale nijak mě neuchvátila.

vamp
11.04.2020 3 z 5

Takovou knihu by nikdy neměl psát jeden autor neboť ženská fiziologie je jiná z pohledu muže a jiná z pohledu ženy a naopak
Výraz tězké koule si představuji minimálně dvoukilové a popis ejakulace to mě také pobavilo ve třech fázích autorka asi to nikdy neviděla online natož v Péčku
A zajisté hned po výstřiku jí to narval do análu to snad ani technicky nejde !!!

Chvilkasnění
03.04.2020 5 z 5

Dostávat šeky a ničemu se nedivit? Ze zoufalství to chápu, ale to jsme vážně tak hloupé? :D Sice jsem to teď zkritizovala, ale určitě stojí za přečtení. :)

NikolaSkop
11.03.2020 3 z 5

Zatim jsem nenarazila na knizku kde by bylo vic erotiky. Co se tyka pribehu, tak zadny zazrak. Takovej zlatej stred. :)

Myška43
05.03.2020 4 z 5

Velmi dobrá kniha, pěkný příběh, pro čtenáře erotických románů dokonalé. Doporučuji!!!!

Damonka12
22.11.2019 3 z 5

Kniha je dobrá jen pokud jde o erotiku, příběh je nulový. Ale někomu se líbit může.

oolinkaa
26.10.2019 5 z 5

Wau. Úžasně čtivě napsaný erotický román. Četl se sám, žádné vulgarity , ale přesto představivosti pracovala na plné obrátky. Těším se na pokračování

orangerose
06.08.2019 5 z 5

dokonalost z erotické a napínavé knížky jako tato :)

Lucai
05.08.2019 3 z 5

Kniha sa čítala dobre, zapracuje predstavivosť jednotlivca.....ale príbeh klasika.......podobne ako 50 odtieňov..........

rampapa
05.07.2019 5 z 5

Moc pěkný příběh. Skoro jak
,,Padesát odstínů šedi "ale moc pěkně napsaný.Od knížky jsem nemohla odtrhnout oči. Přečteno ani ne za 3 hodinky. Knížku velmi doporučuji.
A těším se až si přečtu další díl.

smejky11
03.07.2019 4 z 5

Velmi zajímavá kniha, představivost zde pracuje na plné obrátky

erotika

2015  68%Alfa